Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Sosnowiec

Nasze usługi naprawy i regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens oferujemy mieszkańcom Sosnowca oraz okolic. Jeśli zaniepokoiło Cię ostatnio zachowanie Twojego samochodu, sprawdź, czy to nie uszkodzone bądź zużyte wtryski! Nie musisz kosztownie ich wymieniać, wystarczy poddać regeneracji – tańszej, ale równie skutecznej opcji. Zgłoś się do nas! Sprawdź poniżej, jak szybko i bezproblemowo możesz wrócić do pełnej sprawności samochodu!

W jaki sposób skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Sosnowcu?

 • Znajdź najbliższy punkt serwisowy i zleć zdemontowanie wtryskiwaczy
 • Zadzwoń do nas i podaj adres, gdzie znajdują się wtryskiwacze do regeneracji
 • Wysłany przez nas kurier odbierze stamtąd zużyte wtryski i dostarczy naszym specjalistom
 • Na podstawie stanu wtryskiwaczy stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę
 • Jeśli zaakceptujesz warunki, czyli zakres naprawy oraz jej koszty, szybko Ci pomożemy

Wtryski z parametrami jak nowe oddamy kurierowi, by odwiózł z powrotem do warsztatu w celu montażu.

Na zregenerowane przez nas podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty kuriera w jedną i drugą stronę zaczynają się od zaledwie 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Sosnowiec

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Często jeszcze zanim rozpoczniemy regenerację, najbardziej skomplikowanym krokiem jest znalezienie problematycznych obszarów oraz postawienie odpowiedniej diagnozy. Czasem można rozpoznać te obszary już pod mikroskopem, gdy wizualnie oceniamy wtryskiwacze. Bardzo przydatnym testem jest także próba przelewu, która wskazuje szczelność wtryskiwaczy oraz dawki paliwa podawane przez końcówkę.

Wtryskiwacze rozkładamy, identyfikujemy i sprawdzamy wszystkie części oraz czyścimy je ultradźwiękami. Wymianie podlegają podzespoły niesprawne i uszkodzone. Na koniec kalibrujemy parametry pracy wtrysków.

Każdy właściciel samochodu może także sam dokonać próby przelewu – by wstępnie sprawdzić efektywność działania wtryskiwaczy. Wystarczy wyposażyć się w cylindry miarowe oraz adaptery, których koszt jest niewielki.

Regeneracja wtrysków, bez ryzyka ich uszkodzenia oraz z pewnością przywrócenia im odpowiednich parametrów, wymaga doświadczonej kadry technicznej z doświadczeniem oraz odpowiedniego zaplecza technicznego i sprzętu. Wybierz sprawdzony, profesjonalny punkt z doświadczeniem!

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej regeneracji wtryskiwaczy przejedziesz bezawaryjnie kolejne co najmniej 200 tys. km! Oprócz tego że jest skuteczna i doprowadza wtryskiwacze do parametrów jak fabryczne, jest to dużo bardziej opłacalna finansowo metoda niż zakup i montaż nowych wtryskiwaczy. Jak u nas naprawiamy?

 • Oceniamy parametry, zużycie i ewentualne uszkodzenia wtrysków
 • Rozkładamy je na części i bezpiecznie oczyszczamy ultradźwiękami
 • Oceniamy części i wymieniamy te z nich, które nie nadają się do ponownego montażu ze względu na uszkodzenia bądź ich zużycie
 • Wykonujemy testy sprawdzające uzyskane w wyniku regeneracji parametry

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Sosnowca oraz gminach ościennych.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Jakie objawy powinny zaalarmować każdego kierowcę, i kiedy powinno się wymienić lub zregenerować wtryski? Zrób to, jak tylko zauważysz:

 • problemy z odpalaniem zimnego silnika – rano lub po dłuższej przerwie od jazdy
 • dym wydobywający się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • gorsza, mniej dynamiczna praca silnika
 • zintensyfikowane zużycie paliwa
 • nagłe gaśnięcie silnika nawet po rozgrzaniu

Sosnowiec - najważniejsze informacje

Sosnowiec jest miastem województwa śląskiego, graniczącym od strony południowo – zachodniej ze stolicą województwa. Jego powierzchnia wynosi 91,06 km2, a obszar ten zamieszkuje ponad 197500 osób. Miasto położone jest na Wyżynie Śląskiej nad rzekami Białą Przemszą, Czarną Przemszą oraz Brynicą. Pojazdy z tego miasta na swoich tablicach rejestracyjnych mają litery SO.
Sosnowiec oferuje turystom wiele zabytków jeszcze z okresu średniowiecza, czasów rozwoje przemysłowego, a także parki i tereny chronione. Do zabytków i ciekawych miejsc miasta zalicza się: Zamek Sielecki, Pałac Wilhelma, Dom Ludowy, zespół parkowo – pałacowy Schӧna, Pałac Dielta, Dwór Mieroszewskich, Katedra Wniebowzięcia NMP, Kościół Św. Jana Chrzciciela, Cerkiew Św. Wiery, Nadziei, Luby i matki ich Zofii, budynki dworcowe Główny i Maczki. Ciekawym budynkiem jest także tzw. Żyleta, czyli 20. kondygnacyjny budynek, w którym mieści się Wydział Nauk o Ziemi.

Regeneracja wtryskiwaczy SosnowiecSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Sosnowiec

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )