Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Pszczyna

Jeśli mieszkasz w Pszczynie lub w niedalekich okolicach, a w Twoim pojeździe spadła moc, wzrosło spalanie paliwa oraz zauważyłeś inne objawy wskazujące na zużycie wtrysków – zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej cenowo regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens! Możesz skutecznie odzyskać w pełni sprawny pojazd poprzez przywrócenie wtrysków do stanu jak fabrycznego.

Jak można skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Pszczynie?

 • Zgłoś się do mechanika – o dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Niech zdemontuje wtryskiwacze z samochodu.
 • Gdy zadzwonisz do nas zarezerwować usługę regeneracji wtryskiwaczy, my wyślemy tam kuriera, by odebrał wtryski.
 • Gdy otrzymamy je, sprawdzimy parametry otrzymanych części. Stworzymy dla Ciebie ofertę, bazując na koniecznym do wykonania zakresie prac.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawiony zakres i wycenę, przeprowadzimy regenerację. Szybko odzyskasz wtryskiwacze (kurierem) o parametrach jak nowe!

Na zregenerowane podzespoły przysługuje Ci gwarancja. Koszty kuriera w obie strony zaczynają się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Pszczyna

Regeneracja wtryskiwaczy - co to jest?

Kosztowna i czasochłonna wymiana wtryskiwaczy na nowe nie jest już konieczna! Nowoczesne metody regeneracji sprawiają, że znaczną większość wtryskiwaczy można przywrócić do parametrów określonych przez producenta, w atrakcyjnej cenie.

Pierwszy etap to określenie niesprawnie funkcjonujących elementów oraz przyczyn awarii. W wyniku wizualnej inspekcji pod mikroskopem określamy zanieczyszczenia oraz występujące uszkodzenia, a następnie w specjalnym układzie przelewowym badamy szczelność. Kolejny krok to czyszczenie elementów w myjkach ultradźwiękowych. Niesprawne części podlegają wymianie na nowe. Na koniec kalibrujemy pracę wtrysków.

Wtryskiwacze jakie do nas trafiają mogą mieć oczywiście różny stopień zużycia oraz wady czy stopień zanieczyszczenia. Dlatego też naprawy powinny podejmować się wyłącznie punkty z doświadczeniem w zakresie regeneracji, i posiadające odpowiednie wyposażenie.

Aby przed wizytą w punkcie regeneracji sprawdzić wtryskiwacze samodzielnie, takie wstępne sprawdzenie jest możliwe z wykorzystaniem menzurek oraz adapterów – są dostępne w sklepach za ok. kilkadziesiąt złotych.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Jeśli regeneracja wtryskiwaczy zostanie odpowiednio przeprowadzona, jesteśmy w stanie przywrócić ich sprawność porównywalną do fabrycznie nowych elementów. Regeneracja wtrysków składa się u nas z kilku etapów:

 • Oceniamy wtryskiwacze, sprawdzając ich osiągi
 • Rozkładamy je na części, które poddajemy czyszczeniu
 • Uszkodzone oceniamy pod kątem dalszej przydatności, i jeśli nie nadają się do ponownego montażu, wymieniamy je
 • Montujemy wtryskiwacze i wykonujemy testy parametrów, by zyskać pewność skuteczności regeneracji

Po profesjonalnej regeneracji pokonasz bez awarii 200 000 km lub nawet więcej, bez żadnych zmartwień! Cena regeneracji zaś jest nieporównywalnie niższa niż wymiana. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Pszczyny oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Zamów naszą usługę już przy zauważeniu pierwszych symptomów nieprawidłowej pracy wtrysków. Należą do nich:

 • gaśnięcie silnika
 • spadek mocy
 • biały bądź czarny dym z wydechu
 • problemy z odpalaniem auta
 • zwiększenie zużycie paliwa
 • mało efektywnie pracujący silnik
 • regularne nawracanie zaświeconej kontrolki „check engine”

Ważne informacje o Pszczynie

Pszczyna jest miastem w południowej części województwa śląskiego. Jego powierzchnia wynosi 22,49 km 2 , a liczba ludności niespełna 26 tys. osób. Pszczyna położona jest częściowo w Równinie Pszczyńskiej nad rzeką Pszczyną – dopływem Wisły, a częściowo w Dolinie Górnej Wisły. Miasto podzielone jest na 12 dzielnic.

Do odwiedzenia miasta zachęca architektura i urbanistyka z okresu średniowiecza. Warto zobaczyć Rynek, Kościół Ewangelicko – Augsburski z przylegającym do niego Ratuszem, Bramę Wybrańców, Kościół Wszystkich Św., Kamienice Frycówkę, Kamienicę Pod Murzynkiem, Dwór Ludwikówka oraz Zamek wraz z zabudową, w którym obecnie znajduje się muzeum. Miejscem godnym uwagi jest Park Pszczyński, który podzielony jest na trzy części; Park Zamkowy, Park Dworcowy i Park Zwierzyniec, na terenie którego żyją żubry, jelenie, sarny i muflony. Na terenie parku znajdują się elementy architektury t.j.: Brama Chińska, Herbaciarnia, Piwnica Lodowa, mostki i kapliczki.

Regeneracja wtryskiwaczy PszczynaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Pszczyna

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )