Regeneracja wtryskiwaczy (naprawa wtrysków) Inowrocław

Jesteś mieszkańcem Inowrocławia lub pobliskich okolic? Jeśli silnik w Twoim samochodzie zaczął dziwnie się zachowywać, słabiej i mniej efektywnie działać, może to oznaczać, że wtryskiwacze w Twoim aucie uległy już zużyciu. Jako rozwiązanie polecamy regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, czyli skuteczny sposób na to, by Twoje auto znów stało się w pełni sprawne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak kierowcy z Inowrocławia mogą skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • Wystarczy zawieźć swój pojazd do warsztatu o dogodnej dla Ciebie lokalizacji, by zdemontowali wtryski.
 • Następnie zadzwonić do nas i poinformować o chęci skorzystania z regeneracji wtryskiwaczy. Nie musisz do nas przyjeżdżać – wystarczy, że podasz adres warsztatu!
 • Wysłany przez nas kurier przywiezie z serwisu przesyłkę z wtryskiwaczami.
 • Ocenimy ich stopień eksploatacji i utworzymy dla Ciebie ofertę naprawy z wyceną.
 • Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę, po niedługim oczekiwaniu otrzymasz z powrotem w pełni zregenerowane wtryskiwacze działające jak fabrycznie nowe!

Naszym klientom przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Inowrocław

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Nasi klienci oddają do nas na regenerację wtryskiwacze w różnym stanie – różniące się parametrami pracy, stopniem uszkodzenia oraz szczelnością. Dlatego też w pierwszym kroku podstawą jest odpowiednie ich sprawdzenie. Rozkładamy je więc na części pierwsze, weryfikujemy pod mikroskopem, a także wykonujemy test przelewowy. W ten sposób określamy miejsca powstania uszkodzeń i rozszczelnień. Następnie wszystkie elementy czyścimy ultradźwiękami, wymieniamy części niesprawne i montujemy wtryskiwacze z powrotem w całość. Końcowy etap to oczywiście testy i kalibracja parametrów.

Co ciekawe, wystarczy, że zakupisz zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów i w cenie kilkudziesięciu złotych możesz samodzielnie wykonać uproszczoną próbę przelewu. Jeśli okaże się, że wtryski nie są szczelne, naprawę powierz jednak specjalistom – to skomplikowany proces i wymaga odpowiedniego profesjonalnego sprzętu oraz doświadczenia wykonujących ją pracowników.

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy dla naszych klientów z Inowrocławia?

Fachowa regeneracja, jaką wykonujemy, pozwala na przywrócenie parametrów fabrycznych wtryskiwaczy, bez znaczącego ubytku dla Twojej kieszeni. Proces przebiega następująco:

 • Oceniamy stan i parametry otrzymanych wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części i przeczyszczamy
 • Oceniamy uszkodzone elementy i wymieniamy, jeśli nie możemy zamontować ich ponownie, np. ze względu na ich uszkodzenia
 • Testujemy efekt regeneracji, sprawdzając uzyskane parametry

Prawidłowo przeprowadzona naprawa oznacza odzyskanie sprawności wtryskiwaczy na kolejne 200 tys. km lub więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Inowrocławia oraz gminach ościennych.

Jakie są objawy zużycia bądź uszkodzenia wtryskiwaczy?

Sprawdź, czy Twoje wtryskiwacze nadają się do regeneracji! Objawy ich uszkodzenia lub zużycia to:

 • spadek mocy i efektywności pracy silnika
 • podwyższone spalanie paliwa
 • problemy z porannym odpalaniem, gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym
 • dym unoszący się z układu wydechowego

Najistniejsze informacje o Inowrocławiu

Inowrocław usytuowany jest w województwie kujawsko – pomorskim, nad Notecią, ok. 42 km od stolicy województwa. Miasto ma powierzchnię 30,42 km2 i zajmuje 5 miejsce w województwie ze względu na wielkość. Liczba ludności: ponad 71 tys. Oznaczenia tablic rejestracyjnych: CIN.
Inowrocław ma charakter uzdrowiskowy. Uznawany jest za najlepsze miejsce leczenia schorzeń dróg oddechowych. Na terenie uzdrowiska znajduje się tężnia solankowa, Park Solankowy, Zakład Przyrodoleczniczy, Terma Inowrocławska, pijalnia wód i palmiarnia „Inowrocławianka”, ogrody zapachów i oczywiście szpitale uzdrowiskowe.
Miasto oferuje nie tylko leczenie, ale także zwiedzanie. Rynek, zabytkowe kamienice, gmach Urzędu Miejskiego, gmach Sądu Rejonowego, fragmenty fortyfikacji, kościół Imienia NMP, kościół Św. Krzyża, kościół Św. Mikołaja to zabytki Inowrocławia. Ponad to warto wybrać się do Muzeum im. J. Kasprowicza oraz Stałą Wystawę Solnictwa.

Regeneracja wtryskiwaczy InowrocławSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Inowrocław

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )