Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy - Koło

Zużyte bądź uszkodzone wtryskiwacze nie muszą oznaczać kosztownej, czasochłonnej wymiany w specjalistycznym serwisie. Równie skutecznym a dużo mniej bolesnym dla portfela sposobem jest regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Jest to profesjonalna naprawa wtrysków. Ze szczegółami naszej oferty zapoznasz się poniżej.

Czy wiesz, jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Kole?

 • Udaj się do dowolnego warsztatu i zleć demontaż wtrysków.
 • Wykonaj do nas jeden szybki telefon i zamów regenerację wtryskiwaczy!
 • My zlecimy kurierowi, by odebrał wtryskiwacze z punktu serwisowego.
 • Rozpoczniemy badania. Po zweryfikowaniu parametrów i osiągów wtryskiwaczy, wyślemy Ci indywidualnie stworzoną ofertę i kosztorys.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawione w niej warunki, zregenerujemy wtryskiwacze. Kurierem trafią do warsztatu na montaż. Możesz już ruszać w trasę!

Koszt usługi kurierskiej rozpoczyna się od 19 zł w obie strony. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są oczywiście gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Koło

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawę poprzedza zawsze określenie uszkodzeń i zanieczyszczeń wtryskiwaczy. Wykonujemy sprawdzenie pod mikroskopem, by zweryfikować uszkodzenia i zanieczyszczenia. Szczelność wtryskiwaczy sprawdzamy poprzez tzw. próbę przelewu, weryfikującą ilość powracającego do układu paliwa. Z wykorzystaniem prostego zestawu cylindrów miarowych i adapterów, uproszczony test przelewowy możesz wykonać również samodzielnie.

Wtryskiwacze czyszczone są ultradźwiękami w specjalistycznej myjce, zaś niesprawne elementy podlegają wymianie. Ostatnim etapem są testy i kalibracja parametrów pracy wtrysków.

Każda może przebiegać w inny sposób, a w jej trakcie możemy napotkać na niespodziewane problemy – zależy to od ewentualnych ukrytych wad oraz miejsc ich występowania, a także stopnia eksploatacji wtrysków. Sprawdź czy wybrany przez Ciebie punkt regeneracji ma doświadczenie w regeneracji, wykwalifikowaną kadrę oraz odpowiednie wyposażenie, by nie ryzykować uszkodzeniem elementów.

Jak w naszej firmie przebiega naprawa wtryskiwaczy?

Po regeneracji wtryskiwacze funkcjonować będą sprawnie przez kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów. Aby przywrócić im prawidłowe działanie, wykonujemy poniższe działania:

 • Sprawdzamy osiągi wtryskiwaczy i oglądamy je pod kątem ewentualnych uszkodzeń, jakie mogłyby wpływać na funkcjonalność tych elementów
 • Rozkładamy wtryski i każdą część osobno poddajemy czyszczeniu
 • Części niesprawne podlegają wymianie bądź naprawie
 • Przeprowadzamy testy, weryfikujące skuteczność wykonanej naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Koło oraz gmin ościennych.

Kiedy zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Symptomy nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy to:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • dym unoszący się z wydechu
 • mniejsza efektywność pracy silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • problemy z odpalaniem auta
 • zmniejszona moc i dynamika pracy silnika podczas jazdy
 • świecąca kontrolka „check engine”

Jeśli je zauważysz, najprawdopodobniej Twoje wtryskiwacze powinny zostać poddane regeneracji.

Koło - najważniejsze informacje o tym mieście?

Koło to miasto powiatowe województwa wielkopolskiego wysunięte najdalej na wschód. Od stolicy województwa dzieli je odległość ok. 140 km. Koło położone jest nad rzeką Wartą. Swoją powierzchnią obejmuje obszar 13,85 km2. Liczba mieszkańców: ponad 21 tys. Kod pocztowy: od 62 – 600 do 62 – 602. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: PKL.
Ciekawym miejscem w Kole są ruiny zamku z XIV wieku. Dodatkowo nie sposób pominąć Ratusza, kościoła ewangelicko – augsburskiego Opatrzności Bożej, kościoła Podwyższenia Krzyża Św., kościoła Nawiedzenia NMP i klasztoru bernardynów, kaplicy Przemienienia Pańskiego, spichlerza pochodzącego z przełomu XVIII i XIX wieku oraz budynku dworca kolejowego z początku XX wieku. Warto zajrzeć także do Muzeum Technik Ceramicznych.

Regeneracja wtryskiwaczy KołoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Koło

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: