Regeneracja wtryskiwaczy Kalisz

W Kaliszu kierowcy, których samochód wymaga już regeneracji wtryskiwaczy, mają teraz dużo lepszą, fachową opcję niż ich droga wymiana! To skuteczna regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, bez konieczności dojeżdżania do naszej siedziby. Poniżej sprawdź i przeczytaj, jak możesz skorzystać z usługi i w szybki sposób zyskać znów w pełni sprawne auto.

Jak skorzystać z oferty regeneracji wtryskiwaczy w Kaliszu?

 • Zostaw samochód u mechanika w Kaliszu bądź dowolnym warsztacie i poproś o zdemontowanie wtrysków.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy – i tyle!
 • Wysłany przez nas kurier przyjedzie po część z serwisu i kolejnego dnia przywiezie do nas.
 • Po sprawdzeniu stanu wtryskiwaczy, sporządzimy kosztorys.
 • Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę – fachowo naprawimy wtryski i odeślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Kalisz

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Przez określenie „regeneracja wtryskiwaczy” rozumiemy proces, którego najważniejszym etapem jest identyfikacja uszkodzonych lub zużytych elementów wtryskiwacza i wymienienie ich na nowe. Przed przystąpieniem do tego zabiegu cały komplet wtryskiwaczy, który po wymontowaniu z auta trafia do naszego serwisu, jest starannie czyszczony.

Przydatną informacją na temat stanu wtryskiwaczy może być wynik próby przelewowej. W uproszczonej wersji można wykonać ją samodzielnie. W tym celu należy zakupić zestaw menzurek i adapterów (to wydatek w okolicach 100 zł). Wynik próby może nam powiedzieć na przykład, czy któryś z wtryskiwaczy nie „leje na przelew” (to dosyć często spotykany rodzaj defektu). Jeżeli tak jest, pompa paliwowa będzie miała problem z wytworzeniem odpowiednio wysokiego ciśnienia.

Kierowca może to odczuć zwłaszcza na etapie przyspieszania. Jeżeli dodatkowo towarzyszyć temu będzie biały dym z rury wydechowej czy wrażenie, że auto się „krztusi”, regeneracja wtryskiwaczy może być nieunikniona. Warto też pamiętać, że jest to rozwiązanie tańsze niż zakup zupełnie nowych wtrysków.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja uznawana jest za najskuteczniejszą i najbardziej atrakcyjną cenowo formę przywrócenia parametrów fabrycznych wtryskiwaczy. Jak przebiega?

 • Otrzymane wtryskiwacze weryfikujemy pod kątem ich technicznego stanu
 • Każdy z nich rozkładamy na części i czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Uszkodzone elementy weryfikujemy
 • Te z nich, których nie warto montować ponownie – wymieniamy na nowe
 • Przeprowadzamy testy

Po prawidłowej naprawie czeka Cię bezawaryjna jazda przez kolejne co najmniej 200 tys. km! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Kalisza oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które świadczą o niewłaściwej pracy, nadmiernej eksploatacji lub uszkodzeniu wtryskiwaczy są:

 • problemy z porannym odpalaniem
 • kontrolka „check engine”
 • spadek efektywności pracy silnika
 • zwiększone spalanie
 • gaśnięcie silnika
 • odczuwalnie gorsza moc i dynamika jazdy
 • wydobywający się dym z układu wydechowego

Informacje o Kaliszu

Kalisz położony jest w południowo – wschodniej części województwa wielkopolskiego, nad rzeką Prosną, u ujścia rzeki Swędrni. Jego powierzchnia mierzy 69,42 km2. Liczba ludności wynosi ponad 99 tys. osób. Podział administracyjny Kalisza to 23 osiedla i 3 sołectwa. Kod pocztowy: od 62 – 800 do 62 – 810. Literowe oznaczenia tablic rejestracyjnych: PK i PA.
Kalisz obfituje w zabytki architektury, a należą do nich m. in.: Ratusz, Pałac Trybunalski, Pałac Komisji Województwa Kaliskiego, rogatka wrocławska, teatr im. W. Bogusławskiego, fabryka Fortepianów i Pianin Arnolda Fibigera, fragmenty murów obronnych, gmach więzienia, gmach I LO oraz gmach IV LO, katedra Św. Mikołaja Biskupa, zespół klasztorny z kościołem Św. Józefa i Św. Piotra z Alkantary, bazylika kolegiacka Wniebowzięcia NMP, kościół Św. Wojciecha, kościół Św. Gotarda, cerkiew Św. Apostołów Piotra i Pawła, a także wiele pięknych willi i kamienic w centrum miasta.

Regeneracja wtryskiwaczy KaliszSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Kalisz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: