Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Leszno

Jeśli jesteś mieszkańcem Leszna i niepokoją Cię zauważone dziwne objawy w funkcjonowaniu Twojego samochodu, oraz mniejsza moc silnika, może wskazywać to na zużycie wtryskiwaczy. Wspaniałe rezultaty przywrócenia wtryskiwaczy do stanu jak nowego przyniesie regeneracja. Skorzystaj z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens - poniżej przeczytasz, jak zrobić to w Lesznie.

Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy w Lesznie?

 • Odwieź swoje auto do lokalnego mechanika – niech zdemontuje wtryskiwacze z samochody.
 • Kontaktując się z nami, podaj nam adres, pod który będziemy mogli wysłać kuriera, by odebrał wtryskiwacze do regeneracji.
 • Przewiezie on je do naszej siedziby.
 • Na podstawie oceny stanu wtrysków stworzymy dla Ciebie kosztorys i zakres naprawy.
 • Jeśli przystaniesz na naszą propozycję zakresu i kosztów, zregenerujemy wtryski, i potem trafią one kurierem ponownie do mechanika.

Na zregenerowane naszymi usługami podzespoły przysługuje naszym klientom z Leszna gwarancja. Koszty kuriera w obie strony zaczynają się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Leszno

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Pierwszym naszym działaniem po otrzymaniu od klienta wtryskiwaczy jest ocena parametrów wtryskiwania i znalezienie wpływających na nieprawidłową pracę i nieszczelność wtrysków elementów. Następnym krokiem jest usunięcie zanieczyszczeń wtryskiwaczy ultradźwiękami. Niesprawne (np. uszkodzone) części wymieniamy na nowe. Po ponownym zmontowaniu wtryskiwaczy, parametry ich pracy należy skalibrować, a także wykonać szereg testów. Proces bardzo często okazuje się być skomplikowany – jego przebieg zależy bowiem od stanu wtryskiwaczy.

Sprawdzenie wtryskiwaczy pod mikroskopem to pierwszy krok wstępnej oceny wtryskiwaczy. Kolejnym jest testu przelewu, sprawdzający szczelność wtryskiwacza. Próba taka może być również wykonana samodzielnie, przed udaniem się na regenerację – wystarczy za kilkadziesiąt złotych zakupić menzurki oraz odpowiednie przejściówki.

Aby wtryskiwacze po regeneracji sprawnie pracowały przez kolejne 200tys. km, ważny jest wybór odpowiedniego, doświadczonego punktu do regeneracji, o odpowiednim poziomie wiedzy i pracowników, a także posiadającego fachowy sprzęt.

Jak regenerujemy wtryskiwacze?

Składa się na to kilka etapów:

 • Ocena i sprawdzenie stopnia zużycia
 • Rozłożenie na części i mycie ultradźwiękami
 • Wymiana elementów nie funkcjonujących poprawnie
 • Złożenie w całość i testy

Profesjonalna naprawa doprowadza wtryskiwacze do parametrów jak fabryczne Przejedziesz z nimi 200 000 km lub nawet więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Leszna oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Zgłoś się od razu, gdy zauważysz niepokojące objawy zużycia wtryskiwaczy wymienione w podpunktach poniżej:

 • mniej dynamiczna jazda
 • zwiększone spalanie
 • słabsza efektywność pracy silnika
 • problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • częste tzw. „ciężkie odpalanie”
 • biały / czarny dym z wydechu w trakcie jazdy
 • mniejsza efektywność pracy silnika
 • gaśnięcie silnika gdy jest rozgrzany
 • kontrolka „check engine”

Co warto wiedzieć o Lesznie?

Leszno znajduje się w południowo – zachodniej części województwa wielkopolskiego. Miasto zamieszkuje niespełna 63 tys. osób. Leszno ma powierzchnię 31,9 km2 i nie ma prawnego podziału administracyjnego. Dzielnice i osiedla mają jedynie swoje nazwy zwyczajowe i jest ich kolejno 9 dzielnic i 13 osiedli. Pojazdy oznaczane są na tablicach literami PL.
Przyjeżdżając do Leszna w celach turystycznych, nie sposób pominąć Ratusza Miejskiego, dawnego gimnazjum braci czeskich z końca XVIII wieku, wiatraka Antoni z 1705 roku, bazyliki Św. Mikołaja, kościoła NMP Wniebowziętej, kościoła Św. Krzyża, kościoła Św. Jana Chrzciciela, Nowej Synagogi, jak również pięknych kamienic przy deptaku.

Regeneracja wtryskiwaczy LesznoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Leszno

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: