Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Poznań

Mieszkańcy Poznania! Są pewne naprawy, które koniecznie należy przeprowadzić zanim nastąpi pogorszenie sytuacji! Jedną z nich jest naprawa wtryskiwaczy - pierwsze symptomy ich zużycia powinny skłonić Was do naprawy. Wbrew pozorom nie będzie to tak drogie jak wymiana części na nowe, nie musi też wymagać sporo jeżdżenia i załatwiania! Sprawdź, jak szybko i skutecznie przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, doprowadzając je do stanu jak nowych elementów!

Nie wiesz jakie wtryskiwacze pasują do Twojego auta i czy są u nas dostępne?
Kliknij poniżej i sprawdź po numerze VIN swojego pojazdu.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Poznaniu?

 • W dowolnie wybranym lokalnym warsztacie zleć mechanikowi demontaż wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń i zamów regenerację wtryskiwaczy, podając również adres, z którego możemy je odebrać.
 • Zamówiony przez nas kurier przyjedzie do warsztatu po zdemontowane elementy. Po otrzymaniu przesyłki zweryfikujemy ich stopień zużycia. To pozwoli stworzyć nam dla Ciebie ofertę, w której znajdziesz zakres naprawy i wycenę.
 • Możesz zaakceptować ofertę bądź poprosić o zwrot części. Jeśli zgodzisz się na nasze warunki, profesjonalnie naprawimy Twoje wtryski, byś mógł przejechać bezawaryjnie następnie 200 tysięcy kilometrów, lub więcej! Następnie odeślemy zregenerowane wtryskiwacze z powrotem do warsztatu.

Na nasze usługi przysługuje gwarancja. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się nawet od 19 zł w obie strony!

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Poznań

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Wtryskiwacze to najbardziej podatny na usterki element układu paliwowego. W przypadku Diesli na ich żywotność wpływ ma jakość paliwa oraz dbałość (lub jej brak) o odpowiednio wczesną wymianę filtrów paliwa. Jednak niezależnie od starań użytkownika, wtryskiwacze mają określony próg wytrzymałości, po przekroczeniu którego należy je zregenerować lub wymienić.

Sposobem na monitorowanie ich stanu może być próba paliwowa, którą w podstawowej wersji każdy kierowca może wykonać samodzielnie. Do jej przeprowadzenia wystarczy posiadanie zestawu menzurek oraz adapterów. Wyniki próby paliwowej pozwalają na stwierdzenie, czy któryś z kompletu wtryskiwaczy nie leje na przelew, czyli czy nie poddaje zbyt dużej ilości paliwa z powrotem do układu.

Dla profesjonalnego serwisu taka informacja może być wskazówką, w którym miejscu wtryskiwacza może znajdować się część kwalifikująca się do wymiany. Ostatecznie jednak takie decyzje podejmowane są po dokładnym oczyszczeniu wtrysków oraz ich obejrzeniu pod mikroskopem przez wykwalifikowanego pracownika. Regeneracja wtryskiwaczy kończy się ich skalibrowaniem do parametrów określonych przez producenta.

Jakie są koszty związane z naprawą wtryskiwaczy?

Koszt regeneracji oraz naprawy wtryskiwaczy związany jest z licznymi elementami, które wpływają na ostateczną wycenę tego rodzaju usług. W procesie określania kosztów pierwszym krokiem są wstępne badania przeprowadzone na stole probierczym, które pozwalają uzyskać ogólną ocenę stanu wtryskiwaczy.

Aby jednak precyzyjnie określić koszty naprawy wtryskiwaczy, konieczne jest ich demontaż oraz zidentyfikowanie elementów, które wymagają wymiany. Bazując na tych danych, można obliczyć wartość części zamiennych oraz nakład pracy niezbędny do ich wymiany, które łącznie kształtują ostateczną cenę usługi.

Orientacyjnie koszt regeneracji wtryskiwaczy zaczyna się od około 300 zł. Należy jednak podkreślić, że precyzyjna wycena usługi może zostać przedstawiona dopiero po przeprowadzeniu szczegółowego badania wtryskiwacza. Taki zabieg umożliwia dokładniejszą ocenę kondycji urządzenia oraz określenie koniecznych napraw.

W odniesieniu do kosztów diagnostyki zwykle mieszczą się one w przedziale 50-100 zł za sztukę, a ich wysokość zależy głównie od modelu wtryskiwacza oraz specyfiki konkretnej usługi.

Warto również zaznaczyć, że jeśli występują objawy sugerujące niewłaściwe działanie wtryskiwaczy, nie należy zwlekać z ich naprawą. Odkładanie takiej naprawy może prowadzić do nasilania się problemów oraz zwiększonej liczby awarii, co z kolei wpływa na wzrost kosztów związanych z eliminacją usterki.

Jak naprawiamy naszej firmie wtryskiwacze?

Proces naprawy wtryskiwaczy przebiega u nas w opisanych poniżej etapach:

 • Ocena parametrów i stanu ogólnego wtryskiwaczy
 • Rozłożenie ich na części, przeczyszczenie każdej z nich w myjce ultradźwiękowej
 • Sprawdzenie i identyfikacja elementów uszkodzonych i ich wymiana lub naprawa
 • Złożenie wtryskiwaczy w całość i testy końcowe, podczas których sprawdzamy efekty naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Poznania oraz gminach ościennych. Przywróć z nami pełną sprawność używanym wtryskiwaczom, a pozwolą one na przejechanie kolejnych 200 lub więcej tys. kilometrów!

Kiedy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Nie wiesz, jakie są objawy uszkodzonych wtryskiwaczy? Z pewnością je zauważysz! Przedstawiamy je poniżej:

 • z wydechu unosi się dym o kolorze białym bądź czarnym
 • zimny silnik nie chce od razu odpalać
 • nie gaśnie kontrolka „check engine”
 • silnik słabiej, mniej efektywnie pracuje
 • samochód spala więcej paliwa niż zazwyczaj
 • zdarza się, że silnik po rozgrzaniu gaśnie

Co warto wiedzieć o Poznaniu?

Chcesz zjeść pyry z gzikiem lub senekę z glancem? Musisz wybrać się do Poznania!
Poznań zlokalizowany jest w województwie wielkopolskim i jest stolicą. Miasto leży nad rzeką Wartą, u ujścia rzeki Cybiny. Jego powierzchnia wynosi 261,91 km2, co sprawia, że Poznań zajmuje 8 miejsce w Polsce pod względem wielkości, a 5 miejsce ze względu na liczbę ludności – ponad 530 tys. mieszkańców. Oznaczenia tablic rejestracyjnych pojazdów dwuśladowych to PO, natomiast jednoślady oznaczane są literami PY.
Ciekawostką jest, że w latach 1290 – 1296 Poznań był stolicą Polski. Miasto jako jedyne wymieniane jest w słowach hymnu naszego kraju.
Aglomeracja oferuje wiele ciekawych miejsc turystom, którzy nacieszyć oczy mogą architekturą Starego Miasta. Ratusz, Zamek Cesarski, Stary Browar – aktualnie galeria handlowa, dawne kolegium jezuickie – obecnie Urząd Miasta, bazylika kolegiacka Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Marii Magdaleny, katedra Św. Piotra i Pawła, fortyfikacje Twierdzy Poznania i wiele innych zabytków można podziwiać odwiedzając miasto. Warto wybrać się też do zoo.

Regeneracja wtryskiwaczy Poznań



Szukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!


Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Poznań

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )