Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Wejherowo

Są elementy w samochodzie naprawy, których warto dokonać po zauważeniu pierwszych objawów, inaczej sytuacja może tylko się pogorszyć! Jednym z nich są zużyte i uszkodzone wtryski. Jeśli zatem Wasz pojazd wykazuje symptomy konieczności naprawy wtrysków, sprawdź, jak wygodnie, skutecznie i w atrakcyjnej wykonujemy regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Wejherowie?

By zregenerować wtryskiwacze w Wejherowie, postępuj według poniższych kroków:

 • U lokalnego mechanika, który zazwyczaj zajmuje się Twoim autem, zdemontuj wtryskiwacze
 • Zadzwoń do nas i poproś o rezerwację terminu na regenerację wtryskiwaczy
 • Kurier przywiezie do nas z warsztatu Twoje wtryskiwacze, a wtedy my sprawdzimy ich stopień eksploatacji. Stworzymy dla Ciebie kosztorys.
 • Pora na Twoją decyzję! Jeśli przyjmiesz nasze warunki, w pełni sprawne wtryskiwacze już wkrótce kurierem trafią do Twojego mechanika. Jeszcze tylko montaż i gotowe!

Na zregenerowane przez nas podzespoły udzielamy oczywiście gwarancji. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Wejherowo

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Pierwszy etap to wstępne oględziny (zazwyczaj mikroskopowe) oraz testy stanu wtryskiwaczy. Wykonujemy m.in. próbę przelewową, określającą szczelność wtryskiwaczy oraz stan końcówki. Jeśli przed udaniem się do warsztatu chcesz sam wstępnie zdiagnozować wtryskiwacze, możesz to zrobić – wystarczy wyposażyć się w zestaw cylindrów miarowych i odpowiednich przejściówek.

Po określeniu ogólnego stanu wtrysków, następuje ich rozłożenie oraz gruntowne czyszczenie w myjce ultradźwiękowej. To ważny etap, ponieważ nieczystości mogą w głównej mierze wpływać na nieszczelności.

Następnie wymieniamy wszelkie uszkodzone i niedziałające podzespoły. Po złożeniu wtrysków ponownie w całość, następuje kalibracja parametrów ich pracy.

Proces regeneracji oraz jego przebieg zależą od stanu wtrysków, dlatego też każdy przypadek może wyglądać inaczej. W związku z tym warto wybierać punkty specjalizujące się w regeneracji, posiadające odpowiednie zaplecze techniczne i doświadczonych pracowników. Dzięki temu wtryski mogą zyskać parametry niczym nowe faktycznie części!

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Proces naprawy wtryskiwaczy przebiega zgodnie ze schematem poniżej:

 • Oceniamy ogólny stan wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części, czyścimy – to pomoże nam zyskać lepszy ogląd sytuacji
 • Wymieniamy podzespoły których nie możemy zamontować ponownie ze względu na ich stan techniczny
 • Przeprowadzamy końcowe testy, pokazujące zyskane parametry

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala przywrócić im pełną, niemalże fabryczną sprawność – w dużo tańszej niż ich wymiana opcji! Praca wtrysków będzie bezawaryjna przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Wejherowa oraz gminach ościennych.

Kto powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy i jakie są objawy ich nieprawidłowego funkcjonowania?

Jeśli Twój samochód wykazuje poniżej wymienione symptomy, zgłoś się do nas na regenerację:

 • z wydechu unosi się dym
 • silnik nieoczekiwanie gaśnie
 • silnik pracuje mniej dynamicznie i efektywnie
 • zaobserwowałeś większe spalanie
 • słabsza praca silnika, problemy podczas odpalania
 • świecąca kontrolka „check engine”

Co warto wiedzieć o Wejherowie?

Wejherowo położone jest w województwie pomorskim, nad rzeką Redą. Powierzchnia miasta zajmuje 26,99 km², a liczba ludności wynosi 49 927. Wśród zabytków Wejherowa wymienić warto: Kalwarię Wejherowską (XVII wiek), eklektyczne kamienice (XIX/XX wiek), barokowy Kościół i klasztor Franciszkanów (XVII wiek) oraz konwikt św. Leona (XIX wiek). Wejherowo ma kod pocztowy 84 – 200, a tablice rejestracyjne rozpoczynają się tutaj symbolem GWE lub GWO.

Regeneracja wtryskiwaczy WejherowoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Wejherowo

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )