Skuteczna regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Żywiec

Kierowcy z Żywca, których auto wskazuje na objawy zużycia / uszkodzenia wtryskiwaczy, nasza oferta skierowana jest dla Was! Prowadzona w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens to profesjonalny sposób na odzyskanie pełnej sprawności silnika. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Jak zregenerować wtryskiwacze w Żywcu?

 • Zdemontuj wtryskiwacze. Możesz zrobić to u lokalnego mechanika.
 • Zadzwoń do nas i podaj adres, pod który kurier może zgłosić się po wtryskiwacze do regeneracji.
 • Kurier dostarczy nam przesyłkę w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu stanu wtryskiwaczy, sporządzimy potrzebny zakres naprawy i przedstawimy Ci naszą ofertę.
 • Teraz Twoja decyzja – jeśli dalej chcesz poddać u nas wtryskiwacze regeneracji, wykonamy profesjonalną naprawę. W pełni sprawne elementy pojadą kurierem do warsztatu na montaż.

Na zregenerowane przez nas podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Żywiec

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy będzie skuteczna tylko wtedy, gdy uprzednio odpowiednio zdiagnozujemy problem i wadliwe obszary. Dlatego też proces rozpoczyna się od sprawdzenia wtrysków przez wizualne sprawdzenie elementów z wykorzystaniem mikroskopu.

Punkty zajmujące się naprawą wtrysków zazwyczaj wykonują również tzw. próbę przelewową, która pokazuje miejsca zanieczyszczone i / lub uszkodzone. Sprawdzana jest szczelność wtryskiwaczy – objętość paliwa wracająca do układu oraz objętość dawek paliwa podawanych do silnika. Jeśli chcesz, taką wstępną próbę możesz wykonać sam, wykorzystując zestawu menzurek oraz adapterów –ich koszt wynosi razem ok. kilkadziesiąt złotych.

Kolejne etapy to dokładne czyszczenie podzespołów, a następnie wymiana niesprawnych części oraz skalibrowanie pracy wtryskiwaczy.

Do prawidłowej naprawy wtrysków konieczne jest doświadczenie i wiedza, ponieważ każdy przypadek może różnić się w zależności od stanu otrzymanych wtryskiwaczy. Niezbędne jest również odpowiednie wyposażenie sprzętowe warsztatu.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Po profesjonalnie wykonanej naprawie, dużo niższym kosztem niż w przypadku wymiany możesz cieszyć się jazdą bez problemów z wtryskiwaczami przez więcej niż 200 tys. km. Jak przeprowadzamy u nas regenerację?

 • Sprawdzamy stan techniczny, parametry i uszkodzenia otrzymanych wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na elementarne podzespoły
 • Czyścimy każdy element w myjce ultradźwiękowej
 • Wymieniamy zużyte i wadliwe podzespoły
 • Wykonujemy testy uzyskanych osiągów

Po regeneracji wtryskiwacze będą działać jak nowe – a nie musisz kosztownie ich wymieniać! Praca wtrysków będzie bezawaryjna przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Żywca oraz gmin ościennych.

Jakie objawy wskazują na konieczność regeneracji wtryskiwaczy?

Wtryskiwacze powinieneś oddać na regenerację po zauważeniu poniższych symptomów ich niewłaściwego funkcjonowania:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • błędy komputera pokładowego
 • ciężko pracujący silnik
 • zapalona kontrolka „check engine”
 • problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • wzrost spalania paliwa
 • czarny / biały dym z wydechu

Ważne informacje o Żywcu

Żywiec to miasto w południowej części województwa śląskiego. Jest siedzibą powiatu. Miasto podzielone jest na 8 dzielnic. Jego powierzchnia wynosi 50,54 km2, a liczbę ludności stanowi niewiele ponad 321 tys. osób. Pojazdy zarejestrowane w Żywcu charakteryzują się oznaczeniem literowym SZY.Miasto położone jest w Kotlinie Żywieckiej, nad Jeziorem Żywieckim. Przepływają przez nie rzeki Soła i Koszarawa.Główny sektor gospodarki Żywca stanowi przemysł: fabryka śrub, fabryka maszyn, wytwórnia piwa. Dopełnienie gospodarki stanowi handel i sezonowo turystyka.
Do Żywca warto wybrać się w celach turystycznych ze względu na położenie geograficzne oraz zabytki. Miasto stanowi bazę wypadową w pasma górskie t.j.: Beskid Mały, Beskid Śląski i Beskid Żywiecki. Odpocząć można nad Jeziorem Żywieckim.W mieście znajdują się obiekty, które nacieszą oko turystów. Należą do nich: Zespół Zamkowo – Parkowy (Stary i Nowy Zamek, Park Zamkowy z Chińskim Domkiem); Rynekz Ratuszem i urbanistyka Śródmieścia; Konkatedra Narodzenia NMP; Kościół Św. Krzyża; Kościół Św. Floriana; Budynek dworca kolejowego; budynek I Liceum Ogólnokształcącego, budynki Browaru Żywiec. Przy okazji wizyty w mieście warto udać się do Muzeum Browaru Żywiec.Miłośnicy festiwali oraz sztuki folklorystycznej mogą uczestniczyć w mieściew największym i najstarszym wydarzeniu o nazwie „Tydzień Kultury Beskidzkiej”, który odbywa się na przełomie lipca i sierpnia.

Regeneracja wtryskiwaczy ŻywiecSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Żywiec

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )