Skuteczna regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Żywiec

Kierowcy z Żywca, których auto wskazuje na objawy zużycia / uszkodzenia wtryskiwaczy, nasza oferta skierowana jest dla Was! Prowadzona w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy to profesjonalny sposób na odzyskanie pełnej sprawności silnika. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Jak zregenerować wtryskiwacze w Żywcu?

 • Zdemontuj wtryskiwacze. Możesz zrobić to u lokalnego mechanika.
 • Zadzwoń do nas i podaj adres, pod który kurier może zgłosić się po wtryskiwacze do regeneracji.
 • Kurier dostarczy nam przesyłkę w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu stanu wtryskiwaczy, sporządzimy potrzebny zakres naprawy i przedstawimy Ci naszą ofertę.
 • Teraz Twoja decyzja – jeśli dalej chcesz poddać u nas wtryskiwacze regeneracji, wykonamy profesjonalną naprawę. W pełni sprawne elementy pojadą kurierem do warsztatu na montaż.

Na zregenerowane przez nas podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Żywiec

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Po profesjonalnie wykonanej naprawie, dużo niższym kosztem niż w przypadku wymiany możesz cieszyć się jazdą bez problemów z wtryskiwaczami przez więcej niż 200 tys. km. Jak przeprowadzamy u nas regenerację?

 • Sprawdzamy stan techniczny, parametry i uszkodzenia otrzymanych wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na elementarne podzespoły
 • Czyścimy każdy element w myjce ultradźwiękowej
 • Wymieniamy zużyte i wadliwe podzespoły
 • Wykonujemy testy uzyskanych osiągów

Po regeneracji wtryskiwacze będą działać jak nowe – a nie musisz kosztownie ich wymieniać! Praca wtrysków będzie bezawaryjna przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Żywca oraz gmin ościennych.

Jakie objawy wskazują na konieczność regeneracji wtryskiwaczy?

Wtryskiwacze powinieneś oddać na regenerację po zauważeniu poniższych symptomów ich niewłaściwego funkcjonowania:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • błędy komputera pokładowego
 • ciężko pracujący silnik
 • zapalona kontrolka „check engine”
 • problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • wzrost spalania paliwa
 • czarny / biały dym z wydechu

Ważne informacje o Żywcu

Żywiec to miasto w południowej części województwa śląskiego. Jest siedzibą powiatu. Miasto podzielone jest na 8 dzielnic. Jego powierzchnia wynosi 50,54 km2, a liczbę ludności stanowi niewiele ponad 321 tys. osób. Pojazdy zarejestrowane w Żywcu charakteryzują się oznaczeniem literowym SZY.Miasto położone jest w Kotlinie Żywieckiej, nad Jeziorem Żywieckim. Przepływają przez nie rzeki Soła i Koszarawa.Główny sektor gospodarki Żywca stanowi przemysł: fabryka śrub, fabryka maszyn, wytwórnia piwa. Dopełnienie gospodarki stanowi handel i sezonowo turystyka.
Do Żywca warto wybrać się w celach turystycznych ze względu na położenie geograficzne oraz zabytki. Miasto stanowi bazę wypadową w pasma górskie t.j.: Beskid Mały, Beskid Śląski i Beskid Żywiecki. Odpocząć można nad Jeziorem Żywieckim.W mieście znajdują się obiekty, które nacieszą oko turystów. Należą do nich: Zespół Zamkowo – Parkowy (Stary i Nowy Zamek, Park Zamkowy z Chińskim Domkiem); Rynekz Ratuszem i urbanistyka Śródmieścia; Konkatedra Narodzenia NMP; Kościół Św. Krzyża; Kościół Św. Floriana; Budynek dworca kolejowego; budynek I Liceum Ogólnokształcącego, budynki Browaru Żywiec. Przy okazji wizyty w mieście warto udać się do Muzeum Browaru Żywiec.Miłośnicy festiwali oraz sztuki folklorystycznej mogą uczestniczyć w mieściew największym i najstarszym wydarzeniu o nazwie „Tydzień Kultury Beskidzkiej”, który odbywa się na przełomie lipca i sierpnia.

Regeneracja wtryskiwaczy ŻywiecSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Żywiec

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )