Regeneracja wtryskiwaczy i naprawa wtrysków Bielsk Podlaski

Mieszkańcy miasta Bielsk Podlaski – wiele osób obawia się, że zużycie bądź uszkodzenie wtrysków oznacza od razu uch wymianę na nowe, duże koszty i długi czas oczekiwania. Niekoniecznie! W naszej firmie znajdziesz na to dużo bardziej opłacalne finansowo, fachowe, szybkie, skuteczne rozwiązanie: regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak wykonać regenerację wtryskiwaczy w Bielsku Podlaskim?

 • Zdemontuj wtryskiwacze w dowolnie wybranym warsztacie.
 • Zadzwoń do nas, by zamówić regenerację wtryskiwaczy i podaj adres warsztatu.
 • Kurier odbierze stamtąd zużyte wtryskiwacze.
 • Po otrzymaniu ich, najpierw zweryfikujemy ich działanie i stan, a następnie przedstawimy Ci kosztorys oraz zakres naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, wykonamy profesjonalną regenerację.
 • Skuteczność regeneracji wskażą końcowe testy.

Zregenerowane wtryskiwacze podlegają gwarancji. Koszt kuriera w obie strony zaczyna się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Bielsk Podlaski

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym to polega?

Naprawa wtryskiwaczy to w zasadzie kilka prostych kroków, które jednak mogą mieć różny przebieg w zależności od stanu i parametrów pracy otrzymanych wtrysków. Dlatego też warto powierzyć naprawę sprawdzonemu punktowi serwisowemu, zatrudniającemu fachowców z doświadczeniem, posiadającemu odpowiedni sprzęt oraz certyfikaty i atesty.

Naprawa wtrysków rozpoczyna się identyfikacją wadliwych, uszkodzonych lub zanieczyszczonych elementów. Po tym przeprowadzane jest gruntowne czyszczenie, a następnie wymiana nieprawidłowo funkcjonujących części na nowe oraz regulacja parametrów po naprawie. Doświadczonemu mechanikowi wystarczy do identyfikacji czasem jedynie sprawdzenie wtryskiwaczy pod mikroskopom, jednak najczęściej wykonuje się tzw. próbę przelewu, oceniającą szczelność wtrysków oraz powracanie i dawkowanie paliwa. Taką próbę, pod warunkiem zaopatrzenia się w zestaw menzurek oraz przejściówek, możesz także wykonać samodzielnie. W ten sposób poznasz wstępnie stan wtryskiwaczy oraz ich szczelność.

Jak przebiega w naszej firmie regenerację wtryskiwaczy?

Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy pozwala na przywrócenie parametrów wtryskiwaczom jak fabrycznie nowym częściom. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu bezawaryjną pracę auta przez co najmniej 200 tys. kilometrów. Proces naprawy u nas przebiega w kilku poniżej opisanych krokach:

 • Oceniamy uszkodzenia i parametry otrzymanych wtryskiwaczy, by wiedzieć z jakimi elementami mamy do czynienia
 • Rozkładamy je na części i każdą z nich osobno w bezpieczny sposób czyścimy ultradźwiękami
 • Wymieniamy podzespoły, których nie możemy zamontować ponownie
 • Weryfikujemy, czy naprawa przyniosła oczekiwane rezultaty, poprzez wykonanie końcowego sprawdzenia parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Bielska Podlaskiego oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś umówić się na regenerację wtryskiwaczy?

Czy wiesz, jak objawiają się zużyte, uszkodzone lub wadliwe wtryskiwacze? Przeczytaj poniżej, w jaki sposób dają o sobie znać:

 • gaśnięciem silnika
 • mniejszą mocą silnika
 • problemami z odpalaniem, tzw. „ciężkim odpalaniem”
 • kontrolką „check engine”
 • większym spalaniem
 • czarny bądź białym dymem uchodzącym z rury wydechowej

Bielsk Podlaski - istotne informacje

W województwie podlaskim znajduje się miejscowość o nazwie Bielsk Podlaski, oddalona od stolicy województwa o ok. 46 km w kierunku południowym. Bielsk leży nad rzeką Białą. Jego powierzchnia wynosi 27,01 km2, a liczbę mieszkańców szacuje się na prawie 26 tys. osób.
Miasto jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego, metalowego, budowlanego, a także spożywczego - przetwórstwa rybnego i produkcji napojów gazowanych.
Odwiedzając Bielsk Podlaski warto zatrzymać się przy obiektach zabytkowych, do których należą: Ratusz, Bazylika Narodzenia NMP i Św. Mikołaja, zespół klasztorny Karmelitów (kościół, klasztor, kapliczka i ogrodzenie z brama i basztami), cerkiew cmentarna Św. Trójcy, cerkiew Św. Michała oraz cerkiew Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, a także kaplica Św. Mikołaja i park przy dawnym dworze w Hołowiesku.

Regeneracja wtryskiwaczy Bielsk PodlaskiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Bielsk Podlaski

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )