Regeneracja wtryskiwaczy – naprawa wtrysków Świecie

Zamieszkujesz Świecie i Ty lub Twój mechanik stwierdziliście, że Twoje auto wymaga już regeneracji wtryskiwaczy? Sprawdź naszą ofertę –w profesjonalny, skuteczny i szybki sposób możemy Ci pomóc, wykonując regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, byś ponownie cieszył się w pełni sprawnym samochodem! Nie musisz nawet przyjeżdżać do naszej siedziby. Zainteresowany? Zapoznaj się ze szczegółami oferty poniżej!

Jak możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Świeciu?

 • Zdemontuj wtryskiwacze, oddając samochód do dowolnego warsztatu o dogodnej dla Ciebie lokalizacji.
 • Zadzwoń do nas i zamów naprawę wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez firmę transportową kurier odbierze wtryskiwacze z warsztatu.
 • Po przywiezieniu ich do nas, najpierw sprawdzimy i ocenimy ich stan. Znając już potrzebny zakres naprawy, przedstawimy Ci kosztorys.
 • Jeśli kosztorys i zakres naprawy proponowany przez nas będą dla Ciebie ok, wykonamy regenerację i odeślemy naprawione elementy do warsztatu. Jeszcze tylko montaż i gotowe!

Na zregenerowane podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Świecie

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Skąd mieć pewność, że regeneracja wtryskiwaczy przyniesie efekt? Koniecznie wybierz punkt serwisowy, który ma doświadczenie w tym zakresie, a także wyposażony jest w profesjonalny sprzęt i posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Każdy przypadek regeneracji może mieć bowiem inny przebieg, w zależności od zastanych parametrów i stopnia zużycia wtryskiwaczy.

Cały proces rozpoczyna się od sprawdzenia wtryskiwaczy. W tym celu oglądamy je przez mikroskop, a także wykonujemy tzw. próbę przelewową, która pokazuje miejsca nieszczelne i uszkodzone. Weryfikujemy objętość paliwa wracającą do układu oraz objętość paliwa podawanego do silnika. Taką wstępną próbę i sprawdzenie wtrysków możesz wykonać sam, wykorzystując w tym celu zestawu menzurek oraz adapterów.

Równie ważne jest gruntowne czyszczenie podzespołów, by pozbyć się zalegających zanieczyszczeń, które również mogą wpłynąć na szczelność układu, a następnie wymiana niesprawnych części oraz końcowe testy i kalibracja parametrów wtryskiwaczy.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Fachowa regeneracja wtryskiwaczy jest w stanie przywrócić im parametry prawie jak nowe! Dzięki temu, a dużo mniejszym obciążeniem finansowym niż zakup nowych podzespołów, uzyskasz efekt zbliżony do wymiany i będziesz mógł przejechać bezawaryjnie co najmniej 200 tys. km. Regenerację przeprowadzamy według poniższych podpunktów:

 • Oceniamy wtryskiwacze i analizujemy ich stan techniczny
 • Każdy element składowy wtryskiwacza czyścimy ultradźwiękami
 • Elementy oceniamy pod kątem dalszej przydatności
 • Jeśli są jakieś uszkodzone lub mocno zużyte podzespoły, wymieniamy je
 • Ponownie składamy wtryskiwacze i przeprowadzamy końcowe, sprawdzające testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Świecia oraz gminach ościennych.

Kiedy kierowca powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy wskazujące na nadmierne zużycie wtrysków, wskazujące na konieczność ich naprawy, to m.in.:

 • wzrost spalania
 • kłopoty z odpalaniem zimnego silnika
 • nieoczekiwane gaśnięcie auta
 • słabiej pracujący silnik
 • komunikaty na komputerze pokładowym
 • dym wydobywający się z wydechu
 • kontrolka „check engine”

Świecie - co warto wiedzieć?

Świecie to miasto województwa kujawsko – pomorskiego, oddalone na północny – wschód od stolicy województwa, w odległości 51 km. Świecie położone jest nad rzeką Wdą. Powierzchnia miasta wynosi 17,55 km2, a liczba ludności ponad 25 tys. Kod pocztowy: od 86 – 100 do 86 – 105. Oznaczenia tablic rejestracyjnych: CSW.
Miasto zaprasza turystów do zwiedzenia Muzeum Pożarnictwa, a także do podziwiania zabytków, do których należą: zamek krzyżacki, mury obronne, Ratusz, kościół Matki Bożej Częstochowskiej i Św. Stanisława, zespół klasztorny z kościołem Niepokalanego Poczęcia NMP oraz zabytkowe kamienice w centrum.

Regeneracja wtryskiwaczy ŚwiecieSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Świecie

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )