Naprawa i regeneracja wtrysków Lubliniec

Już początkowe symptomy zużycia wtryskiwaczy w samochodzie powinny skłonić kierowców z Lublińca do naprawy i regeneracji tych elementów. Możesz zrobić to bez jeżdżenia do odległych warsztatów, i bez wydawania majątku! Oferujemy fachową regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, byś mógł znów cieszyć się pełną sprawnością auta!

Jak kierowcy z Lublińca mogą zamówić regenerację wtryskiwaczy?

 • Należy udać się do dowolnego warsztatu i zlecić w nim mechanikowi demontaż wtryskiwaczy.
 • Następnie zadzwonić, by zarezerwować termin na usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier odbierze z warsztatu wtryskiwacze i dostarczy nam. Sprawdzimy ich stopień zużycia oraz uszkodzenia. Przedstawimy Ci na tej podstawie kosztorys.
 • Jeśli zgodzisz się na nasze warunki, pozostaje Ci odczekać kilka dni, a my dostarczymy do warsztatu w pełni sprawne wtryskiwacze. Pozostaje już tylko montaż!

Na nasze usługi oraz zregenerowane podzespoły przysługuje gwarancja. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się nawet od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Lubliniec

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Kluczowym etapem naprawy wtryskiwaczy jest fachowe i trafne postawienie diagnozy problemu i znalezienie przyczyn awarii oraz miejsc nieszczelności czy uszkodzeń. Elementy które w wyniku takiej diagnozy zakwalifikujemy jako niezdatne do sprawnej pracy są wymieniane na nowe. Po regeneracji następują testy oraz kalibracja parametrów pracy wtryskiwaczy.

Koniecznością jest również precyzyjne czyszczenie ultradźwiękami – dokładnie i bezpiecznie usuniemy w ten sposób zanieczyszczenia, które często odpowiadają za nieszczelności.

Uszkodzenia i zanieczyszczenia wtryskiwaczy oraz objęte nimi obszary weryfikowane są w mikroskopowym powiększeniu. Następnie przeprowadzamy próbę przelewu, by sprawdzić szczelność układu. Możesz też zrobić to w nieco uproszczonej wersji samodzielnie – jeśli zakupisz zestaw menzurek oraz adapterów.

Chociaż teoretycznie regeneracja to zaledwie kilka prostych kroków, ważne jest tu doświadczenie i odpowiedni sprzęt, by nie dopuścić do uszkodzenia wtryskiwaczy.

Jak naprawiamy w naszej firmie wtryskiwacze?

 • Oceniamy ich stan techniczny
 • Po rozłożeniu na części czyścimy je i sprawdzamy każdą z osobna
 • Wymieniamy lub naprawiamy uszkodzone elementy
 • Weryfikujemy uzyskane parametry, wykonując testy

Regeneracja wtryskiwaczy pozwoli przywrócić pełną sprawność wtryskiwaczom. To alternatywa dla wymiany, znacznie bardziej opłacalna finansowo. Profesjonalnie przeprowadzona usługa oznacza, że przejedziesz co najmniej 200 lub więcej tys. kilometrów bez awarii! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Lublińca oraz gmin ościennych.

Dla kogo przeznaczona jest regeneracja wtryskiwaczy i kiedy powinno się ją wykonać?

Regenerację wtryskiwaczy wykonuje się, gdy samochód wykazuje poniższe objawy ich zużycia:

 • z wydechu unosi się dym
 • silnik pracuje z mniejszą mocą i dynamiką
 • występuje zjawisko tzw. „ciężkiego odpalania”
 • nie gaśnie kontrolka „check engine”
 • samochód czasem nie odpala, gdy silnik jest zimny
 • samochód spala więcej paliwa
 • silnik rozgrzany może nagle gasnąć

Lubliniec - co warto wiedzieć o tym mieście?

Lubliniec – miasto w północno – zachodniej części województwa śląskiego, jedno z najstarszych miast tego województwa. Swoją powierzchnią mierzy 89,36 km2, a znaczną część tego obszaru zajmują lasy. Lubliniec położony jest nad rzekami Lublinicą oraz Małą Panwią. W mieście populacja liczy niewiele ponad 24500 osób. Pojazdy na tablicach rejestracyjnych oznaczone są literami SLU.

Pomimo iż miasto jest jednym z najstarszych w województwie, nie zachowało się w nim wiele zabytków. Jednakże jest kilka miejsc, które warto odwiedzić. Należą do nich: Klasztor Ojców Oblatów z Kościołem Św. Stanisława Kostki; Kościół Św. Anny; Kościół Św. Mikołaja; Kościół Podwyższenia Krzyża Św.; Stare Miasto z zabudową na Rynku Głównym i Małym Rynku, Gmach Urzędu Miasta; XIX – wieczny budynek dawnego Zakładu Wychowawczego oraz budynek szpitala neuropsychiatrycznego. Największą atrakcją jest Zamek w Lublińcu przebudowany w XVII i XVIII wieku.

Regeneracja wtryskiwaczy LubliniecSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Lubliniec

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )