Regeneracja - naprawa wtryskiwaczy Rumia

Jeśli zamieszkujesz Rumie i Ty lub mechanik podczas przeglądu stwierdziliście, że Twoje auto wymaga regeneracji wtryskiwaczy, sprawdź naszą ofertę. Nasza firma w profesjonalny, skuteczny i szybki sposób wykonuje regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pozwala przywrócić sprawność pojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się ze szczegółami oferty poniżej!

Jak możesz zlecić regenerację wtryskiwaczy w Rumii?

 • Zdemontuj wtryskiwacze u lokalnego mechanika.
 • Zadzwoń do nas i zamów usługę naprawy wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez nas kurier odbierze od mechanika zdemontowane wtryskiwacze.
 • Po przywiezieniu ich do nas, początkowo sprawdzimy i ocenimy ich stan. Przedstawimy Ci potrzebny zakres naprawy oraz naszą ofertę.
 • Jeśli przyjmiesz propozycję, wykonamy regenerację wtryskiwaczy i elementy jak nowe odeślemy do warsztatu na montaż.

Na zregenerowane podzespoły udzielamy oczywiście gwarancji. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Rumia

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Bardzo często kierowcy, zauważając symptomy niewłaściwej pracy wtryskiwaczy, obawiają się drogiej naprawy, która na długi czas unieruchomi ich samochód. Warto wiedzieć, że w większości przypadków nie jest to konieczne! Alternatywnym rozwiązaniem jest naprawa wtrysków, która może przywrócić im parametry producenta.

Naprawa rozpoczyna się od identyfikacji uszkodzonych i niesprawnych części oraz dokładnego czyszczenia. Do wstępnej diagnozy wykorzystujemy mikroskop, a także specjalny układ przeznaczony do sprawdzenia szczelności wtryskiwaczy. Kolejnym krokiem jest wymiana niesprawnych elementów oraz skalibrowanie parametrów pracy wtryskiwaczy.

Regeneracja może składać się z różnych, mniej lub bardziej skomplikowanych etapów, w zależności od zastanych parametrów i uszkodzeń wtryskiwaczy. Wymaga doświadczenia i wiedzy, fachowego sprzętu, oraz wykwalifikowanych pracowników.

Przed udaniem się do punktu regeneracji wstępne sprawdzenie wtryskiwaczy możesz wykonać samodzielnie. Potrzebne będą jedynie menzurki oraz adaptery, byś mógł wykonać uproszczoną próbę przelewu.

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Dzięki odpowiedniej naprawie możemy wtryskiwaczom przywrócić parametry prawie jak nowe! Dużo mniejszym obciążeniem finansowym niż zakup nowych podzespołów, pozwolimy na jazdę bezawaryjnie przez co najmniej 200 tys. km. Jak w naszej firmie przebiega naprawa i regeneracja wtryskiwaczy?

 • Sprawdzamy stan techniczny otrzymanych kurierem elementów
 • Każdy element składowy czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Elementy oceniamy i sprawdzamy, czy nadają się do dalszego użytku
 • Te, które ocenimy jako uszkodzone lub wadliwe - wymieniamy
 • Ponownie składamy wtryskiwacze i przeprowadzamy końcową weryfikację parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Rumii oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy wskazujące na nadmierne zużycie wtrysków, po których zauważeniu powinieneś oddać wtryskiwacze do regeneracji, to m.in.:

 • kłopoty z odpalaniem pojazdu
 • nieoczekiwane gaśnięcie pojazdu
 • większe spalanie paliwa
 • mniej efektywnie pracujący silnik
 • dym wydobywający się z wydechu
 • komunikaty i błędy na komputerze pokładowym
 • kontrolka „check engine”

Najważniejsze informacje o Rumii

Rumia – miejscowość położona w województwie pomorskim, nad Zagórską Strugą. Zamieszkiwana jest przez 48 632 osoby i zajmuje 30,09 km² powierzchni. Do zabytków Rumi należy rzymsko – katolicki cmentarz z drugiej połowy XIX wieku oraz ruiny kościoła Świętego Krzyża. Rumia ma następujący kod pocztowy – 84 – 230. Tablice rejestracyjne charakteryzują się tu symbolem GWE.

Regeneracja wtryskiwaczy RumiaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Rumia

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )