Regeneracja naprawa wtryskiwaczy Katowice

Jeśli mieszkasz w Katowicach i posiadasz samochód wykazujący objawy zużycia wtrysków, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Najlepiej działać od razu, by nie dopuścić do pogorszenia stanu silnika. Polecamy fachową, szybką i skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat sposobu skorzystania z usługi naszej firmy.

Jak możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Katowicach?

 • Zdemontuj wtryskiwacze w lokalnym, dogodnym dla Ciebie punkcie serwisowym.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy – możesz zadzwonić lub wysłać maila.
 • Kurier wysłany przez nas przewiezie wtryskiwacze z warsztatu do naszej siedziby.
 • Pierwszym krokiem będzie sprawdzenie parametrów wtryskiwaczy i uszkodzeń, na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie kosztorys.
 • Po Twojej akceptacji naprawimy wtryski i prześlemy je z powrotem w celu montażu.

Nasze usługi objęte są gwarancją. Koszty usługi kurierskiej wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Katowice

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Przed regeneracją wykonujemy weryfikację stanu wtrysków, posługując się mikroskopem oraz wykonując tzw. test przelewu, określający szczelność układu. Takie wstępne sprawdzenie można wykonać samemu, zakupując za ok. kilkadziesiąt zł zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów.

Gdy problemy z wtryskiwaczami oraz obszary ich występowania zostaną już poznane, pora na gruntowne czyszczenie każdego elementu – wykorzystujemy do tego metodę ultradźwiękową. Niesprawne części są wymieniane na nowe, a parametry pracy wtrysków zostają skalibrowane.

Regeneracja w zależności od stanu wtryskiwaczy może dość mocno się skomplikować, dlatego to proces wymagający wiedzy i doświadczenia, jak również profesjonalnego sprzętu w punkcie serwisowym.

Jak przeprowadzamy w naszej firmie naprawę wtryskiwaczy?

Nasi specjaliści robią to w kilku etapach:

 • Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego oraz parametrów wtryskiwacza
 • Przeczyszczenie wszystkich elementów w myjce ultradźwiękowej
 • Analiza i identyfikacja elementów z wadami
 • Wymiana podzespołów nie nadających się do ponownego montażu
 • Przeprowadzenie weryfikujących testów po regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Katowic oraz gminach ościennych. W wyniku regeneracji wtryskiwacze zyskają parametry prawie jak nowe i pozwolą na przejechanie co najmniej 200 tys. km.

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Zużyte wtryskiwacze z pewnością zauważysz, ponieważ charakteryzują się poważnymi objawami:

 • zwiększone średnie spalanie
 • zapalona kontrolka „check engine”
 • wydobywający się czarny lub biały dym z rury wydechowej
 • kłopoty z odpalaniem auta, zwłaszcza zimnego silnika, a także mniejsza dynamika jego pracy
 • gasnący silnik po rozgrzaniu

Katowice - najważniejsze informacje

Kopalnia „Wujek”, Spodek, czy też Nikiszowiec to najczęstsze skojarzeniaz Katowicami. Owe miasto jest stolicą województwa śląskiego, położonym w jego centralnej części w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia miasta wynosi 164,64 km2. Liczbę mieszkańców szacuję się na ponad 290 tys. osób. Miasto podzielone jest na 22 części, które zgrupowane są w 5 zespołach dzielnic. Pojazdy zarejestrowane w tym mieście na tablicach rejestracyjnych maja oznaczenia literowe SK.
W Katowicach nie brakuje atrakcji kulturalnych i architektonicznych. Katowicki Spodek to obiekt widowiskowo – sportowy o charakterystycznym wyglądzie przypominającym latające Ufo. Dawne osiedla robotnicze Nikiszowiec i Giszowiec, Pałac Goldsteinów, Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, Archikatedra Chrystusa Króla, Kościół Zmartwychwstania Pańskiego, Bazylika Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMPz największą w kraju szopka bożonarodzeniową, gmach Akademii Muzycznej, gmach Sejmu Śląskiego, czy też budynek hotelu „Monopol” to miejsca godne uwagi. Odwiedzając miasto warto wybrać się na koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, a także do Muzeum Śląskiego, gdzie jeden z szybów kopalnianych służy za wieżę widokową. Także Śródmieście jest ciekawym terenem, gdyż jego urbanistyka nie jest charakterystyczna dla średniowiecza, kiedy to miasto miało swój początek, a powstało z dołączanych do miasta osad wraz z rozwojem Katowic.
Katowice mają jeszcze wiele innych miejsc przykuwających uwagę , ale warto odkryć je samemu odwiedzając miasto.

Regeneracja wtryskiwaczy KatowiceSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Katowice

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )