Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy dla mieszkańców Nakło nad Notecią

Jeśli mieszkasz w Nakle nad Notecią bądź w okolicach i w Twoim samochodzie konieczna jest już wymiana lub naprawa wtryskiwaczy, lepiej zajmij się naprawieniem tej sytuacji zanim ulegnie ona pogorszeniu. Możesz wymienić wtryskiwacze, lub skorzystać z oferowanej przez nas alternatywy, równie skutecznej – regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens! Sprawdź poniżej, czym jest i jak zażegnać problem z wtryskiwaczami!

Jak skorzystać z regeneracji wtrysków w Nakle nad Notecią?

 • Samochód odwieź do warsztatu – w lokalizacji, jaka jest dla Ciebie najbardziej optymalna - i poproś o zdemontowanie wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń do nas i umów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier odbierze wtryskiwacze od mechanika i dostarczy do naszej lokalizacji – wszystko w zaledwie jeden dzień roboczy!
 • Po przetestowaniu otrzymanych elementów, przedstawimy Ci konieczny zakres naprawy i indywidualną ofertę.
 • Jeśli propozycja nasza będzie dla Ciebie ok, zregenerujemy wtryski, a kurier odwiezie je z powrotem do wybranego przez Ciebie mechanika, w celu zamontowania.

Wymienione części oraz nasza usługa regeneracji podlegają oczywiście gwarancji. Koszty kuriera w obie strony zaczynają się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Nakło nad Notecią

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

W przypadku regeneracji często okazuje się, że kluczowe jest odpowiednie zdiagnozowanie problemu i objętych nim obszarów. Podzespoły sprawdzane są wizualnie , to najczęściej wykonywana jest tzw. próba przelewu, określająca ilość paliwa, które powraca do układu, a także dawkowanie paliwa do komory silnika. Jeśli wartości te odbiegają od normy, mamy do czynienia z nieszczelnością. Po identyfikacji i sprawdzeniu elementów są one dokładnie czyszczone, a elementy uszkodzone podlegają wymianie na nowe. Ostatnim, nie mniej ważnym krokiem, jest ponowne sprawdzenie parametrów wtryskiwania.

Do prawidłowego przeprowadzenia regeneracji i dostosowania parametrów ważne jest doświadczenie obsługi i ich fachowa wiedza, ponieważ każdy przypadek może być inny. Konieczny jest również profesjonalny sprzęt.

Jeśli jednak chcesz, wstępnie stan swoich wtryskiwaczy możesz ocenić samodzielnie, wykonując amatorską próbę przelewu, do której potrzebny jest jedynie prosty i niedrogi zestaw cylindrów miarowych oraz odpowiednich przejściówek.

W jaki sposób przeprowadzamy w naszej firmie naprawę wtryskiwaczy?

Jeśli chcesz przywrócić niemalże fabryczne parametry wtryskiwaczy, skorzystaj z regeneracji. Wykonamy ją przy dużo niższym koszcie niż koszt wymiany! Regenerację wtrysków przeprowadzamy, korzystając z poniższych etapów:

 • Testujemy wtryski, szacując potrzebny zakres naprawy
 • Rozkładamy elementy na części pierwsze i każdą przeczyszczamy ultradźwiękami
 • Wymieniamy elementy zużyte bądź zepsute
 • Wykonujemy końcowe testy

Po tak przeprowadzonej regeneracji przejedziesz bezawaryjnie kolejne co najmniej 200 000 km! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Nakła nad Notecią oraz gmin ościennych.

Kiedy powinno się zregenerować wtryskiwacze?

Na nieprawidłowe funkcjonowanie wtrysków wskazują poniżej wymienione symptomy:

 • mniej dynamiczna, pogorszona praca silnika
 • biały bądź czarny dym unoszący się z wydechu
 • zapalona kontrolka „check engine”
 • gasnący silnik po rozgrzaniu
 • większe spalanie paliwa
 • problemy z porannym odpalaniem zimnego silnika

Nakło nad Notecią - co warto wiedzieć o tym mieście?

Nakło nad Notecią – jak sama nazwa wskazuje, położone jest nad rzeką Noteć, na zachodzie województwa kujawsko – pomorskiego. Jest to miasto o powierzchni 10,62 km2 i liczbie ludności wynoszącej ponad 18 tys. Pojazdy zarejestrowane w owym mieście mają litery CNA na swoich tablicach. Kod pocztowy: 89 – 100.
Turyści w Nakle mogą odpocząć lub pożeglować w przystani nad Notecią, albo zwiedzić miasto oferujące urokliwe zabytki i Muzeum Ziemi Krajeńskiej. Do zabytków zalicza i atrakcyjnych miejsc się: kościół Św. Stanisława, kościół Św. Wawrzyńca, dawne koszary, spichlerze, Rynek, Plac Zamkowy, budynek Towarzystwa Oszczędnościowo - Pożyczkowego, budynek Starostwa Powiatowego.

Regeneracja wtryskiwaczy Nakło nad NoteciąSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Nakło nad Notecią

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )