Regeneracja wtryskiwaczy i naprawa wtrysków Będzin

Gdy tylko zauważysz pierwsze objawy uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy (przedstawiamy je w artykule poniżej), skorzystaj z ich regeneracji, by nadać im znów parametry jak fabryczne! Zapoznaj się naszą ofertą i sprawdź, jak możesz wygodnie, szybko, skutecznie i w atrakcyjnej cenie wykonać profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

W jaki sposób skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Będzinie?

 • W wybranym warsztacie zdemontuj z układu wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas. Zamów regenerację wtryskiwaczy i podaj adres, z którego kurier będzie mógł je odebrać.
 • Po ich otrzymaniu dokonamy wstępnej oceny i na tej podstawie stworzymy dla Ciebie kosztorys.
 • Po akceptacji naszej propozycji, zabierzemy się za regenerację.

Gotowe, zregenerowane wtryskiwacze kurierem przyjadą do warsztatu na montaż. Koszt kuriera wynosi już od 19 zł – w obie strony. Zregenerowane przez nas wtryskiwacze objętę są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Będzin

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Bardzo ważnym i często najtrudniejszym etapem naprawy wtryskiwaczy jest trafne postawienie diagnozy problemu i zidentyfikowanie wad, które przyczyniają się do niewłaściwej pracy wtrysków oraz nieszczelności. Części które określimy jako niezdatne do dalszej sprawnej pracy są wymieniane na nowe. Końcowy etap to kalibracja parametrów pracy wtryskiwaczy.

Zanim wymienimy wadliwe elementy, wykorzystując precyzyjne czyszczenie ultradźwiękowe – dokładnie oczyścimy wtryskiwacze z zanieczyszczeń, które często odpowiadają za nieszczelności.

Uszkodzenia i zanieczyszczenia wtryskiwaczy sprawdzamy pod mikroskopem, po czym przeprowadzamy próbę przelewu, by sprawdzić szczelność układu. Jeśli masz chęci i trochę czasu, możesz też zrobić to samodzielnie – jeśli zakupisz odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów.

Jak widać, naprawa wtrysków to teoretycznie kilka prostych kroków, jednak w przypadku braku doświadczenia i profesjonalnego sprzętu może dojść do uszkodzenia wtryskiwaczy w trakcie poszczególnych kroków naprawy. Aby nie ryzykować, wybierz sprawdzony, wykwalifikowany punkt serwisowy!

Jaki przebieg ma u nas regeneracja wtryskiwaczy?

Aby uzyskać zbliżone do fabrycznych parametry wtryskiwaczy, zgłoś się do nas na regenerację wtrysków! Po niej z pewnością przejedziesz kolejne 200 tys. kilometrów lub nawet więcej bez awarii! Jak przebiega taka naprawa?

 • Sprawdzamy parametry wtryskiwaczy i oceniamy stopień ich zużycia
 • Czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Naprawiamy lub wymieniamy podzespoły nienadające się do ponownego użycia
 • Przeprowadzamy testy, które pozwalają nam ocenić skuteczność naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Będzina oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Wymieniamy symptomy nieprawidłowej pracy wtrysków – po ich zauważeniu, jak najszybciej umów usługę regeneracji!

 • dym uchodzący z wydechu
 • ciężko pracujący silnik
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika, zwłaszcza zimnego
 • wzrost zużycia paliwa
 • mniejsza dynamika jazdy
 • świecąca kontrolka „check engine”

Ważne informacje o Będzinie

Będzin jest miastem leżącym w województwie śląskim. Od stolicy województwa oddalony jest zaledwie 13 km w kierunku północno – wschodnim. Jego powierzchnia wynosi 37,37 km2. Liczbę ludności stanowi ponad 56 tys. osób. Pojazdy zarejestrowane w mieście oznaczone są na tablicach literami SBE. Kod pocztowy tego regionu to 42 – 500. Miasto podzielone jest na 7 zasadniczych dzielnic. Przez miasto przepływa rzeka Przemsza – dopływ Wisły.
Gospodarkę Będzina stanowi przemysł: hutniczy, energetyczny, spożywczyi materiałów budowlanych, a także handel. W mieście znajduje się jedno z najstarszychi największych targowisk w południowej Polsce. W okresie od kwietnia do października odbywa się na jego terenie zlot zabytkowych aut pod nazwą „Klasyczna Niedziela”. Miłośnicy motoryzacji powinni się wybrać na to wydarzenie.
Będzin warto odwiedzić ze względu na zlot klasyków motoryzacji, ale także ze względu na zabytki. Jednym z nich jest Zamek z XIV wieku wraz z murami obronnymi. Ponadto średniowieczna zabudowa i urbanistyka w Śródmieściu, Kościół Św. Trójcy, Kościół Św. Doroty, Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, Kościół Św. Katarzyny, gmach dworca, zespół pałacowo – parkowy Mieroszewskich, zespół zabudowy nieczynnej już kopalni węgla kamiennego oraz zespół zabudowy dawnej cementowni to również miejsca warte uwagi w tym mieście.

Regeneracja wtryskiwaczy BędzinSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Będzin

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )