Regeneracja wtryskiwaczy Białystok

Jeśli Twój samochód zacząć wykazywać pierwsze symptomy uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy, nie czekaj, tylko działaj. Jeśli mieszkasz w Białymstoku, zapoznaj się naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens i sprawdź, jak szybko, bez konieczności dojeżdżania i płacenia sporych pieniędzy możemy temu zaradzić.

Nie wiesz jakie wtryskiwacze pasują do Twojego auta i czy są u nas dostępne?
Kliknij poniżej i sprawdź po numerze VIN swojego pojazdu.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Jak możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Białymstoku?

 • W wybranym lokalnym warsztacie zdemontuj ze swojego samochodu wtryskiwacze.
 • Zgłoś się do nas, podaj adres warsztatu i umów regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier zamówiony przez nas odbierze od mechanika wtryskiwacze i przyjedzie z nimi do naszej siedziby.
 • Dokonamy wstępnej oceny ich stanu i stworzymy dla Ciebie zakres i wycenę naprawy.
 • Oferta jest dla Ciebie OK? Świetnie! W takim razie od razu, profesjonalnie, zregenerujemy wtryskiwacze i odeślemy do warsztatu w celu montażu.

Koszt kuriera nie wyniesie dużo, a komfort braku konieczności jeżdżenia jest bezcenny! W obydwie strony usługa transportowa wyniesie Cię już od 19 zł. Zregenerowane przez nas wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Białystok

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym to polega?

Jako pierwsze wykonujemy różne testy i próby, by określić stan wtryskiwaczy. Wykonujemy m.in. sprawdzenie uszkodzeń i nieszczelności wtryskiwaczy pod mikroskopem oraz sprawdzenie szczelności poprzez test przelewu. Dla tych, co lubią samodzielnie „pogrzebać” przy samochodzie, polecamy również wykonanie uproszczonego testu przelewu samodzielnie - zakupując prosty sprzęt za ok. kilkadziesiąt złotych. W ten sposób samodzielnie możesz określić stan wtryskiwaczy.

Regeneracja wtrysków, choć pozornie prosty, to często skomplikowany proces. Poszukując punktu do naprawy, sprawdź czy posiada fachowców z doświadczeniem, ważne certyfikaty oraz atesty i odpowiedni sprzęt do regeneracji, by mieć pewność bezpieczeństwa naprawy.

Po zdiagnozowaniu przyczyn awarii wtryskiwaczy, zajmujemy się dokładnym czyszczeniem ultradźwiękowym części. Następnie uszkodzone i niesprawne części wymieniamy, po czym przystępujemy do szeregu weryfikujących skuteczność testów końcowych i kalibracji pracy wtrysków.

Ile kosztuje usługa regeneracji wtryskiwaczy?

Koszt naprawy wtryskiwaczy związany jest z różnorodnością czynników wpływających na ich wartość. Pierwszym krokiem pozwalającym na określenie orientacyjnej ceny takiej usługi są wstępne badania wykonane na stole probierczym, które pozwolą ocenić ogólną kondycję wtryskiwaczy.

Precyzyjne określenie kosztów regeneracji jest możliwe tylko po zdemontowaniu wtryskiwacza i zidentyfikowaniu części, które wymagają wymiany. To właśnie koszty związane z zakupem części zamiennych oraz pracą niezbędną do ich montażu wpływają na ostateczną cenę usługi.

Przybliżony koszt renowacji wtryskiwaczy zaczyna się od 300 zł, jednak warto zauważyć, że dokładna kwota będzie możliwa do ustalenia tylko po przeprowadzeniu diagnostyki wtryskiwacza. Jeśli chodzi o koszty diagnostyki, zwykle wahają się one między 50 a 100 zł za sztukę i zależą od typu wtryskiwacza.

Należy zaznaczyć, że jeśli występują objawy wskazujące na nieprawidłowe działanie wtryskiwaczy, nie powinno się zwlekać z ich naprawą. Opóźnienie naprawy może prowadzić do wzrostu liczby awarii, co z kolei skutkuje większymi kosztami związanymi z usunięciem usterki.

Jak przeprowadzamy u nas regenerację wtryskiwaczy?

Aby odzyskać zbliżone do fabrycznych parametry wtryskiwaczy, zgłoś się do nas! Dzięki temu przejedziesz kolejne 200 tys. kilometrów lub nawet więcej bez awarii! W naszej firmie działamy w następujący sposób:

 • Sprawdzamy stan wtryskiwaczy, by ocenić stopień ich zużycia i uszkodzenia
 • Rozkładamy je na części składowe
 • Każda część osobno przeczyszczona jest w bezpieczny sposób ultradźwiękami
 • Elementy uszkodzone sprawdzamy pod kątem dalszej przydatności
 • Wymieniamy elementy, których nie możemy już ponownie wykorzystać
 • Przeprowadzamy testy końcowe uzyskanych w wyniku regeneracji parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Białegostoku oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Niżej wymienione symptomy wskazują na uszkodzenie lub zużycie wtrysków. Powinieneś po ich zauważeniu zgłosić się na regenerację:

 • mniej efektywna praca silnika
 • dym uchodzący z wydechu
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika i problemy z odpalaniem, gdy silnik jest zimny
 • wzrost zużycia paliwa
 • świecąca i powracająca kontrolka „check engine”

Białystok - ważne informacje

Białystok położony jest w północno – wschodniej części Polski i jest 10 miastem względem wielkości w naszym kraju. Jego powierzchnia wynosi 102,13 km2. Miasto leży nad rzeką Białą i jest stolicą województwa podlaskiego. Aglomeracja podzielona jest na 29 osiedli i liczy prawie 300 tys. mieszkańców. Pojazdy zarejestrowane w tym mieście oznaczane są literami BI na tablicach.

W Białymstoku działalność edukacyjną prowadzi wiele uczelni publicznych, jak i niepublicznych. Publicznymi szkołami wyższymi są m. in. Uniwersytet w Białymstoku, Politechnika Białostocka oraz Uniwersytet Medyczny, w którym dokonano pierwszego w Polsce zapłodnienia in vitro.

Miasto na swoim terenie mieści duzo pięknych miejsc i zabytków, które nacieszą oczy turystów. Należą do nich: zespół pałacowo – parkowy Branickich, pałacyk gościnny Branickich, Rynek Kościuszki i Ratusz, pałac Hasbacha, willa generała von Driesena, willa pod Kariatydami, pałac Trillingów, kamienica Ginzburga, pałac Nowika, pałac Rӧdegerów, zespół bazyliki archikatedralnej Wniebowzięcia NMP, kościół Św. Rocha, kościół Św. Wojciecha, cerkiew Św. Marii Magdaleny, Sobór Św. Mikołaja oraz wiele innych, które warto zobaczyć.

Regeneracja wtryskiwaczy BiałystokSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!


Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Białystok

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )