Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Zawiercie

Szanowni kierowcy z Zawiercia i okolic! Mamy dla Was atrakcyjny cenowo, skuteczny sposób na zużyte i uszkodzone wtryski w samochodzie. Oferujemy profesjonalną naprawę i regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak łatwo możesz przywrócić auto do pełnej sprawności!

Jak możesz zlecić regenerację wtryskiwaczy w Zawierciu?

W celu przywrócenia znów prawidłowej pracy pojazdu, skorzystaj z oferty regeneracji wtryskiwaczy. U nas zrobisz to szybko, wygodnie i komfortowo!

 • W dowolnym warsztacie lokalnym poproś o demontaż wtrysków.
 • Zamów u nas naprawę wtrysków.
 • Wyślemy kuriera, by spod wskazanego przez Ciebie adresu odebrał wtryski.
 • Przygotujemy dla Ciebie ofertę, na podstawie przebadanych parametrów osiąganych przez wtryskiwacze – w ten sposób ocenimy konieczny zakres naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, wykonamy regenerację, a jej skuteczność ocenimy testując parametry.

Transport kurierem w obydwie strony kosztuje już od 19 zł! Nasza usługa regeneracji objęta jest gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Zawiercie

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Sprawdzenie przyczyn niewłaściwej pracy wtryskiwaczy to pierwszy, i często najtrudniejszy etap regeneracji. Sprawdzamy je pod mikroskopem, a także podłączamy do układu przelewowego by wykonać określający szczelność test. Jeśli masz chwilę czasu, taki wstępny test możesz wykonać sam w „domowych” warunkach, posiadając menzurki oraz odpowiednie przejściówki.

Po określeniu stanu wtryskiwaczy, następuje czyszczenie ultradźwiękami, by usunąć osadzone zanieczyszczenia. Elementy które nie są zdatne już do sprawnej pracy wymieniamy, a na koniec dostosowujemy parametry pracy wtrysków.

Pamiętaj, by na regenerację udać się do sprawdzonego, specjalistycznego punktu. Nieodpowiednio przeprowadzona naprawa może przysporzyć więcej szkód niż pożytku i spowodować uszkodzenie wtrysków! Aby mieć pewność bezpieczeństwa procesu, niezbędni są doświadczeni fachowcy oraz profesjonalny sprzęt na wyposażeniu.

Jak przebiega przeprowadzana przez nas regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtrysków pozwoli na odzyskanie parametrów zbliżonych do nowych części. Dzięki temu wtryskiwacze będą pracowały bez zarzutu przez 200 lub więcej tys. kilometrów. Regenerację przeprowadzamy zgodnie z poniższymi etapami:

 • Weryfikujemy uszkodzenia oraz osiągane parametry przez wtryski
 • Rozkładamy je na części i w bezpieczny sposób czyścimy ultradźwiękami
 • Wadliwe, zużyte i uszkodzone podzespoły wymieniamy
 • Montujemy wtryskiwacze w całość i przeprowadzamy testy, które pokażą nam skuteczność wykonanej regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Zawiercia oraz gmin ościennych.

Kiedy kierowca powinien zgłosić się na naprawę i regenerację wtryskiwaczy?

Poniższe symptomy w funkcjonowaniu samochodu wskazują na uszkodzone lub zużyte wtryski:

 • słabsza, mniej efektywna praca silnika
 • dym z wydechu
 • zimny silnik nie chce odpalić za pierwszym razem
 • po rozgrzaniu silnik gaśnie
 • tzw. „ciężkie odpalanie”
 • większe spalanie paliwa
 • świecąca kontrolka „check engine”

Ważne informacje o Zawierciu

Zawiercie położone jest w województwie śląskim po jego północno – wschodniej stronie. Miasto mierzy 85,25 km2 i liczy sobie ponad 49 tys. mieszkańców. Ze względu na położenie w środkowej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej nazywane jest „bramą Jury”. W Zawierciu swoje źródła mają rzeki Warta – dopływ Odry i Czarna Przemsza – dopływ Wisły.
Miasto jest siedziba powiatu i dzieli się na 18 dzielnic oraz 4 sołectwa. Pojazdy zarejestrowane w Zawierciu charakteryzują się oznaczeniem literowym SZA na swoich tablicach. W Zawierciu rozwinięty jest przemysł hutniczy: huta żelaza oraz huta szkła produkująca kryształ, a także odlewnia.
Do zabytków miasta zalicza się Bazylikę Św. Apostołów Piotra i Pawła, Kościół Św. Trójcy i Św. Floriana oraz Kościół Św. Mikołaja. Warto zobaczyć budynek dawnej Synagogi oraz Cmentarz Żydowski. Budynek Szkoły Podstawowej nr 2 jest zabytkiem początków XX wieku, którego gotycki charakter zachęca do obejrzenia. Budynek Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, będącej niegdyś Pałacykiem Szymanowskiego, jest godny obejrzenia. Ponadto zabudowa huty szkła oraz osiedle robotnicze TAZ – budynki mieszkalne przy dawnej przędzalni bawełny, są również ciekawym miejscem Zawiercia.

Regeneracja wtryskiwaczy ZawiercieSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Zawiercie

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )