Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Konin

Mieszkańcy Konina, a także pobliskich okolic - jeśli Wasze auto wykazuje pierwsze objawy konieczności regeneracji wtrysków, mamy na to szybkie, skuteczne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie! Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, byś mógł znów cieszyć się pełnymi osiągami auta!

Nie wiesz jakie wtryskiwacze pasują do Twojego auta i czy są u nas dostępne?
Kliknij poniżej i sprawdź po numerze VIN swojego pojazdu.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Jak skorzystać z naszej oferty krok po kroku w Koninie?

 • W wybranym warsztacie blisko Twojego miejsca zamieszkania zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas i zamów naprawę wtryskiwaczy.
 • Zamówiony kurier przywiezie je do nas już następnego dnia, a my sprawdzimy ich parametry, oraz stan eksploatacyjny. Mając gotową analizę sytuacji, przedstawimy Ci naszą ofertę wraz z kosztami.
 • Jeśli warunki naprawy będą dla Ciebie ok, zajmiemy się regeneracją, a potem odeślemy zregenerowane wtryskiwacze pod wskazany adres mechanika.

Na zregenerowane przez nas podzespoły udzielamy oczywiście gwarancji. Koszt zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Konin

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Za rzadko wymieniane filtry paliwa, paliwo zanieczyszczone, jazda na suchym baku – to tylko kilka powodów, dla których wtryskiwacze w naszym aucie mogą ulec awarii. Niezależnie od tego warto też pamiętać, że ta część eksploatacyjna samochodu, ze względu na swój poziom zaawansowania i specyficzną rolę, jaką pełni w układzie, ma stosunkowo krótką żywotność.

Z tego względu wielu kierowców prędzej czy później stanie przed koniecznością usunięcia awarii, której przyczyną będą źle działające wtryskiwacze. Warto wtedy poddać je procesowi regeneracji. Zabieg ten rozpoczyna się od ich dokładnego oczyszczenia. Kolejnym krokiem jest dokładny przegląd wszystkich elementów w celu zidentyfikowania tych, które kwalifikują się do wymiany. Po ponownym złożeniu wtryskiwaczy są one testowane i ustawiane zgodnie z parametrami wskazanymi przed producenta.

Ważną wskazówką dla kierowcy, który zastanawia się nad kondycją wtrysków w aucie mogą być wynik próby przelewowej. W wersji podstawowej można ją przeprowadzić samodzielnie. Wystarczy posiadanie zestawu menzurek oraz adapterów. Podpinając je do wtrysków i uruchamiając silnik już po krótkim czasie możemy się przekonać, czy któryś z wtryskiwaczy nie leje paliwa na przelew, czyli czy nie odprowadza go w zbyt dużej ilości z powrotem do układu.

Jaka jest cena regeneracji wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy nie jest zabiegiem prostym. Dlatego też musimy skorzystać z usług wykwalifikowanego i sprawdzonego mechanika, który specjalizuje się w tego typu zadaniach. Kompleksowa naprawa wtryskiwaczy nie jest najtańsza, koszt to bowiem od 300 złotych za jeden wtryskiwacz. Nie mniej jednak, jest to rozwiązanie o wiele tańsze niż kupno nowych podzespołów.

Prawidłowa naprawa wtryskiwaczy powinna przywrócić 100% ich sprawności, chociaż nie zawsze jest to możliwe. Nie mniej jednak, profesjonalne warsztaty zajmujące się regeneracją wtryskiwaczy oferują nam zwykle gwarancję na 2 lata. Jest to zrozumiałe zważywszy na fakt, że zregenerowany wtryskiwacz powinien być w stanie przejechać około 150 000 kilometrów bez awarii.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Proces sprawdzenia i naprawy wtryskiwaczy przebiega u nas w następujących krokach:

 • Oceniamy wtryskiwacze, by poznać ogólny zakres naprawy
 • Po rozłożeniu na części, każdy element osobno czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Poddajemy każdy element szczegółowemu sprawdzeniu
 • Wymieniamy te z nich, które są zniszczone lub wyeksploatowane
 • Poddajemy wtryskiwacze testom końcowym

Regeneracja wtryskiwaczy to równie dobry jak wymiana sposób na przywrócenie sprawności samochodu, a znacznie bardziej opłacalny finansowo. Profesjonalnie przeprowadzona usługa oznacza bezawaryjność pod tym względem przez co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Konina oraz gminach ościennych.

Kiedy kierowca powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Kiedy kierowca powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

 • z wydechu unosi się dym
 • zimny silnik powoduje tzw. „ciężkie odpalanie”
 • silnik pracuje mniej efektywnie niż dotychczas
 • samochód spala więcej paliwa
 • rano silnik często nie chce „zaskoczyć” i odpalić
 • regularnie zapala się kontrolka „check engine”
 • silnik po rozgrzaniu czasem nagle gaśnie

Co warto wiedzieć o Koninie?

Konin położony jest w województwie wielkopolskim, nad rzeką Wartą oraz Jeziorem Gosławskim i Jeziorem Pątnowskim, w odległości ok. 92 km na wschód od stolicy województwa. Jego powierzchnia wynosi 82,2 km2, a obszar ten zamieszkuje ponad 72 tys. osób. Miasto podzielone jest na 19 obrębów rozlokowanych w części lewobrzeżnej – tzw. Starym Koninie i części prawobrzeżnej – tzw. Nowym Koninie. Pojazdy zarejestrowane w tym mieście oznaczane są literami PKO oraz PN.
Gospodarka Konina to głównie przemysł. Na jego terenie funkcjonują elektronie oraz jedyna w Polsce huta aluminium. W mieście znajduje się port rzeczny łączący Konin z Morzem Bałtyckim.
W mieście tym zwiedzić można zamek, kościół Św. Bartłomieja, zespół klasztorny oo. Reformatów, kościół Św. Ducha, kościół Św. Andrzeja Apostoła, Grodzisko Kaszuba, Ratusz, Rynek z zabytkowymi kamienicami oraz wieżę ciśnień.

Regeneracja wtryskiwaczy KoninSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!


Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Konin

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )