Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Augustów

Drodzy kierowcy z Augustowa i okolic! Choć zużywanie wtryskiwaczy to normalny proces eksploatacyjny, warto wiedzieć, że niesprawne wtryski to nie żarty - jeśli nie wiesz, co zrobić, najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której znajdziesz usługę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami poniżej!

Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy w Augustowie?

 • Blisko Twojego domu, do dowolnego warsztatu, oddaj samochód, by zdemontowano wtryskiwacze. Nigdzie nie musisz dojeżdżać!
 • Zamów u nas naprawę i regenerację wtryskiwaczy – zadzwoń do nas lub napisz.
 • Zamówimy kuriera na adres warsztatu, który odbierze od mechanika przesyłkę z Twoimi wtryskiwaczami.
 • Po oględzinach i weryfikacji stanu wtrysków i przygotujemy dla Ciebie ofertę wraz z kosztami.
 • Jeśli zaakceptujesz przedstawione przez nas warunki, zregenerujemy wtryskiwacze do niemalże fabrycznych parametrów i odeślemy kurierem z powrotem.

Na na nasze usługi udzielana jest oczywiście gwarancja. Koszt kuriera rozpoczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Augustów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Ważnym punktem regeneracji jest ocena i identyfikacja obszarów zanieczyszczonych i uszkodzonych oraz miejsc wycieków podczas procesu wtryskiwania paliwa. Wykonuje się to poprzez oględziny mikroskopem, jednak nie zawsze jest to wystarczające. Dlatego też przeprowadza się próby przelewowe, określające problematyczne obszary i miejsca powstania rozszczelnień. Kolejnymi etapami naprawy wtrysków są usunięcie zanieczyszczeń, wymiana uszkodzonych elementów i końcowe testy, wskazujące na poprawność wykonanej regeneracji. Po regeneracji następuje również oczywiście dostosowanie parametrów pracy wtryskiwaczy.

Przed udaniem się do punktu serwisowego możesz też samodzielnie określić ogólny stan wtryskiwaczy – wystarczy wyposażyć się w zestaw cylindrów miarowych oraz specjalnych adapterów (koszt to kilkadziesiąt złotych), i wykonać próbę przelewu. W przypadku wykrycia nieszczelności w przepływie paliwa, udaj się na profesjonalną regenerację do sprawdzonego punktu – tylko specjalistyczny sprzęt oraz doświadczeni pracownicy będą w stanie przywrócić wtryskiwacze do stanu zbliżonego do fabrycznego, bez ryzyka stworzenia uszkodzeń podczas regeneracji.

W jaki sposób nasi przeprowadzamy regenerację wtrysków?

Skuteczny proces naprawy i regeneracji wtryskiwaczy pozwala na zyskanie zbliżonych do nowych parametrów tych części. Dzięki temu, po regeneracji, przejedziesz bez awarii ponad 200tys kilometrów. W jaki sposób regenerujemy wtryskiwacze?

 • Najpierw oceniamy i sprawdzamy ich parametry i oglądamy je pod kątem uszkodzeń
 • Rozkładamy je i czyścimy, by dobrze ocenić sytuację
 • Oceniamy i identyfikujemy elementy zepsute
 • Wymieniamy bądź, jeśli to możliwe, naprawiamy niedziałające podzespoły
 • Przeprowadzamy końcowe testy weryfikujące skuteczność naszej pracy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Augustowa oraz gminach ościennych.

Kiedy potrzebna jest regeneracja wtryskiwaczy?

Twoje auto zacznie sygnalizować zużycie lub uszkodzenie wtryskiwaczy spadkiem sprawności i poniższymi symptomami:

 • silnik pracuje mniej wydajnie
 • zdarza się tzw. „ciężkie odpalanie”
 • silnik gaśnie po rozgrzaniu
 • napęd pracuje mniej dynamicznie
 • z wydechu unosi się biały lub czarny dym
 • zauważyłeś podwyższone spalanie
 • kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym regularnie się zapala

Jeśli je zauważysz, działaj od razu i zgłoś się na regenerację.

Augustów - najważniejsze informacje

Augustów jest miastem położnym w północno – wschodniej części Polski w województwie podlaskim. Od stolicy województwa oddalone jest o prawie 90 km w kierunku północnym. Miasto leży nad rzeką Nettą pomiedzy 7 jeziorami. Augustów od strony południowej, północnej i wschodniej otoczone jest Puszczą Augustowską. W granicy miasta przepływa najkrótsza rzeka w Polsce nazywana Klonownicą. Pojazdy zarejestrowane w mieście oznaczane są na tablicach literami BAU.
Walorami turystycznymi Augustowa są głównie jeziora. Na terenie miasta znajdują się uzdrowiska. Ponad to ciekawymi miejscami są: Kanał Augustowski, budynek dawnej poczty, budynek Zarządu Wodnego, Dom Turysty, Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa, jak również Kaplica Grobowa Truszkowskich.
Ciekawostką jest, że dawne znane przeboje takie jak „Augustowskie noce” (M. Koterbska) oraz „Dziewczyna z Albatrosa” (J. Laskowski) są o tematyce Augustowa, a restauracja Albatros funkcjonuje do dziś.

Regeneracja wtryskiwaczy AugustówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Augustów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )