Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy w mieście Turek

Już pierwsze objawy świadczące o problemach z wtryskiwaczami powinny skłonić Cię do działania i zażegnania problemu, który może tylko się powiększać. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, którą wykonasz w atrakcyjnej cenie, a jej skuteczność jest porównywalna z wymianą wtryskiwaczy na nowe. Przeczytaj, jak skorzystać z usługi naprawy wtrysków w naszej firmie i szybko odzyskaj sprawność silnika.

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Turku?

 • Podjedź do lokalnego warsztatu, by zdemontowano z pojazdu wtryski.
 • Skontaktuj się z nami, byśmy zarezerwowali dla Ciebie termin regeneracji wtryskiwaczy i wysłali kuriera.
 • Gdy przyjadą do nas, po wstępnej ocenie ich stanu stworzymy dla Ciebie wycenę.
 • Wyślemy ją do Ciebie i po akceptacji – zregenerujemy Twoje wtryskiwacze. Pojadą one kurierem z powrotem do warsztatu, na montaż.

Na zregenerowane podzespoły przysługuje standardowa gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Turek

Co to jest i na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Często mocno skomplikowanym etapem regeneracji jest ocena i identyfikacja obszarów w których doszło do uszkodzeń oraz wycieków. Wykonuje się to poprzez oględziny mikroskopem, a także przeprowadzenie tzw. próby przelewowej, pokazującej na ilość powracającego paliwa i pozwalającej zweryfikować szczelność układu. Kolejnymi etapami są usunięcie zanieczyszczeń, wymiana uszkodzonych i niesprawnych części oraz końcowe testy, weryfikujące uzyskane parametry.

Jeśli jesteś złotą rączką, wspomnianą wyżej próbę przelewową możesz wykonać sam, jeśli posiadasz zestaw menzurek i przejściówek. Jeśli zaobserwujesz nieszczelności, na regenerację udaj się do wykwalifikowanego punktu – tylko doświadczeni mechanicy, odpowiedni sprzęt oraz certyfikaty zagwarantują skuteczną naprawę i przywrócenie prawidłowych parametrów, określonych przez producenta.

Jak naprawimy Twoje wtryskiwacze?

U nas w naprawdę atrakcyjnej cenie możesz cieszyć się znów fabrycznymi parametrami wtryskiwaczy. Jak przeprowadzamy regenerację?

 • Sprawdzamy wtryskiwacze i osiągane przez nich parametry
 • Rozkładamy je na części i czyścimy
 • Sprawdzamy uszkodzone elementy i wymieniamy je, jeśli jest to konieczne
 • Wykonujemy testy po regeneracji, i wtryski przesyłamy kurierem na montaż, do wskazanego przez Ciebie warsztatu

Profesjonalna naprawa sprawia, że wtryskiwacze sprawdzą się doskonale przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Turek oraz gmin ościennych.

Jakie rozpoznać, kiedy konieczna jest naprawa wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy wpływa na efektywność pracy silnika, a co za tym idzie, na funkcjonowanie samochodu, również podczas jazdy:

 • zwiększone spalanie
 • występują czasem problemy z odpaleniem silnika gdy jest zimny
 • świeci się kontrolka „check engine”
 • moc silnika jest słabsza
 • silnik może gasnąć, gdy jest rozgrzany
 • z wydechu wydobywa się dym

Turek - co warto wiedzieć?

Turek jest miejscowością o powierzchni 16,17 km2, zlokalizowaną w południowo – wschodniej części województwa wielkopolskiego, nad rzeką Kiełbaską. Miasto liczy niespełna 26 tys. mieszkańców. Kod pocztowy: 62 – 700. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: PTU,
Na terenie miasta działalność gospodarczą prowadzi Zakład Przetwórstwa Mlecznego Turek sp. z o.o.
Atrakcjami turystycznymi w Turku są: kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, kościół ewangelicko – augsburski, XIX – wieczne domy tkaczy oraz Ratusz, w którym obecnie mieści się Muzeum Rzemiosła Tkackiego.

Regeneracja wtryskiwaczy TurekSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Turek

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: