Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Łomża

Każdy mieszkaniec Łomży lub okolic, który zauważył ostatnio niepokojące zmiany w funkcjonowaniu swojego auta, przede wszystkim w pracy silnika, powinien sprawdzić, czy nie ma do czynienia z uszkodzonymi wtryskiwaczami! W takim wypadku najlepiej poddać je naprawie. Przeczytaj poniżej o objawach i o tym, jak możesz zaradzić tym problemom – wykonać regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens!

W jaki sposób skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Łomży?

 • Odwieź auto do dowolnego mechanika i tam zdemontuj zużyte wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas, zamów regenerację wtryskiwaczy i podaj adres, pod który możemy się zgłosić po wtryski.
 • Wyślemy tam kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy do nas.
 • Przygotujemy dla Ciebie ofertę, bazując na sprawdzonych parametrach i stopniu uszkodzenia wtrysków.
 • Jeśli zdecydujesz się na nią, poddamy wtryskiwacze regeneracji. Potem wykonamy testy, mające na celu weryfikację uzyskanej skuteczności regeneracji.

Pora już tylko na montaż w dowolnym warsztacie, aby znów cieszyć się pełnymi osiągami silnika w Twoim samochodzie! Na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Łomża

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Pierwszym krokiem w regeneracji jest rozpoznanie problemów i objętych nim obszarów. Weryfikujemy stan części pod mikroskopem, oraz przeprowadzamy tzw. test przelewu, który pokazuje nam zasięg oraz miejsca wycieków. Możesz podobny test przeprowadzić sam – jeśli posiadasz prosty zestaw adapterów oraz cylindrów miarowych.

Po sprawdzeniu działania wtryskiwaczy i przyczyn wad, precyzyjnie, metodą ultradźwiękową czyścimy z zanieczyszczeń wszystkie elementy. Niesprawne części wymieniamy, a na koniec sprawdzamy i weryfikujemy zyskane parametry pracy.

Nie ryzykuj uszkodzeniem wtryskiwaczy i oddaj je do regeneracji w sprawdzonym punkcie! Serwis taki powinien posiadać ważne certyfikaty, a także doświadczenie w zakresie naprawy wtryskiwaczy.

W jaki sposób w naszej firmie przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Naszymi metodami regeneracji jesteśmy w stanie przywrócić fabryczne parametry wtryskiwaczom. Pozwoli Ci to na przejechanie bez problemu 200 lub więcej tys. kilometrów. Regeneracja wtryskiwaczy odbywa się u nas następująco:

 • Badamy i analizujemy wtryskiwacze pod kątem ewentualnych uszkodzeń oraz stopnia, w jakim zostały zużyte
 • Rozkładamy je na części
 • Każdą część czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Oceniamy podzespoły uszkodzone
 • Wymieniamy te z nich, których nie powinniśmy już z powrotem montować, gdyż nie nadają się do dalszej eksploatacji
 • Wykonujemy testy sprawdzające skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Łomży oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Sprawdź, jakie objawy świadczą o konieczności wymiany lub regeneracji wtrysków – przedstawiamy je w punktach poniżej:

 • problemy z odpalaniem silnika i jego gaśnięcie
 • wzrost zużycia paliwa
 • słabsze działanie silnika
 • zmniejszona efektywność pracy i dynamika pracy pojazdu
 • „ciężkie odpalanie” zimnego silnika
 • dym wydobywający się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym

Co warto wiedzieć o Łomży?

Łomża położona jest w zachodniej części województwa podlaskiego, nad rzeką Narew. Od stolicy województwa oddalona jest o ok. 82 km. Powierzchnia miasta wynosi 32,67 km2. Łomża podzielona jest na 4 dzielnice, które dzielą się na 15 osiedli. Liczba ludności Łomży liczy ponad 62 tys. mieszkańców. Tablice rejestracyjne pojazdów z tej aglomeracji oznaczane są literami BL.
Miasto znane jest z Browaru Łomża, zajmującego się produkcją piwa od 1968 roku. Jest to jedno z większych przedsiębiorstw w powiecie.
Wybierając się do Łomży należy zobaczyć Ratusz, hale targową z1928 roku, dawną rzeźnię miejska – obecnie restaurację i pensjonat, Dom Pastora, katedrę Św. Michała Archanioła, Pałac Biskupi, kościół Wniebowzięcia NMP, kościół i klasztor oo. Kapucynów, czy też budynek I LO z 1914 roku. A wytchnienia turystom przyniesie spacer po Łomżyńskich Bulwarach.

Regeneracja wtryskiwaczy ŁomżaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Łomża

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )