Naprawa i regeneracja wtrysków - Cieszyn

Drogi kierowco z Cieszyna, od razu jak tylko zauważysz pierwsze objawy niesprawnych wtryskiwaczy, warto zażegnać ten problem. Możesz zrobić to w atrakcyjny cenowo, skuteczny i wygodny sposób – poddać je naprawie. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak zamówić regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens i przywrócić sprawne funkcjonowanie silnika!

Jak możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Cieszynie?

 • Udaj się do lokalnego mechanika, by zdemontował z auta wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier odbierze z warsztatu paczkę. Po jej otrzymaniu, ocenimy uzyskiwane przez wtryskiwacze osiągi i skalkulujemy dla Ciebie wycenę.
 • Jeśli przyjmiesz nasze warunki, zregenerujemy wtryskiwacze. W pełni sprawne elementy wystarczy już tylko zamontować.

Na zregenerowane przez nas podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Cieszyn

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Prawidłowa identyfikacja obszarów zanieczyszczonych i uszkodzonych wtryskiwaczy, jest jednym z najważniejszych i często najtrudniejszych etapów regeneracji. Co prawda wykwalifikowanemu mechanikowi często wystarczy sprawdzenie wizualne wtrysków mikroskopem, to najczęściej wykonywana jest tzw. próba przelewu, określająca ilość paliwa, które powraca do układu, a także dawkowanie paliwa do komory silnika. Jeśli wartości te odbiegają od normy, mamy do czynienia z nieszczelnością. Po identyfikacji i sprawdzeniu elementów są one dokładnie czyszczone, a elementy uszkodzone podlegają wymianie na nowe. Ostatnim, nie mniej ważnym krokiem, jest ponowne sprawdzenie parametrów wtryskiwania.

Niektóre etapy regeneracji wymagają profesjonalnego sprzętu, dostępnego jedynie w wykwalifikowanych punktach regeneracji. W tym przypadku ważne jest też doświadczenie obsługi i ich fachowa wiedza.

Wstępnie stan swoich wtryskiwaczy możesz ocenić nawet samodzielnie! Wykonaj próbę przelewu, do której potrzebny jest jedynie prosty i niedrogi zestaw cylindrów miarowych oraz odpowiednich przejściówek.

W jaki sposób przeprowadzamy regenerację dla klientów z Cieszyna?

Cały proces regeneracji wtryskiwaczy przebiega w kilku etapach:

 • Ocena stanu wtryskiwaczy
 • Rozłożenie na części składowe i czyszczenie ich ultradźwiękami
 • Podzespoły zużyte, uszkodzone oraz niedziałające zostają wymienione
 • Sprawdzamy zyskane parametry i przeprowadzamy testy

Po regeneracji wtryskiwacze będą działać jak nowe – a nie musisz kosztownie ich wymieniać! Praca wtrysków będzie bezawaryjna przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Cieszyna oraz gmin ościennych.

Kto powinien zgłosić się do nas na regenerację wtryskiwaczy?

Na regenerację wtrysków zapraszamy kierowców, którzy zauważyli poniższe problemy:

 • z wydechu podczas jazdy unosi się dym
 • auto spala więcej paliwa
 • rozgrzany silnik czasem gaśnie
 • silnik nie pracuje tak efektywnie jak kiedyś
 • zimny silnik czasem nie odpala
 • świeci się kontrolka „check engine”

Ważne informacje o Cieszyn

Cieszyn jest miastem leżącym w południowej części województwa śląskiego. Jego zachodnia granice wyznacza rzeka Olza, która jednocześnie jest granicą Polski z Czechami. Jej długość wynosi 9,7 km. Cieszyn mierzy 28,61 km2. Obszar ten zamieszkuje prawie 33 tys. osób. Kod pocztowy miasta to 43 – 400, a tablice rejestracyjne pojazdów mają oznaczenia literowe SCI. Miasto podzielone jest na 13 dzielnic.
W Cieszynie znajduje się przejście graniczne, które cieszy się największą popularnością wśród Polaków jak i Czechów, którzy przyjeżdżają głównie w celach handlowych. W związku z tym gospodarkę miasta stanowi przede wszystkim handel.
Będąc w Cieszynie wskazane jest odwiedzić Górę Zamkową z Zamkiem, Rotundąi Wieżą Piastowską, Rynek z Ratuszem, Kościół Św. Marii Magdaleny, Kościół Św. Jerzego, Kościół Św. Krzyża, Zespół Klasztorny Elżbietanek, Zespół Klasztorny Ojców Bonifratrów, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Studnię Trzech Braci oraz Browar Zamkowy. Ciekawym zabytkiem jest również Teatr na Placu Teatralnym oraz brama cmentarza komunalnego.

Regeneracja wtryskiwaczy CieszynSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Cieszyn

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )