Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy w Grudziądzu

Kierowcy mieszkający w mieście Grudziądz, a także pobliskich okolicach - jeśli silnik w waszym pojeździe wykazuje pierwsze symptomy problemów z funkcjonowaniem wtrysków, mamy na to profesjonalne, szybkie, skuteczne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie! Jest to regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, czyli przywrócenie ich do doskonale funkcjonującego stanu, byś mógł znów cieszyć się pełnymi osiągami swojego silnika.

W jaki sposób zamówić regenerację wtryskiwaczy w Grudziądzu?

 • W warsztacie blisko Twojego miejsca zamieszkania lub w dowolnej, dogodnej lokalizacji, zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas, podaj adres warsztatu i zamów naprawę wtryskiwaczy.
 • Zamówiony kurier paczkę z wtryskiwaczami dostarczy do nas. Po zweryfikowaniu parametrów, przygotujemy analizę i kosztorys.
 • Jeśli warunki naprawy będą dla Ciebie ok, wykonamy dla Ciebie fachową regenerację wtryskiwaczy, a potem odeślemy je ponownie kurierem pod wskazany adres mechanika.

Na zregenerowane przez nas podzespoły udzielamy oczywiście gwarancji. Koszt zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Grudziądz

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega?

Zanim przystąpimy do faktycznej regeneracji wtryskiwaczy, najpierw oceniamy ich stan poprzez oględziny pod mikroskopem oraz tzw. próbę przelewu. W ten sposób oceniamy ilość paliwa, kierowaną z powrotem do układu paliwowego. Jeśli jest zbyt duża, proces wtryskiwania charakteryzuje się brakiem szczelności. Taką próbę przeprowadzają specjalizujące się w naprawach warsztaty, jednak posiadając prosty sprzęt – menzurki oraz adaptery, taką wstępną ocenę możesz wykonać sam. Doświadczonym fachowcom do diagnozy problemu często wystarczają same oględziny mikroskopowe.

Proces regeneracji rozpoczyna się diagnozą, następnie następuje czyszczenie części w myjce ultradźwiękowej i wymiana niesprawnych elementów. Po tym kalibrujemy parametry pracy wtrysków.

Jak mieć pewność prawidłowego przeprowadzenia naprawy...? Wybierz punkt który posiada profesjonalny sprzęt i specjalizuje się w regeneracji. Tylko doświadczenie i odpowiednie certyfikaty gwarantują przywrócenie odpowiednich parametrów.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Regenerując wtryskiwacze, postępujemy zgodnie z poniższym schematem:

 • Oceniamy parametry, jakie zyskują zużyte wtryskiwacze
 • Po rozłożeniu na części, każdy element osobno czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Sprawdzamy wszystkie elementy osobno i wymieniamy te z nich, które są zniszczone lub wyeksploatowane;
 • Przeprowadzamy weryfikujące testy

Regeneracja to równie dobry jak wymiana sposób na przywrócenie sprawności wtryskiwaczy, a tym samym silnika i samochodu, a znacznie bardziej opłacalny finansowo. Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja oznacza bezawaryjność pod tym względem przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Grudziądza oraz gminach ościennych.

Jak wyglądają objawy zużycia wtrysków?

Regeneracja konieczna jest wtedy, gdy zauważysz w funkcjonowaniu swojego samochodu poniższe symptomy nieprawidłowej pracy wtrysków:

 • z wydechu unosi się dym
 • zapalona jest kontrolka „check engine”
 • samochód spala więcej paliwa
 • rano silnik często nie chce odpalić
 • silnik po rozgrzaniu gaśnie
 • efektywność pracy silnika uległa pogorszeniu

Co warto wiedzieć o Grudziądzu?

Grudziądz jest miastem powiatowym województwa kujawsko – pomorskiego, położonym w jego północnej części, nad Wisłą. Na terenie miasta znajdują się dwa jeziora: Tarpno i Rudnickie Wielkie. Miasto swoją powierzchnią zajmuje obszar 57,8 km2 i liczy ponad 93 tys. mieszkańców. CG to oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych pojazdów z tego regionu.
Grudziądz oferuje turystom zwiedzanie miasta z atrakcjami takimi jak: Stare Miasto, średniowieczne mury miejskie, pozostałości zamku krzyżackiego, gmach Wyższej Szkoły Realnej, twierdza, zespół spichrzów oraz zabytkami sakralnymi: stary kościół ewangelicki, zespół poklasztorny benedyktynek, bazylika kolegiacka Św. Mikołaja, kościół Niepokalanego Serca NMP. Warto wybrać się także do Muzeum im. Ks. W. Łęgi.

Regeneracja wtryskiwaczy GrudziądzSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Grudziądz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )