Regeneracja wtryskiwaczy i naprawa wtrysków Oleśnica

Kierowcy z Oleśnicy, którzy posiadają samochód wykazujący pierwsze objawy nadmiernej eksploatacji lub uszkodzenia wtryskiwaczy – mamy coś dla Was! Oferujemy atrakcyjną cenowo usługę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która może przywrócić im parametry zbliżone do fabrycznych! Przeczytaj poniższe informacje. Sprawdź, jak szybko i skutecznie możesz wrócić do pełnej sprawności samochodu!

Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy w Oleśnicy?

 • Samochodem podjedź do najbliższego punktu serwisowego, by zdemontowali wtryski.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtrysków. Zapytamy o adres warsztatu, by wiedzieć, skąd odebrać elementy.
 • Gdy dotrą do nas kurierem, ocenimy ich parametry i ewentualne uszkodzenia. Zakres naprawy pomoże nam stworzyć dla Ciebie idealną, indywidualną, najkorzystniejszą ofertę.
 • Po akceptacji oferty – wykonamy profesjonalną regenerację. Wtryski działające w pełni sprawne prześlemy kurierem z powrotem do warsztatu w celu montażu.

Na podzespoły zregenerowane u nas udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Oleśnica

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Czy nieodpowiednio pracujące wtryskiwacze trzeba poddawać wymianie, która jest czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem? Niekoniecznie! W większości przypadków wystarczy poddać je regeneracji, dzięki której przywrócimy wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych.

Naprawę poprzedza diagnoza stanu wtrysków. Sprawdzamy parametry, szczelność, stopnień uszkodzenia oraz zanieczyszczeń. Po weryfikacji, znając problem i obszar jego występowania, czyścimy podzespoły myjką ultradźwiękową. Części wadliwe i niesprawne wymieniamy. Ostatni etap to skalibrowanie parametrów i szereg testów, sprawdzających uzyskane parametry.

Wtryskiwacze sprawdzamy wizualnie pod mikroskopem, aby określić ich stan oraz powstałe uszkodzenia. Wykonujemy także próbę szczelności, której uproszczoną wersję możesz też wykonać sam, bez specjalistycznego sprzętu. Wystarczy wyposażyć się za kilkadziesiąt złotych w cylindry miarowe oraz specjalne adaptery.

Naprawa wtryskiwaczy może mieć różny przebieg, zależny od zastanych parametrów i uszkodzeń oraz stopnia zanieczyszczenia wtryskiwaczy. Przy szukaniu punktu regeneracji, postaw na sprawdzony i doświadczony warsztat, posiadający odpowiednie certyfikaty i atesty i profesjonalne wyposażenie oraz wykwalifikowanych fachowców. Dzięki temu po regeneracji i przywróceniu odpowiednich parametrów wtryskiwaczy, zyskasz możliwość przejechania z wtryskiwaczami bez problemu 200 lub nawet więcej tys. kilometrów.

Jak przeprowadzamy naprawę wtryskiwaczy?

Z nami zapomnisz o problemie na kolejne co najmniej 200 tys. km! I to w atrakcyjnej cenie. Jak naprawiamy u nas wtryskiwacze?

 • Oceniamy ich stan
 • Rozmontowujemy, by każdy element z osobna oczyścić w myjce ultradźwiękowej
 • Zidentyfikowane jako wadliwe lub zużyte podzespoły wymieniamy
 • Przeprowadzamy testy końcowe, by zweryfikować skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Oleśnicy oraz gmin ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które powinny skłonić Cię do zgłoszenia się na regenerację, wskazujące na zużycie wtrysków, to m.in.:

 • problemy z odpalaniem silnika – zwłaszcza ranem, gdy jest zimny
 • dym wydobywający się z wydechu
 • mniej efektywnie pracujący silnik
 • większe spalanie
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • niespodziewane gaśnięcie silnika

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Oleśnica - najważniejsze informacje

Oleśnica położona jest w województwie dolnośląskim, nad rzeką o tej samej nazwie, na północny – wschód od stolicy województwa w odległości ok. 44 km. Jej powierzchnia mierzy 20,96 km2. Miasto liczy ponad 36 tys. mieszkańców. Pojazdy z tego regionu oznaczane są literami DOL na swoich tablicach. Kod pocztowy: 56 – 400.

Regeneracja wtryskiwaczy OleśnicaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Oleśnica

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )