Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Częstochowa

Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub w regionie i zauważyłeś niepokojące objawy w funkcjonowaniu Twojego silnika jak gaśnięcie, spadek efektywności pracy czy dynamiki, możliwe że masz do czynienia ze zużytymi wtryskami - czas na ich naprawę! Polecamy skorzystać ze skutecznej, niebolesnej dla portfela i fachowej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens w naszej firmie, dzięki której przywrócisz wtryskiwaczom parametry zbliżone do zupełnie nowych części.

Jak kierowcy z Częstochowy mogą skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • Auto podstaw do dowolnie wybranego mechanika, u którego zazwyczaj naprawiasz pojazd, lub który po prostu jest najbliżej. Niech zdemontuje on z auta wtryski.
 • Zadzwoń do naszych specjalistów by zamówić termin regeneracji wtryskiwaczy i podać adres warsztatu.
 • Od mechanika kurier odbierze wtryski i dostarczy naszym specjalistom. Gdy sprawdzimy ich parametry i potrzebny zakres naprawy, prześlemy Ci naszą ofertę z przewidywanymi kosztami.
 • Jeśli ją przyjmiesz, naprawimy Twoje wtryskiwacze, i trafią z powrotem do mechanika w celu montażu. Problem z głowy!

Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Częstochowa

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim poddamy wtryski regeneracji, sprawdzamy je pod kątem parametrów pracy i ewentualnych uszkodzeń. Weryfikujemy to, co widoczne pod mikroskopem, oraz przeprowadzamy testy przelewu, określające szczelność.

Zanim oddasz wtryski na regenerację, możesz też sam zweryfikować ich szczelność. Uproszczoną próbę przelewową możesz wykonać w swoim garażu, zakupując zestaw menzurek oraz adapterów.

Znając miejsca występowania problemu, należy wymienić części niesprawne i ponownie dostosować parametry pracy zregenerowanych wtryskiwaczy. Konieczne jest też dokładne oczyszczenie podzespołów. Wykonujemy to w myjce ultradźwiękowej.

Aby przywrócić wtryskiwacze do odpowiednich parametrów, konieczne jest posiadanie wiedzy w tym zakresie, ponieważ każdy przypadek może mieć różny przebieg. Ważne jest również odpowiednie zaplecze sprzętowe warsztatu.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy w naszej firmie?

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy jest znacznie tańsza niż wymiana ich na nowe, a przynosi niemalże identyczne efekty – przywrócenie parametrów pozwalających na przejechanie kolejnych 200 lub więcej tysięcy kilometrów. Proces regeneracji podzielony jest na kilka etapów:

 • Ocena wtryskiwaczy pod kątem ich sprawności i dalszej przydatności
 • Rozłożenie ich na części i przeczyszczenie ultradźwiękami
 • Identyfikacja i ocena elementów wadliwych, uszkodzonych i zużytych
 • Wymiana tych z nich, które nie nadają się do ponownego montażu, gdyż nie spełniałyby swojej roli
 • Wykonanie końcowych testów, wskazujących skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Częstochowy oraz gminach ościennych.

Kiedy jest czas, by wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Zużyte wtryskiwacze z pewnością nie pozostaną niezauważone. Objawy, które powinny skłonić Cię do rezerwacji terminu u nas to:

 • zwiększone zużycie paliwa
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • ciężkie odpalanie silnika, czasem nie chce on „zaskoczyć”
 • mniej efektywna praca silnika
 • czarny / biały dym wydobywający się z układu wydechowego

Co warto wiedzieć o Częstochowie?

Częstochowa jest miastem położonym w północnej części województwa śląskiego nad rzeką Wartą. Jej powierzchnia zajmuje 159,71 km2. Miasto liczy sobie ponad 217500 osób. Pojazdy zarejestrowane w tym mieście mają oznaczenia literowe SC.
Częstochowa jest głównym polskim ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania ze względu na Bazylikę Jasnogórską oraz Klasztor na Jasnej Górze wraz z obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Dodatkowo miejscami godnymi odwiedzenia w tym mieście są: Kościół Św. Jakuba Apostoła, Bazylika Archikatedralna Św. Rodziny, Kościół Pana Jezusa Konającego, Cerkiew Częstochowskiej Ikony Matki Bożej, Pałacyk Hantkego, Pałacyk Mottego oraz Pałacyk Brassów, Stary Rynek, Ratusz, Muzeum Produkcji Zapałek, Muzeum Historii Kolei, a także parki: Lisiniec, Parki Jasnogórskie, czy też Park im. Staszica.

Regeneracja wtryskiwaczy CzęstochowaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Częstochowa

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )