Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) dla kierowców z Racibórz

Kierowcy z niepokojącymi zmianami w funkcjonowaniu silnika powinni sprawdzić, czy nie są to zużyte wtryski. Jeśli tak, niekoniecznie trzeba je naprawiać – zwykle wystarczy dużo bardziej atrakcyjna cenowo regeneracja. Przeczytaj poniżej jak możesz zregenerować wtryskiwacze common rail, piezoelektryczne Bosch, Denso, Delphi i Siemens w Raciborzu!

W jaki sposób zamówić regenerację i naprawę wtryskiwaczy w Raciborzu?

 • Zostaw samochód u mechanika o dowolnej lokalizacji i tam zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas, umów termin regeneracji wtryskiwaczy i podaj adres warsztatu, pod który wyślemy kuriera.
 • Przygotujemy dla Ciebie ofertę, gdy sprawdzimy, jaki zakres naprawy będzie konieczny w przypadku otrzymanych wtryskiwaczy.
 • Po akceptacji oferty, poddamy wtryskiwacze regeneracji.
 • Wykonamy końcowe, sprawdzające parametry testy.

Po regeneracji wtrysków będziesz mógł znów jeździć z pełnymi osiągami silnika! Na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Racibórz

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Po zauważeniu niesprawnej pracy wtryskiwaczy często kierowcy obawiają się, że czeka ich kosztowna i czasochłonna wymiana tych części na nowe. Na szczęście większość wtryskiwaczy można przywrócić do parametrów określonych przez producenta, wykorzystując nowoczesne metody regeneracji.

Proces ten zaczynamy od identyfikacji niesprawnie funkcjonujących elementów oraz przyczyn ich wad, a następnie czyścimy je w myjkach ultradźwiękowych. Pod mikroskopem sprawdzamy stan elementów, ich zanieczyszczenia oraz występujące uszkodzenia, a następnie w specjalnym układzie przelewowym weryfikujemy szczelność ich pracy. Niesprawne podlegają wymianie, po czym kalibrujemy pracę wtrysków.

Ponieważ otrzymane od klienta części są używane, mogą charakteryzować się różnym stopniem zużycia i różnymi wadami, w tym ukrytymi. Proces naprawy wymaga doświadczenia i wiedzy w zakresie regeneracji, a także profesjonalnego wyposażenia i sprzętu.

Jeśli przed wizytą w punkcie regeneracji chcesz mieć ogląd na sytuację, wstępne sprawdzenie wtryskiwaczy możesz wykonać samodzielnie – przydadzą się menzurki oraz adaptery, które możesz zakupić za ok. kilkadziesiąt złotych.

Jak wykonujemy regenerację i naprawę wtryskiwaczy?

Po naprawie przywrócimy wtryskom parametry jak nowe. Przejedziesz bez awarii 200 lub więcej tys. kilometrów. Poniżej przedstawiamy, jak prowadzimy regenerację:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze pod kątem uszkodzeń oraz stopnia zużycia
 • Rozmontowujemy je, i każdą część osobno czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Oceniamy uszkodzenia i wymieniamy części wadliwe
 • Wykonujemy testy sprawdzające zyskane parametry

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Raciborza oraz gmin ościennych.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy i jakie są objawy ich zużycia?

Poniższe objawy świadczą o tym, że wtryskiwacze nie pracują prawidłowo:

 • problemy z odpalaniem silnika
 • „ciężkie odpalanie” zimnego silnika
 • kiepska dynamika jazdy
 • mniej efektywnie działający silnik
 • większe zużycie paliwa
 • dym wydobywający się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine”

Ważne informacje o Raciborzu

Racibórz jest miastem powiatowym województwa śląskiego, położonym w jego południowo – zachodniej części. Jego powierzchnie stanowi obszar 75,01 km2. Liczba ludności wynosi niespełna 55 tys. osób. Miasto jest oddalone o 75km od miasta wojewódzkiego. Racibórz podzielony jest na 12 dzielnic. Przez centralną jego część przepływa rzeka Odra. Pojazdy zarejestrowane w tym mieście mają na tablicach litery SRC.
W mieście tym działają zakłady przemysłowe z branży maszynowej, energetycznej, chemicznej oraz rolno – spożywczej. Do dziś funkcjonuje na tej ziemi zakład produkujący elektrody, bloki grafitowe i węglowe, powstały pod koniec XIX wieku, jak również browarz drugiej połowy XVI wieku.
Racibórz jest miastem powstałym w epoce średniowiecza. Można podziwiać architekturę i urbanistykę z tego okresu chociażby na Rynku. Kościół Św. Ducha, Kościół Św. Jakuba, Mury Obronne, Zamek Książąt Raciborskich wraz z Kaplica Św. Tomasza, Kościół Wniebowzięcia NMP to także zabytki z tego okresu. Ponad to w mieście podziwiać można architekturę z późniejszego okresu. Należą do nich np.: Kościół Matki Bożej, Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, budynek poczty, zespół budynków wiezienia, Kościół Św. Mikołaja, czy też Statua Zgody. W mieście znajduje się pięć parków, z czego największym jest Park Zamkowy, które zachęcają zarówno mieszkańców jak i turystów do spacerów oraz odpoczynku.

Regeneracja wtryskiwaczy RacibórzSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Racibórz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )