Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) dla Siemiatycze

Kierowcy z Siemiatycze, których auto zaczęło się niepokojąco zachowywać, wykazując objawy zużycia wtryskiwaczy, mamy ofertę specjalnie dla Was! Sprawdź naszą ofertę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. To profesjonalny sposób na odzyskanie pełnej sprawności silnika, o efektach zbliżonych do wymiany części na nowe!

Jak zregenerować wtryskiwacze z Siemiatycze?

 • Zdemontuj wtryskiwacze u mechanika. Tam, gdzie Ci wygodnie!
 • Zadzwoń do nas i wskaż adres, pod który możemy zgłosić się po wtryskiwacze do regeneracji.
 • Kurier dostarczy nam przesyłkę w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu stanu wtryskiwaczy, sporządzimy potrzebny zakres naprawy i przedstawimy Ci naszą ofertę.
 • Teraz Twoja decyzja – jeśli dalej chcesz poddać u nas wtryskiwacze regeneracji, wykonamy profesjonalną naprawę. W pełni sprawne elementy pojadą kurierem do warsztatu na montaż.

Na zregenerowane przez nas podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Siemiatycze

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa wtryskiwaczy to proces teoretycznie prosty, jednak wymagający doświadczenia w tej dziedzinie i odpowiedniego wyposażenia sprzętowego. To dlatego, że każdy przypadek może być inny w zależności od stopnia sprawności wtryskiwaczy. Regenerację poprzedza zawsze ocena stanu wtryskiwaczy – zazwyczaj wizualna, pod mikroskopem. Wykonuje się również sprawdzenie szczelności wtryskiwaczy poprzez testy przelewowe, sprawdzające dawkującą paliwo końcówkę oraz ilości powracającego do układu paliwa. Taki test możesz też przeprowadzić samodzielnie, posiadając zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów.

Po znalezieniu wadliwych miejsc, wszystkie elementy rozłożonego wtryskiwacza podlegają czyszczeniu ultradźwiękami. Następnie uszkodzone elementy podlegają wymianie. Po skończeniu procesu przeprowadzany jest szereg końcowych testów oraz ponowne dostosowanie parametrów.

Jaki jest przebie regeneracji wtryskiwaczy?

Fachowa regeneracja przywraca wtryskiwacze do stanu zbliżonego do fabrycznego. Za dużo bardziej przyjazną niż zakup nowych podzespołów cenę, możesz cieszyć się jazdą bez problemów przez więcej niż 200 tys. km. Jak wykonujemy u nas regenerację?

 • Sprawdzamy stan otrzymanych kurierem wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na elementarne podzespoły i czyścimy
 • Wymieniamy zużyte podzespoły
 • Weryfikujemy skuteczność wykonanej regeneracji, przeprowadzając testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Siemiatycze oraz gmin ościennych.

Jakie objawy wskazują na konieczność regeneracji wtryskiwaczy?

Kierowco z Siemiatycze, oddaj wtryski na regenerację po zauważeniu poniższych objawów uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • dym wydobywający się z wydechu
 • słabiej pracujący silnik
 • problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • mniejsza dynamika jazdy
 • wzrost spalania paliwa
 • święcący „check engine”

Ważne informacje o Siemiatycze

Siemiatycze położone są w południowej części województwa podlaskiego, nad rzeką Kamianką. Miasto ma powierzchnię 36,25 km2 i liczy ponad 14 tys. mieszkańców. Od stolicy województwa dzieli je odległość ok. 93km. Kod pocztowy tej aglomeracji to 17 – 300. Oznaczenia tablic rejestracyjnych to litery BSI.
Miasto jest ośrodkiem przemysłowo usługowym. Na jego terenie działalność prowadzą przedsiębiorstwa meblowe, materiałów budowlanych oraz spożywcze – mleczarnia i przetwórstwo owocowe. Dodatkowo ludzie zajmują się rzemiosłem ludowo – artystycznym.
Do zabytków miasta zalicza się obiekty takie jak: zespół pomisjonarski – klasztor, ogrodzenie z dzwonnicą oraz kościół Wniebowzięcia NMP; cerkiew Św. Apostołów Piotra i Pawła; dawna synagoga – obecnie Dom Kultury; a także dom talmudyczny – dziś Zasadnicza Szkoła Zawodowa.

Regeneracja wtryskiwaczy SiemiatyczeSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Siemiatycze

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )