Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Grajewo

Jeśli mieszkasz w Grajewie i Twój samochód wykazuje pierwsze objawy zużycia wtrysków (poniżej możesz sprawdzić, jakie), nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Przy uszkodzeniu bądź zużyciu wtryskiwaczy najlepiej działać od razu, by nie dopuścić do pogorszenia stanu silnika. W naszej ofercie znajdziesz fachową, szybką i skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Przeczytaj więcej poniżej!

W jaki sposób skorzystać z naprawy wtryskiwaczy w Grajewie?

 • Zdemontuj wtryskiwacze w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, w dowolnym punkcie warsztatowym.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy, dzwoniąc lub pisząc do nas.
 • Kurier przyjedzie po Twoje wtryskiwacze do warsztatu i przewiezie je do nas.
 • Pierwszym krokiem będzie ocena wtryskiwaczy i ewentualnie powstałych uszkodzeń, na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie kosztorys.
 • Jeśli zaakceptujesz złożoną Ci ofertę, naprawimy wtryski i prześlemy je z powrotem w celu montażu.

Nasze usługi objęte są gwarancją. Koszty usługi kurierskiej wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Grajewo

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim rozpocznie się naprawa, ważnym etapem jest wstępne zidentyfikowanie wadliwych elementów – rozszczelnionych lub zanieczyszczonych. Faktyczny proces regeneracji rozpoczyna się od gruntownego wyczyszczenia wszystkich części wtryskiwaczy, a następnie wymiany niesprawnych elementów. Wtryskiwacze są montowane w całość i przystępujemy do odpowiednich testów i kalibracji.

Choć nie brzmi to na skomplikowany proces, w praktyce każda regeneracja ma inny przebieg, w zależności od stanu wtryskiwaczy. Ważne jest wybranie warsztatu, posiadającego wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, odpowiedni sprzęt oraz doświadczonych pracowników.

W celu identyfikacji uszkodzeń przeprowadzane są oględziny pod mikroskopem, wykonuje się również test przelewu, w celu sprawdzenia szczelności wtryskiwaczy. Z zestawem menzurek oraz przejściówek taki test możesz również wykonać samodzielnie. W ten sposób jeszcze przed wizytą w serwisie sprawdzisz ogólny stan wtryskiwaczy.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to proces kilkuetapowy:

 • Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego wtryskiwacza
 • Przeczyszczenie wszystkich elementów w myjce ultradźwiękowej
 • Analiza i identyfikacja elementów z wadami
 • Wymiana podzespołów jeśli zostały nadmiernie zużyte bądź uszkodzone
 • Złożenie wtryskiwaczy i przeprowadzenie weryfikujących testów po regeneracji

W wyniku regeneracji wtryskiwacze będą działać prawie jak nowe! Pozwoli to na przejechanie bezproblemowo co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Grajewa oraz gminach ościennych.

Jakie objawy powinny skłonić Cię do zgłoszenia się na regenerację wtryskiwaczy?

Zużyte wtryskiwacze charakteryzują się poważnymi objawami, których nie sposób nie zauważyć:

 • samochód spala więcej paliwa
 • zapalona kontrolka „check engine”
 • wydobywający się czarny lub biały dym z rury wydechowej
 • mniejsza moc silnika
 • gasnący silnik po rozgrzaniu oraz problemy podczas prób odpalenia zimnego silnika

Ważne informacje o Grajewie

Grajewo jest miastem powiatowym, siedzibą powiatu grajewskiego. Położone jest w województwie podlaskim, nad rzeką Ełk. Od stolicy województwa oddalone jest o ok. 80km w kierunku północno – zachodnim. Jego powierzchnia wynosi 18,93 km2, a obszar ten zamieszkuje prawie 22 tys. osób. Kod pocztowy: 19 – 200. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych pojazdów: BGR.
Przybywając do Grajewa należy zapoznać się z zabytkami miasta, a należą do nich: kościół Trójcy Przenajświętszej, cmentarz parafialny założony w 18140 roku z zabytkowymi nagrobkami, budynek kasyna oficerskiego, budynek dworca kolejowego oraz wieża ciśnień.
Ciekawym miejscem jest także Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka, gdzie rozrywkę znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli.

Regeneracja wtryskiwaczy GrajewoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Grajewo

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )