Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy Tychy

Kierowcy z Tychów, którzy posiadają samochód wykazujący pierwsze objawy nadmiernej eksploatacji lub uszkodzenia wtryskiwaczy – mamy coś dla Was! Oferujemy atrakcyjną cenowo usługę, która może przywrócić parametry wtryskiwaczy zbliżone do fabrycznych – to regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens! Przeczytaj poniższe informacje. Sprawdź, jak szybko i skutecznie możesz wrócić do pełnej sprawności samochodu!

Jak skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Tychach?

 • Samochodem udaj się do dowolnego punktu serwisowego, by zdemontować tam wtryski.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy. Umówimy usługę oraz zamówimy kuriera, by odebrał wtryskiwacze z warsztatu.
 • Gdy przyjadą do nas, ocenimy ich parametry i ewentualne uszkodzenia. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę z kosztorysem i zakresem naprawy.
 • Po sprawdzeniu parametrów stworzymy dla Ciebie kosztorys.
 • Po akceptacji oferty przez Ciebie – zregenerujemy wtryski. Po testach, w pełni sprawne, prześlemy kurierem z powrotem do warsztatu na montaż.

Na podzespoły zregenerowane przez nas udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Tychy

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Sprawdzenie przyczyn awarii wtryskiwaczy odbywa się najpierw w wyniku oględzin części w powiększeniu mikroskopowym, a następnie poprzez podłączenie ich do układu przelewowego. Tzw. test przelewu pozwala nam określić miejsca występowania nieszczelności. Chwila wolnego czasu, odrobina chęci oraz zaopatrzenie się w niedrogi zestaw menzurek i przejściówek pozwolą Ci na wykonanie uproszczonego testu przelewu samodzielnie.

Gdy zweryfikujemy przyczyny niesprawnego funkcjonowania wtryskiwaczy, następuje czyszczenie ultradźwiękami i wymiana niezdatnych do pracy, niesprawnych elementów. Końcowy etap to dostosowanie parametry pracy wtrysków i ich kalibracja.

Niewłaściwie przeprowadzona naprawa może skutkować niestety uszkodzeniem wtryskiwaczy. Aby mieć pewność bezpieczeństwa, wybierz sprawdzony specjalistyczny punkt regeneracji - niezbędni są bowiem wykwalifikowani, doświadczeni fachowcy oraz profesjonalny sprzęt na wyposażeniu.

Jak naprawiamy wtryskiwacze?

Możemy bez znacznych strat dla Twojej kieszeni pomóc Ci zapomnieć o problemie na kolejne co najmniej 200 tys. km! W jaki sposób przeprowadzamy u nas naprawę wtryskiwaczy?

 • Oceniamy ich stan
 • Rozmontowujemy, by każdy element z osobna oczyścić w myjce ultradźwiękowej
 • Zidentyfikowane jako wadliwe lub zużyte podzespoły wymieniamy
 • Przeprowadzamy testy końcowe, by zweryfikować skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Tychów oraz gmin ościennych.

Kiedy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, wskazujące na zużycie wtryskiwaczy w samochodzie, to m.in.:

 • pogorszenie efektywności pracy silnika
 • problemy z odpalaniem silnika przed rozgrzaniem, „ciężkie odpalanie”
 • dym z wydechu
 • podwyższone spalanie
 • świecąca kontrolka ‘check engine’

Tychy - co warto wiedzieć?

Tychy to miasto na prawach powiatu leżące w województwie śląskim. Od północy graniczą z miastem wojewódzkim. Powierzchnia miasta wynosi 81,81 km2, a liczbę mieszkańców szacuje się na ok. 127 tys. osób. Litery na tablicach rejestracyjnych pojazdów to ST. Tychy dzielą się na 17 dzielnic, z czego dodatkowo dzielnica Śródmieście dzieli się na Północną i Południową.

W mieście działają dwa zakłady motoryzacyjne. Jednakże najbardziej znane w tym regionie są dawne Tyskie Browary Książęce funkcjonujące od 1629 roku, ówcześnie wchodzące w skład Kompanii Piwowarskiej S.A. Będąc w mieście nie wypada nie zajrzeć do Tyskiego Muzeum Piwowarstwa i zapoznać się z historią i tradycją warzenia piwa.

Odwiedzić należałoby także Browary Obywatelskie, niegdyś konkurencję Tyskich Browarów Książęcych. Obecnie na terenie Browaru funkcjonuje park naukowo – technologiczny z pięknymi budynkami.

Do zabytków miasta poza browarami zalicza się: Kościół Ducha Świętego; Kościół Św. Marii Magdaleny; Zespół Huty Paprockiej; zespół pałacowy z Parkiem Browarnianym; budynek dawnego młyna. Na uwagę turystów zasługuje także Rynek, a miejscem odpoczynku mogą stać się liczne parki i skwery oraz Jezioro Paprocańskie.

Regeneracja wtryskiwaczy TychySzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Tychy

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )