RRegeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) w Wysokie Mazowieckie

Mieszkańcu Wysokie Mazowieckie już pierwsze objawy niesprawnych wtryskiwaczy (wymienimy je w niniejszym artykule) powinny skłonić Cię do zadziałania! Jeśli obawiasz się ich drogiej wymiany, zapewniamy Cię, że to nie jedyna opcja! Równie skutecznym a tańszym i szybszym rozwiązaniem jest w takim wypadku regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, doprowadzająca do niemalże fabrycznych parametrów. Z nami szybko i fachowo pozbędziesz się kłopotu na setki tysięcy kilometrów!

Jak zregenerować wtryskiwacze w Wysokie Mazowieckie?

 • Zleć demontaż wtrysków w dowolnie wybranym, lokalnym punkcie – nie musisz do nas dojeżdżać ani dowozić do nas części.
 • Skontaktuj się z naszym specjalistą, by umówić się na regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier przyjedzie po wtryskiwacze do warsztatu, a potem przywiezie do nas przesyłkę.
 • Poddamy wtryskiwacze analizie, by poznać konieczny zakres naprawy. Wyślemy do Ciebie ofertę i wyliczone koszty naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, zregenerujemy wtryskiwacze do parametrów prawie fabrycznych i odeślemy je do wskazanego warsztatu.

Koszt usługi kurierskiej jest niewielki - wynosi od 19 zł w obie strony. To niedużo, biorąc pod uwagę, ile oszczędzisz czasu! Zregenerowane wtryskiwacze objęte są standardową gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Wysokie Mazowieckie

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Diagnoza wtryskiwaczy to pierwszy etap, który zawiera przeprowadzenie testu przelewowego oraz oględziny pod mikroskopem. Pozwala to ocenić uszkodzenia, zanieczyszczenia oraz szczelność wtryskiwaczy i stan podającej paliwo końcówki. Test przelewu jest też możliwy do samodzielnego przeprowadzenia, jeśli posiadasz zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów.

Po określeniu obszarów występowania problemu, przeprowadzane jest gruntowne czyszczenie elementów. Nieprawidłowe funkcjonowanie wtrysków często bowiem spowodowane jest nagromadzonymi w paliwie nieczystościami. Uszkodzone lub zanieczyszczone podzespoły wtryskiwaczy wymienia się, a na końcu przeprowadza szereg testów i ponowną kalibrację pracy zmontowanych wtrysków.

Odpowiednio przeprowadzona naprawa jest w stanie przywrócić wtryskiwacze do stanu fabrycznego, o ile powierzysz ją sprawdzonym fachowcom z doświadczeniem, posiadającym odpowiedni sprzęt i wiedzę w tym zakresie.

W jaki sposób w naszej firmie dokonujemy regeneracji wtryskiwaczy?

Fachowo przeprowadzona regeneracja sprawi, że wtryski będą działać jak nowe, dzięki czemu bezawaryjnie pod tym względem przejedziesz kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów – za znacznie niższą ceną niż gdybyś wymieniał wtryskiwacze na nowe! Jak naprawiamy je w naszej firmie?

 • Sprawdzamy parametry, by ocenić, w jakim stanie są Twoje wtryski
 • Rozkładamy wtryskiwacze na części i każdą z nich czyścimy bezpiecznie za pomocą ultradźwięków
 • Oceniamy elementy uszkodzone lub zużyte. Jeśli stwierdzimy, że nie powinny być dalej używane, wymienimy je
 • Po regeneracji wtryskiwacze testujemy ponownie pod względem parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Wysokie Mazowieckie oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś rozważyć regenerację wtryskiwaczy?

Gdy wtryskiwacze w Twoim samochodzie uległy już swojej standardowej eksploatacji i nie spełniają dalej swojej funkcji, samochód poinformuje Cię o tym następującymi objawami:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • słabiej działający silnik, zmniejszenie mocy
 • dym unoszący się z wydechu
 • wzrost zużycia paliwa
 • zimny silnik czasem nie chce „zaskoczyć”
 • świecąca kontrolka „check engine”

Wysokie Mazowieckie - najważniejsze informacje

Wysokie Mazowieckie to miasto położone w południowo – zachodniej części województwa podlaskiego, nad rzeką Brok – dopływ Bugu. Miasto swoja powierzchnia zajmuje niewiele terytorium kraju, jedynie 15,24 km2. Liczba mieszkańców wynosi niespełna 10 tys. osób. Miasto jest siedzibą powiatu. Kod pocztowy 18 – 200. Tablice rejestracyjne oznaczane literami BWM.
Gospodarka w Wysokiem to głównie przemysł budowlany, drogowy, samochodowy, metalowy i spożywczy, z którego największym przedsiębiorstwem jest Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita.
Miasto posiada niewiele zabytków architektury, jednakże kilka jest zachowanych. Są nimi; kościół Narodzenia NMP – dawna cerkiew, zespół kościoła parafialnego w skład którego wchodzą kościół Św. Jana Chrzciciela z kostnicą oraz ogrodzeniem z trzema kapliczkami.

Regeneracja wtryskiwaczy Wysokie MazowieckieSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Wysokie Mazowieckie

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )