Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Jastrzębie-Zdrój

Wtryskiwacze to elementy, które ulegają naturalnej eksploatacji. Właściciele samochodów z Jastrzębie-Zdrój, którzy zaobserwują pierwsze objawy uszkodzenia bądź zużycia wtrysków powinni wiedzieć, że nie musi to oznaczać ich kosztownej wymiany. Alternatywą jest dużo korzystniejsza cenowo a równie skuteczna metoda regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, którą przeprowadzamy w naszej firmie. Sprawdź szczegóły poniżej!

W jaki sposób skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy z Jastrzębie-Zdrój?

 • Odwieź auto do swojego mechanika. Niech zdemontuje wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas, i umówmy wspólnie termin regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier odbierze wtryski od mechanika i dostarczy do naszej siedziby.
 • Ocenimy ich stopień uszkodzenia oraz zużycia. Prześlemy do Ciebie spodziewany zakres prac i wycenę.
 • Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty – wtryskiwacze zostaną zregenerowane.

Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony. Po montażu wtryskiwacze będą działały niemalże jak nowe!

Regeneracja wtryskiwaczy Jastrzębie-Zdrój

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym to polega?

Fachowa diagnoza problemu i znalezienie przyczyn awarii to niezwykle ważny początek procesu regeneracji. Konieczne jest gruntowne czyszczenie wszystkich części – wykorzystujemy do tego bezpieczną metodę ultradźwiękową. Elementy określone jako niezdatne do sprawnej pracy są wymieniane na nowe. NA koniec następują testy oraz kalibracja parametrów pracy.

Jak przeprowadzamy diagnozę wtryskiwaczy...? Uszkodzenia i zanieczyszczenia sprawdzane są przez fachowców w mikroskopowym powiększeniu. Następnie przeprowadzamy próbę przelewu, by sprawdzić szczelność układu. Taką próbę w wersji nieco uproszczonej możesz też przeprowadzić samodzielnie, po zakupie nieskomplikowanego zestawu menzurek oraz adapterów.

Regeneracja to kilka podstawowych kroków, jednak w jej trakcie ważne jest doświadczenie i odpowiedni sprzęt, by nie dopuścić do uszkodzenia wtryskiwaczy. Mamy do czynienia z częściami używanymi, które mogą posiadać różne ukryte wady.

Jak naprawiamy wtryskiwacze w naszej firmie?

Wtryskiwacze w wyniku regeneracji możemy doprowadzić do stanu niemalże nowego. Jak to robimy?

 • Sprawdzamy je. Weryfikujemy osiągane przez nie parametry, stopień zużycia i powstałe dotychczas uszkodzenia
 • Rozkładamy je na części, czyścimy i weryfikujemy ich dalszą przydatność
 • Te, które zostały uszkodzone lub są zużyte, wymienimy
 • Przeprowadzimy weryfikujące naszą regenerację końcowe testy

Po regeneracji wtryskiwacze funkcjonować będą sprawnie przez co najmniej 200 tys. km. Taka regeneracja to zaledwie ułamek kosztów wymiany wtryskiwaczy! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Jastrzębie-Zdrój oraz gmin ościennych.

Kiedy zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które wskazują na nieprawidłową pracę wtryskiwaczy, wymieniamy poniżej:

 • zwiększone spalanie
 • „ciężko” pracujący silnik, zmniejszona moc
 • kłopoty podczas próby rozruchu silnika ranem lub po dłuższej przerwie od jazdy
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • mniej dynamiczna jazda
 • wydobywający się dym z układu wydechowego

Jastrzębie-Zdrój - co warto wiedzieć?

Jastrzębie – Zdrój to miasto o powierzchni 85,33 km2, które zamieszkuje ponad 88 tys. osób. Usytuowane jest w południowej części województwa śląskiego. Przez miasto przepływają małe rzeki t.j.: Pszczynka, Szotkówka, Jastrzębianka i Gmyrek. Początkowo miasto miało charakter uzdrowiskowy (od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku). W latach 50. XX wieku odkryto pokłady węgla kamiennego, przez co Jastrzębie – Zdrój zmieniło charakter na miejsko – przemysłowy.

Ze względu na pokłady węgla kamiennego rozwinięty jest w mieście przemysł węglowy. Dawniej funkcjonowało pięć kopalń, które po połączeniach stworzyły aktualnie trzy wydobywające ten surowiec.

Miasto jest w zasięgu Krainy Górnej Odry. Zważywszy na wielość zielonych terenów miasta Jastrzębie – Zdrój nazywane jest „płucami śląska”. Największą atrakcją miasta jest Park Zdrojowy ze wszystkimi budynkami, pijalnią wód, inhalatorium. Jest to miejsce odpoczynku dla duszy i ciała. Kolejnym miejscem odpoczynku jak i aktywności jest Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego. Godne uwagi są również zabytki architektury: Pałac w Boryni; Zespół Dworski; Zespół Pałacowy; Kościół Św. Barbary i Św. Józefa; Kościół Wszystkich Świętych.

Regeneracja wtryskiwaczy Jastrzębie-ZdrójSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Jastrzębie-Zdrój

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )