Regeneracja wtryskiwaczy Żory

Jeśli mieszkasz w Żorach lub w regionie, a Twój silnik stracił moc, spadła dynamika jazdy, wzrosło spalanie paliwa i zauważyłeś inne objawy wskazujące na zużycie wtrysków – zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej cenowo regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens! Możesz skutecznie odzyskać w pełni sprawny pojazd poprzez przywrócenie wtrysków do stanu jak fabrycznego. Sprawdź, jak to zrobić!

Jak zamówić regenerację wtrysków w Żorach?

 • U mechanika zdemontuj wtryskiwacze. Gdzie? Obojętnie – tam, gdzie Ci najwygodniej!
 • Zamów naprawę i regenerację wtryskiwaczy, a my do warsztatu wyślemy kuriera po wtryskiwacze.
 • Sprawdzimy parametry otrzymanych części. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, na podstawie zakresu naprawy.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawiony zakres i wycenę, wtryskiwacze poddamy regeneracji.

Na zregenerowane podzespoły przysługuje Ci gwarancja. Koszty kuriera w obie strony zaczynają się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Żory

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Przystępując do regeneracji wtrysków, konieczne jest określenie problemu i obszarów nim objętych. Po takiej diagnozie przystępujemy do gruntownego czyszczenia wtryskiwaczy ultradźwiękami, następnie zaś wadliwe części zastępowane są nowymi w układzie. Końcowe testy pozwalają nam na stwierdzenie, czy regeneracja przyniosła oczekiwane efekty.

Osoba doświadczona często już po obejrzeniu wtrysków pod mikroskopem jest w stanie określić główne wady i sporządzić plan naprawy. Przydatny jest jednak zawsze również test przelewu, dostarczający nam informacji o szczelności wtryskiwaczy. Jeśli masz chwilę wolnego czasu i lubisz pomajsterkować, możesz taki test przeprowadzić sam we własnym garażu, korzystając z nieskomplikowanego zestawu menzurek i odpowiednich adapterów.

Czasem podczas regeneracji pojawiają się komplikacje związane z tym, że mamy do czynienia z częściami używanymi w różnym stanie. Tylko doświadczeni w regeneracji mechanicy, odpowiednie certyfikaty posiadane przez warsztat oraz profesjonalny sprzęt mogą zapewnić bezpieczną naprawę i przywrócenie odpowiednich parametrów, by wtryskiwacze mogły sprawnie pracować przez ponad 200tys. km.

Jak wygląda regeneracja wtryskiwaczy?

W trakcie wykonywanej przez nas naprawy i regeneracji wtryskiwaczy jesteśmy w stanie przywrócić tym elementom sprawność porównywalną do fabrycznie nowych wtryskiwaczy. Przeprowadzamy ją w następujący sposób:

 • Oceniamy wtryskiwacze, ich osiągi oraz uszkodzenia i ich wpływ na funkcjonalność tych elementów
 • Rozkładamy wtryskiwacze na części, które dokładnie czyścimy ultradźwiękami
 • Uszkodzone bądź zużyte elementy oceniamy, i jeśli nie nadają się do ponownego montażu, wymieniamy
 • Montujemy wtryskiwacze w całość. Ostatnim etapem jest ponowne sprawdzenie i testy

Po profesjonalnej regeneracji pokonasz z wtryskiwaczami 200 000 km lub nawet więcej! Cena regeneracji zaś jest nieporównywalnie niższa niż wymiana. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Żorów oraz gmin ościennych.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Zamów naszą usługę, jak tylko zauważysz poniższe symptomy nieprawidłowej pracy wtrysków:

 • utrata mocy silnika
 • pbiały bądź czarny dym z wydechu
 • problemy z odpalaniem auta
 • gaśnięcie rozgrzanego już silnika
 • zwiększenie zużycie paliwa
 • zaświecenie kontrolki „check engine”

Żory - co warto wiedzieć?

Żory to miasto województwa śląskiego należące do Krainy Górnej Odry. Przez miasto płynie rzeka Rawa – dopływ Odry. Miasto ma 64,59 km2 powierzchni i prawie 63 tys. mieszkańców. Kod pocztowy tego regionu to 44 – 240, a pojazdy zarejestrowane odznaczają się literami SZO na swoich tablicach. Miasto składa się z 9 dzielnic i 6 osiedli, które de facto też są dzielnicami.

Żory oferują mieszkańcom i turystom bezpłatną komunikację miejską działająca na terenie miasta, natomiast do miast ościennych dostać można się już komunikacją płatną. Odwiedzając Żory warto wybrać się do Muzeum Ognia, którego budynek zaprojektowany został na kształt płonienia, a we wnętrzu można zapoznać się z technikami gaszenia pożaru oraz znaczeniem ognia dla ludzkości.

Miłośnicy amerykańskiego stylu mogą poczuć ten klimat w Rodzinnym Parku Rozrywki Twinpigs. Do zabytków tego regionu zalicza się układ urbanistyczny miasta i Rynek, XVII – wieczny Pałac w Żorach, fragmenty murów obronnych z XVI wieku, Kościół Św. Apostołów Filipa i Jakuba. Na uwagę zasługuje także budynek szkoły muzycznej oraz budynek stacji kolejowej.

Po trudach zwiedzania odpoczynku i relaksu można zaznać w Parku Botanicznym – Piaskownia. Miasto ma swoją unikatową maskotkę, którą jest Żorek – mały płomyk nawiązujący do Muzeum Ognia, uwielbiany przez najmłodszych.

Regeneracja wtryskiwaczy ŻorySzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Żory

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )