Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy / wtrysków Gniezno

Jesteś mieszkańcem Gniezna lub pobliskich okolic? Nie wiesz, dlaczego Twój samochód ostatnio zaczął dziwnie się zachowywać, silnik nie działa już tak jak kiedyś? Być może wtryskiwacze w Twoim aucie uległy już wyeksploatowaniu lub zniszczeniu – w takim wypadku powinieneś oddać je do regeneracji. To skuteczny sposób na to, by Twoje auto znów stało się w pełni sprawne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Gnieźnie?

 • Zostaw pojazd w dowolnie wybranym warsztacie, by zdemontowali wtryski.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy. Nie musisz do nas przyjeżdżać – wystarczy, że podasz adres warsztatu, a resztę załatwimy sami!
 • Wysłany przez nas kurier dostarczy do nas z serwisu przesyłkę z wtryskiwaczami.
 • Ocenimy stopień eksploatacji otrzymanych kurierem wtrysków. Pozwoli stworzyć to dla Ciebie ofertę naprawy i wycenić usługę.
 • eżeli zdecydujesz się na naszą ofertę, otrzymasz z powrotem w pełni zregenerowane wtryskiwacze działające jak fabrycznie nowe!

Naszym klientom na zregenerowane przez nas elementy przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Gniezno

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega?

Regeneracja wtryskiwaczy rozpoczyna się od ich oczyszczenia, a następnie ustalenia, które ich elementy wymagają wymiany. Wcześniej w serwisie może zostać przeprowadzona profesjonalna próba przelewowa. Jej wyniki pomagają np. w ustaleniu, który wtryskiwacz jest najbardziej „podejrzany” oraz w którym jego elemencie jest największe prawdopodobieństwo uszkodzeń. W trakcie próby widać, czy wtryskiwacz nie „leje na przelew”. Jeżeli tak, oznacza to, że przepuszcza zbyt dużą ilość paliwa, które przewodami przelewowymi trafiają z powrotem do układu.

Innym rodzajem usterki, jaką można wykryć w trakcie diagnostyki jest „lejący” wtryskiwacz. Mówimy o nim wtedy, gdy paliwo zamiast być wtryskiwane do cylindra, leje się do niego strużką lub kapie. Takie zjawisko w skrajnej sytuacji może nawet doprowadzić do wypalenia dziury w tłoku.

Wstępną próbę przelewową każdy kierowca może też wykonać samodzielnie, wykorzystując do tego zestaw menzurek i adapterów (koszt ich zakupu to kilkadziesiąt złotych). Jej wyniki mogą sporo powiedzieć o stanie wtrysków.

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to najskuteczniejszy sposób na przywrócenie parametrów fabrycznych podzespołu, bez znaczącego ubytku dla kieszeni. Oto, jak przebiega regeneracja w naszej firmie:

 • Sprawdzamy i oceniamy stan i parametry otrzymanych od kuriera wtryskiwaczy
 • Rozkładamy wtryskiwacze na części i czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Oceniamy i identyfikujemy uszkodzone elementy i wymieniamy te, których nie możemy zamontować ponownie, np. ze względu na ich uszkodzenia;
 • Testujemy wyniki uzyskane regeneracją – parametry po naprawie

Prawidłowo przeprowadzona naprawa umożliwia odzyskanie sprawności wtryskiwaczy na kolejne 200 tys. km lub więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Gniezna oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Sprawdź, czy Twoje auto nie wykazuje poniższych symptomów! Jeśli tak – czas na regenerację:

 • problemy z odpaleniem silnika, zwłaszcza na zimnym silniku
 • spadek mocy i efektywności jazdy
 • podwyższone spalanie paliwa
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • zapalona kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym
 • mniejsza dynamika pracy silnika
 • dym z układu wydechowego

Co warto wiedzieć o Gnieźnie?

Gniezno było pierwszą stolicą Polski. Jest to miasto położone w województwie wielkopolskim o powierzchni 40,6 km2. Od stolicy województwa oddalone jest o 57km w kierunku północno – wschodnim. Na terenie miasta znajdują się jeziora: Jelonek, Świętokrzyskie i Winiary. Liczba ludności wynosi ponad 67 tys. osób. Kod pocztowy: od 62 – 200 do 32 – 210. Literowe oznaczenia tablic rejestracyjnych: PGN.
Wybierając się do Gniezna nie można pominąć zwiedzania Starego Miasta, Ratusza, archikatedry Wniebowzięcia NMP, kościoła Św. Trójcy, kościoła Św. Michała Archanioła, kościoła NMP królowej Polski, zespołu budynków szpitala psychiatrycznego, wieży ciśnień, budynku Gminy Żydowskiej – obecnie szkoła muzyczna, a także Prymasowskiego Seminarium Duchownego. Warto zajrzeć również do Muzeum Początków Państwa Polskiego.

Regeneracja wtryskiwaczy GnieznoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Gniezno

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: