Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy dla kierowców w Kłobucku

Właściciele samochodów z Kłobucka, którzy zaobserwują pierwsze objawy uszkodzenia bądź zużycia wtrysków w Waszym pojeździe, mamy dla Was atrakcyjną ofertę. To profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, bez konieczności dojeżdżania do naszej siedziby, w atrakcyjnej cenie, o efektach jak wymiana części na nowe! Poniżej zapoznaj się ze szczegółami i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszych usług.

Jak możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy, mieszkając w Kłobucku?

 • Podstaw auto do swojego mechanika. Niech zdemontuje on z samochodu wtryski.
 • Zadzwoń do nas, poproś o rezerwację terminu na regenerację wtryskiwaczy.
 • Zadzwonimy po kuriera, by przywiózł do nas wtryskiwacze z warsztatu.
 • Ocenimy ich stopień uszkodzenia / zużycia. Prześlemy do Ciebie zakres prac i wycenę.
 • Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty – zregenerujemy Twoje wtryskiwacze by działały jak nowe.

Kurier odwiezie części do mechanika na montaż. Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Kłobuck

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Jeśli nie mamy do czynienia ze sporymi uszkodzeniami, większość wtryskiwaczy da się zregenerować, by pracowały tak dobrze, jak nowe części. Zaczynamy zawsze od sprawdzenia wtryskiwaczy oraz diagnozy przyczyn ich awarii. Gdy te są już znane, dokładnie czyścimy wszystkie podzespoły myjką ultradźwiękową. Wszystkie elementy wadliwe i uszkodzone podlegają wymianie. Na koniec, by sprawdzić skuteczność przeprowadzonej regeneracji, przeprowadzamy szereg testów oraz kalibrację.

Diagnozę przeprowadzamy dwuetapowo: najpierw badamy wtryskiwacze pod mikroskopem, w celu weryfikacji wycieków oraz uszkodzeń. Następnie wykonujemy test przelewu. Taki test w warunkach „garażowych” również jest możliwy do przeprowadzenia - wystarczą Ci zakupione za kilkadziesiąt złotych cylindry miarowe oraz adaptery, by określić wstępnie stan swoich wtryskiwaczy.

Test przelewu możesz wykonać samodzielnie, pamiętaj jednak że sama naprawa, aby nie ryzykować uszkodzeń wtryskiwaczy, wymaga profesjonalnego sprzętu i doświadczenia i powinna zostać wykonana w fachowym punkcie.

Jak przeprowadzamy naprawę wtryskiwaczy?

Wtryskiwacze w wyniku regeneracji zyskują parametry zbliżone do fabrycznych. I to zaledwie za ułamek kosztów wymiany wtryskiwaczy! My regenerujemy wtryski w kilku etapach:

 • Sprawdzamy ich parametry, stopień zużycia, widoczne uszkodzenia, ogólny stan
 • Rozmontowujemy je na składowe części, a każda z nich osobno jest przeczyszczona w myjce ultradźwiękowej, a następnie oceniona
 • Jeśli któraś z nich nie nada się do dalszego użytku ze względu na kiepski stan techniczny, zostanie wymieniona bądź naprawiona
 • Przeprowadzimy końcowe testy

Po regeneracji wtryskiwacze funkcjonować będą sprawnie przez co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Kłobucka oraz gmin ościennych.

Skąd wiedzieć, kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które wskazują na nieprawidłową pracę wtryskiwaczy, wymieniamy poniżej:

 • zwiększone spalanie
 • „ciężko” pracujący silnik, zmniejszona moc
 • kłopoty podczas próby rozruchu silnika ranem lub po dłuższej przerwie od jazdy
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • mniejsza dynamika jazdy
 • wydobywający się dym z układu wydechowego

Ważne informacje o Kłobucku

Kłobuck jest miastem położonym w północno – zachodniej części województwa śląskiego. Od miasta wojewódzkiego dzieli go odległość 86 km. Powierzchnia Kłobucka mierzy 47,46 km2. Liczbę ludności stanowi ponad 13 tys. osób. Kod pocztowy miasta to 42 – 100. Pojazdy oznaczone są na tablicach rejestracyjnych literami SKL. Miasto podzielone jest na 9 ponumerowanych osiedli, przy czym niektórym z nich dodano nazwy, oraz na 5 sołectw znajdujących się w granicach miasta, które zostały włączone do miasta.

Historia Kłobucka sięga XIII wieku, czyli czasów średniowiecznych. Z tego okresu podziwiać można budynki i układ urbanistyczny śródmieścia. Do zabytków należy także Kościół Św. Marcina i Małgorzaty. Będąc w mieście warto zobaczyć Pałac w Kłobucku – Zagórzu, a także budynek dawnej Łaźni Miejskiej. Miłośnicy przyrody mogą wybrać się do rezerwatu leśnego Dębowa Góra, który zarazem jest najwyższym wzniesieniem miasta.

W mieście znajduje się stacja kolejowa, jednakże trasą kolejową odbywa się jedynie transport towarowy.

Regeneracja wtryskiwaczy KłobuckSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Kłobuck

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )