Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Bytom

Jeśli mieszkasz w Bytomiu lub w pobliżu i zauważyłeś niepokojące objawy w funkcjonowaniu Twojego samochodu, jak np. dym z wydechu, spadek mocy czy kłopoty z odpalaniem silnika, może wskazywać to na zużycie wtrysków – zamiast wymieniać, skorzystaj z ich regeneracji! Korzystając z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, szybko odzyskasz w pełni sprawny pojazd! Poniżej przeczytasz, jak zrobić to w Bytomiu.

Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy Bytomiu?

 • Podjedź do lokalnego mechanika i zleć tam demontaż wtrysków.
 • Gdy zadzwonisz do nas by zamówić regenerację wtryskiwaczy, podaj adres, my wyślemy kuriera, by odebrał wtryski. Ty nie musisz nigdzie jeździć!
 • Kolejnego dnia kurier dostarczy nam przesyłkę.
 • Zabierzemy się za analizę stanu wtrysków. Na jej podstawie stworzymy dla Ciebie kosztorys i zakres naprawy.
 • Jeśli przystaniesz na naszą ofertę, Twoje wtryski zostaną naprawione, zyskując parametry jak nowe! Następnie odeślemy je pod wskazany przez Ciebie adres, w celu montażu.

Na zregenerowane naszymi usługami podzespoły przysługuje naszym klientom gwarancja. Koszty kuriera w obie strony zaczynają się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Bytom

Regeneracja wtryskiwaczy - co to takiego?

Zidentyfikowanie miejsc uszkodzonych i zanieczyszczonych to pierwszy, i często jeden z najważniejszych etapów regeneracji. Wtryskiwacze oglądane są pod mikroskopem, a następnie podłącza się je do specjalnego układu i wykonuje tzw. test przelewu. Wstępnie sprawdzić szczelność wtryskiwaczy próbą przelewu możesz wykonać sam, posiadając menzurki oraz odpowiednie przejściówki.

Znając miejsca i rodzaj występowania problemów, przystępujemy do mycia elementów w specjalnej myjce ultradźwiękowej, by usunąć zalegające zanieczyszczenia. Wadliwe elementy są wymieniane na nowe części, zaś parametry pracy wtryskiwaczy po regeneracji podlegają kalibracji i dostosowaniu.

Regenerację koniecznie wykonaj w sprawdzonym punkcie. W celu odpowiedniego jej wykonania niezbędni są doświadczeni fachowcy oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe i techniczne.

W jaki sposób przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Regeneracja wtrysków składa się z kilku poniżej opisanych etapów:

 • Oceniamy wtryskiwacze, pod względem stopnia ich zużycia i dalszej przydatności
 • Rozkładamy je na części, i każda z nich jest oczyszczona w myjce ultradźwiękowej
 • Uszkodzone elementy poddajemy ocenie i wymieniamy te z nich, które uległy uszkodzeniu i nie można zamontować ich ponownie
 • Testujemy złożone wtryskiwacze- to daje nam pewność oczekiwanych rezultatów naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Bytomia oraz gminach ościennych. Profesjonalna naprawa pozwala na uzyskanie parametrów wtryskiwaczy jak fabrycznych, i przejechanie 200 000 km lub nawet więcej, bez żadnych zmartwień! To równocześnie znacznie tańsza alternatywa dla wymiany wtrysków na nowe – a równie skuteczna!

Kiedy kierowca powinien zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Zgłoś się do nas od razu, gdy zauważysz niepokojące symptomy wymienione poniżej – nie warto czekać i pogarszać sytuacji. O uszkodzeniu wtrysków świadczy:

 • gaśnięcie silnika i problemy z jego odpalaniem
 • biały bądź czarny dym uchodzący z wydechu w trakcie jazdy
 • zwiększenie zużycie paliwa
 • mniejsza moc silnika, gorsza dynamika jazdy
 • częste tzw. „ciężkie odpalanie”
 • regularne palenie kontrolki „check engine”

Informacje o Bytomiu

Bytom to miasto województwa śląskiego o powierzchni 69,44 km2. Położony jest na Wyżynie Śląskiej w wododziale Wisły i Odry. Liczy sobie ponad 163 tys. mieszkańców. Od stolicy województwa dzieli go niespełna 14 km. Tablice rejestracyjne pojazdów z tego miasta oznaczane są literami SY.
Bytom ma do zaoferowania turystom kilka atrakcji i zabytków. W mieście można przejechać się regularnie kursującym tramwajem z 1949 roku oraz skorzystać z przejażdżki turystycznej kolejką wąskotorową. Odpocząć można w rezerwacie drzew bukowych „Segiet”, a także w rezerwacie ptactwa wodnego „Żabie Doły”, czy tez Parku Miejskim. Oprócz tego zachwyca swym wyglądem Rynek oraz średniowieczna urbanistyka centrum miasta. Do ciekawych zabytków należą: Pałac Tiele – Winklerów, Kościół Wniebowzięcia NMP, Kościół Św. Trójcy, piwnice Domu Gorywodów, budynki sądu, poczty, budynek siłowni Huty Bobrek, budynek Opery Śląskiej, szkoły muzycznej, jak i zespół zabudowy więzienia.

Regeneracja wtryskiwaczy BytomSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Bytom

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )