Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy - Wodzisław Śląski

Nasza oferta regeneracji wtrysków skierowana jest do mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Nieprawidłowo funkcjonujące, uszkodzone bądź zużyte wtryskiwacze możesz oddać do naszej firmy na naprawę i regenerację, by przywrócić im parametry jak fabryczne! Poniżej uzyskasz więcej informacji na temat regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

W jaki sposób mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego mogą zamówić regenerację wtryskiwaczy?

 • W najbliższym warsztacie zleć mechanikowi demontaż wtryskiwaczy.
 • Zamów u nas regenerację wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez nas kurier odbierze z warsztatu wtryskiwacze. Na podstawie osiąganych przez nie parametrów i stanu technicznego, przygotujemy dla Ciebie wycenę usługi.
 • Jeżeli ją przyjmiesz, wykonamy profesjonalną regenerację.

Następnie kurier dostarczy je do warsztatu na montaż. Na zregenerowane w naszej firmie elementy przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Wodzisław Śląski

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Przed naprawą wtryskiwaczy, warto dokładnie ocenić ich stan i wykonać testy przelewowe. Określają one ilość paliwa, kierowaną z powrotem do układu paliwowego. Zbyt duża powracająca ilość oznacza bowiem nieszczelność wtryskiwacza. Testy takie przeprowadzane są w profesjonalnych punktach serwisowych zajmujących się naprawą wtryskiwaczy, jednak posiadając prosty sprzęt – menzurki oraz adaptery, możesz wykonać je w swoim garażu. Fachowcy z doświadczeniem, w celu oceny problemu i jego identyfikacji, często wystarczy jedynie diagnoza wizualna, z wykorzystaniem mikroskopu.

Regeneracja wtrysków polega na zidentyfikowaniu wadliwych obszarów, gruntownym czyszczeniu ultradźwiękami, następnie na wymienieniu wadliwych części, oraz odpowiednim dostosowaniu parametrów pracy wtrysków.

Fachowa naprawa wymaga przede wszystkim odpowiedniego sprzętu, oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Przed wybraniem punktu serwisowego, sprawdź, czy posiada on wszelkie niezbędne certyfikaty.

W jaki sposób w naszej firmie naprawiamy wtryskiwacze?

Przywróć pełną sprawność wtryskiwaczy i silnika w swoim aucie! Jak naprawiamy u nas wtryskiwacze?

 • Weryfikujemy parametry osiągane prze wtryskiwacze
 • Rozmontowujemy je na części i czyścimy je w myjce ultradźwiękowej
 • Sprawdzamy elementy uszkodzone i jeśli trzeba, wymieniamy je
 • Montujemy wtryski i testujemy parametry po regeneracji

Prawidłowo przeprowadzona naprawa wtrysków oznacza, że będziesz mógł bezawaryjnie pokonać kolejne 200 tys. km lub więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Wodzisławia Śląskiego oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś naprawić wtryskiwacze i jakie są objawy ich niewłaściwego funkcjonowania?

Nieprawidłowe funkcjonowanie wtryskiwaczy może spowodować:

 • słabszą pracę silnika
 • większe spalanie
 • kłopoty z odpalaniem zimnego silnika
 • czarny bądź biały dym z układu wydechowego
 • gaśnięcie rozgrzanego silnika
 • dodatkowo, zapali się kontrolka „check engine”

Ważne informacje o Wodzisławiu Śląskim

Wodzisław Śląski, jak sama nazwa wskazuje, położony jest w województwie śląskim, w jego południowo – zachodniej części. Miasto ma prawie 48 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 49,51 km2. Wodzisław podzielony jest na 9 dzielnic. Pojazdy zarejestrowane w mieście oznaczane są literami SWD na swoich tablicach.
Miasto swoją historią sięga czasów średniowiecznych. Z tego okresu zachowało się wiele zabytków. Przede wszystkim urbanistyka Śródmieścia – Rynek i jego zabudowa, kamienice. Dodatkowo zabytkami godnymi uwagi są: Zespól Pałacowo – Parkowy w dzielnicy Kokoszyce, Pałac Dietrichsteinów, Kościół Św. Trójcy, Kościół Podwyższenia Krzyża Św., Baszta Rycerska, Zespół Klasztorny Franciszkanów, zabudowa Placu Św. Krzyża, budynek Sanepidu, budynek Poczty oraz Dworzec Kolejowy. Odpoczynku dostarczy spacer po parkach, a miasto liczy ich trzy – Park Zamkowy, Park Zabytkowy Diecezjalny oraz Rodzinny Park Rozrywki Trzy Wzgórza.

Regeneracja wtryskiwaczy Wodzisław ŚląskiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Wodzisław Śląski

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: