Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) w Zambrowie

Mieszkańcu Zambrowa! Warto wiedzieć, że już pierwsze objawy niesprawnych wtryskiwaczy powinny skłonić Cię do zadziałania! To dlatego, że oczekiwanie może tylko pogorszyć sytuację. Jeśli obawiasz się ich drogiej wymiany, zapewniamy Cię, że to nie jedyna opcja! Równie skutecznym a tańszym i szybszym rozwiązaniem jest w takim wypadku regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, doprowadzająca do niemalże fabrycznych parametrów. Z nami szybko i fachowo pozbędziesz się kłopotu na setki tysięcy kilometrów!

Jak zregenerować z nami wtryskiwacze w Zambrowie?

 • Zdemontuj wtryskiwacze w dowolnie wybranym, lokalnym warsztacie – nie ma konieczności odwiedzania naszej siedziby.
 • Zamów naprawę i regenerację wtryskiwaczy, dzwoniąc do nas.
 • Kurier przywiezie do nas odebrane od mechanika wtryskiwacze.
 • Przeanalizujemy je, stworzymy kosztorys i wyślemy do Ciebie ofertę.
 • Po jej akceptacji przez Ciebie, zregenerujemy wtryskiwacze do parametrów prawie fabrycznych i odeślemy do wskazanego warsztatu.

Koszt usługi kurierskiej jest niewielki - wynosi od 19 zł w obie strony. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są standardową gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Zambrów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy nie musi oznaczać wysokich kosztów naprawy ani czasochłonnej wymiany! W większości przypadków wystarczy poddać wtryskiwacze regeneracji, która jest w stanie przywrócić parametry określone przez producentów.

Proces regeneracji rozpoczyna się od diagnozy wtryskiwaczy. Sprawdzamy ich stan, szczelność, stopnień uszkodzenia oraz zanieczyszczenia. W kolejnym kroku dokładnie czyścimy podzespoły myjką ultradźwiękową. Części wadliwe podlegają wymianie. Końcowy etap to skalibrowanie parametrów i odpowiednie testy.

Wtryskiwacze oglądamy pod mikroskopem, aby określić ich stan. Wykonujemy także próbę szczelności, czyli tzw. test przelewu. Wstępne określenie stanu wtryskiwaczy poprzez test przelewu właściciel pojazdu może wykonać sam, bez specjalistycznego sprzętu, wystarczy za kilkadziesiąt złotych zakupić cylindry miarowe oraz adaptery.

Naprawa wtryskiwaczy nie zawsze przebiega w sposób oczywisty, ponieważ zależy od początkowych parametrów i zastanych uszkodzeń oraz zanieczyszczeń wtryskiwaczy. Dlatego wybierając punkt serwisowy, warto sprawdzić czy posiada odpowiednie certyfikaty i atesty i profesjonalne wyposażenie oraz doświadczonych pracowników. Daje to pewność skuteczności naprawy, i możliwość przejechania z wtryskiwaczami bez problemu 200 lub nawet więcej tys. kilometrów.

Jak wykonujemy regenerację wtryskiwaczy?

Po regeneracji wtryski będą działać jak nowe, ponieważ przywrócone im zostaną parametry zbliżone do fabrycznych. Bezawaryjnie będziesz mógł przejechać kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów – za znacznie niższą ceną niż wymiana elementów na nowe! Jak wygląda regeneracja wtrysków u nas?

 • Sprawdzamy parametry i oceniamy stan otrzymanych wtryskiwaczy
 • Po rozłożeniu na elementy, każdy z nich jest przeczyszczony ultradźwiękami
 • Jeśli stwierdzimy, że niektóre elementy są zbyt uszkodzone bądź wyeksploatowane i nie powinny być dalej używane, wymienimy je
 • Po regeneracji wtryskiwacze przetestujemy, by sprawdzić skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Zambrowa oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś poddać regeneracji wtryskiwacze w swoim aucie?

Zużycie wtrysków to niestety zwykły proces eksploatacyjny, dlatego co jakiś czas musimy się z nim zmierzyć. Nie musisz wymieniać – wystarczy poddać regeneracji. Oto objawy wskazujące na to, że powinieneś się do nas zgłosić:

 • słabiej działający silnik
 • dym unoszący się z wydechu
 • wzrost zużycia paliwa
 • mniejsza moc podczas jazdy
 • rozgrzany silnik czasem gaśnie
 • zimny silnik czasem nie chce „zaskoczyć”
 • pali się kontrolka „check engine”

Ważne informacje o Zambrowie

Zambrów jest jednym z miast województwa podlaskiego na prawach powiatu, położonym nad rzeką Jabłonką, oddalonym od stolicy województwa o ok. 70km. Miasto swoją powierzchnią obejmuje obszar 19 km2. Zambrów podzielony jest na 9 osiedli i 2 sołectwa. Liczy ponad 22 tys. mieszkańców. Pojazdy zarejestrowane w mieście oznaczane są literami BZA na tablicach rejestracyjnych.
Do atrakcji miasta zalicza się fontanna z trzema lwami, pomnik żubra, Regionalna Izba Historyczna, a także zabytki: kościół Trójcy Przenajświętszej, kompleks budynków wojskowych oraz budynek dawnej poczty.

Regeneracja wtryskiwaczy ZambrówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Zambrów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )