Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Gdańsk

Kierowcy z Gdańska oraz okolic, których samochód wykazuje niepokojące objawy jak zwiększone spalanie czy dym z wydechu – warto sprawdzić, czy nie macie do czynienia ze zbytnią eksploatacją bądź uszkodzeniem wtryskiwaczy! W takim wypadku, u nas wykonujemy fachową, skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens – bez konieczności dojeżdżania! Przywróć pełną sprawność samochodu – jak? Przeczytaj więcej poniżej.

Jak szybko naprawić i zregenerować wtryskiwacze w Gdańsku?

 • Podstaw samochód do wybranego mechanika w dowolnej lokalizacji. Poproś u niego o demontaż wtryskiwaczy.
 • Skontaktuj się z nami i zgłoś chęć regeneracji wtryskiwaczy.
 • Najpierw wyślemy kuriera, by od mechanika odebrał wyeksploatowane wtryski. Dostarczy je on do naszej siedziby.
 • Po ocenie i sprawdzeniu parametrów przedstawimy Ci indywidualną ofertę z zakresem regeneracji oraz kosztami naprawy.
 • Możesz przyjąć ofertę - jeśli to zrobisz, wykonamy dla Ciebie profesjonalną regenerację, a po ich przywiezieniu przez kuriera, pozostanie montaż w warsztacie.

Na naprawione podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Gdańsk

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Regenerację wtryskiwaczy poprzedza się wizualnymi oględzinami z wykorzystaniem mikroskopu oraz tzw. testem przelewu, z pomocą którego można ocenić stan końcówki, podającej paliwo do komory silnika, oraz miejsca rozszczelnień wtrysków i ilość paliwa powracającą do układu. Takie wstępne sprawdzenie wtryskiwaczy przeprowadzają warsztaty, ale można wykonać go samemu, wykorzystując w tym celu zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów. Cena takiego zestawu to kilkadziesiąt złotych.

Po diagnozie obszarów uszkodzenia i sprawdzeniu stopnia oraz miejsc zanieczyszczenia wtryskiwaczy, następuje gruntowne czyszczenie z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej, a następnie wymiana elementów na nowe oraz ponowne dostosowanie parametrów pracy i wykonanie szeregu testów funkcjonalnych.

Sama regeneracja wtryskiwaczy to proces żmudny, wymagający wiedzy i doświadczenia zajmującym się nim mechaników, jak również profesjonalnego sprzętu i wyposażenia warsztatu.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Po odpowiednio przeprowadzonej regeneracji wtryski mogą osiągnąć parametry jak nowe! Dzięki temu przejedziesz bez problemu co najmniej 200 tys. km. Gdy naprawiamy wtryskiwacze, postępujemy zgodnie z poniższymi punktami:

 • Oceniamy parametry i stan wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części i każdą z nich czyścimy ultradźwiękami
 • Podzespoły wadliwe bądź zużyte oceniamy i wymieniamy, jeśli jest taka potrzeba
 • Wykonujemy sprawdzające, końcowe testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Gdańska oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Uszkodzone czy też zużyte wtryski objawią się następująco:

 • dym wydobywający się z wydechu
 • mniejsza efektywność silnika
 • wyższe spalanie
 • błędy w komputerze pokładowym i kontrolka „check engine”
 • problemy z odpalaniem auta, gdy silnik jest zimny
 • zauważalnie słabsze działanie silnika
 • niespodziewane gaśnięcie silnika

Gdańsk - najważniejsze informacje

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego z dostępem do Morza Bałtyckiego. Położony jest w jego północnej części, nad ujściem rzeki Motławy do Wisły, w Zatoce Gdańskiej. Miasto wchodzi w skład Trójmiasta. Jest ośrodkiem gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Gdańsk ma powierzchnię 263,44km2 i liczy ponad 470 tys. mieszkańców rozlokowanych na 35 dzielnicach. Pojazdy z tego regionu oznaczane są na tablicach rejestracyjnych literami GD.
Gdańsk może pochwalić się piękną architekturą znajdującą się głównie na Starym Mieście i Głównym Mieście, a zaliczają się do niej takie obiekty jak: Kościół Mariacki, czyli Bazylika Wniebowzięcia NMP, Wielka Zbrojownia, Złota oraz Zielona Brama, Kaplica Królewska, Archikatedra Oliwska, Ratusze Głównego Miasta i Starego Miasta, Dwór Artusa, Wielki Młyn i wiele innych. Gdańska nie da się opisać…Gdańsk trzeba zobaczyć…

Regeneracja wtryskiwaczy GdańskSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Gdańsk

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )