Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Kłodzko

Zamieszkujesz w Kłodzku lub okolicy, a Twój silnik wskazuje objawy świadczące o konieczności regeneracji wtryskiwaczy? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalny, skuteczny i szybki sposób na ten problem – jest nim regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, metoda znacznie tańsza, a równie skuteczna jak wymiana elementów na nowe! Dzięki temu już wkrótce będziesz mógł cieszyć się w pełni sprawnym samochodem!

Jak możesz skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Kłodzku?

 • Zdemontuj wtryskiwacze z samochodu. Możesz to zrobić w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier odbierze wtryskiwacze od mechanika z warsztatu.
 • Jak tylko przyjadą do nas, ocenimy ich parametry oraz stopień uszkodzenia i stan techniczny. Przedstawimy Ci naszą ofertę wraz z kosztorysem.
 • Jeżeli oferta spełni Twoje oczekiwania, wykonamy profesjonalną regenerację i odeślemy naprawione wtryski pod wskazany adres. Pozostanie już tylko montaż i gotowe!

Na zregenerowane podzespoły i usługę udzielamy oczywiście gwarancji. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Kłodzko

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Przyczyny nieprawidłowo funkcjonującego układu wtryskiwania fachowcy są często w stanie określić już po mikroskopowych oględzinach części. Do znalezienia problematycznych obszarów przydaje się również test przelewowy, weryfikujący powracającą do układu ilość paliwa. Zbyt duża oznacza nieszczelności.

Faktyczna naprawa rozpoczyna się od czyszczenia i wymiany wadliwych elementów. Proces ten wymaga doświadczenia pracowników oraz odpowiedniego sprzętu na wyposażeniu warsztatu, by nie powstało ryzyko uszkodzenia wtryskiwaczy. Pamiętaj o tym, wybierając odpowiedni punkt regeneracji. Na koniec procesu przeprowadzane są odpowiednie testy końcowe oraz sprawdzenie parametrów pracy wtryskiwaczy.

Wstępne sprawdzenie stanu wtryskiwaczy przed udaniem się do punktu serwisowego również jest możliwe do zrobienia samodzielnie! Wykonaj uproszczoną próbę przelewu – potrzebujesz tylko zestawu cylindrów miarowych i przejściówek, za ok. kilkadziesiąt złotych.

Jak wykonujemy regenerację wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy za znacznie mniejszą kwotę niż zakup nowych podzespołów i wymiana części, pozwoli Ci zyskać jednakowy efekt – prawidłowe działanie wtrysków - i przejechać bezawaryjnie 200 tys. km lub nawet więcej. Jak w naszej firmie przeprowadzamy regenerację? Potrzebujemy wykonać zawsze kilka etapów:

 • Sprawdzenie uszkodzeń wtryskiwacza oraz jego osiągów technicznych
 • Rozłożenie wtryskiwaczy na części pierwsze
 • Czyszczenie ultradźwiękami każdego elementu
 • Ocena uszkodzonych i zużytych nadmiernie części oraz wymiana, jeśli to konieczne
 • Przeprowadzenie testów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Kłodzka oraz gmin ościennych.

Kiedy należy zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, po których zauważeniu powinieneś udać się na regenerację wtrysków, to m.in.:

 • Mniejsza moc silnika
 • Mniej dynamiczna praca silnika
 • Zauważalny wzrost zużycia paliwa
 • Kłopoty z odpalaniem silnika, zwłaszcza rano
 • Niespodziewanie gasnący silnik
 • Regularnie zapalająca się kontrolka ‘check engine’

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Kłodzko - najważniejsze informacje

Kłodzko to miasto znajdujące się w województwie dolnośląskim, które zamieszkiwane jest przez 26 742 osób. Jego powierzchnia wynosi 24,84 km². Do zabytków Kłodzka zalicza się bastionową twierdzę z XVI wieku, późnogotycki kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z XIV wieku, barokowy zespół klasztorny z XVII wieku, gotycki most z barokowymi figurami pochodzący z XIII wieku, ratusz z renesansową wieżą pochodzący z końca XIX wieku i kolegium jezuickie z XVII wieku. Kod pocztowy Kłodzka to 57 – 300, a pojazdy rejestrowane są na tablicach rozpoczynających się znakami DKL.

Regeneracja wtryskiwaczy KłodzkoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Kłodzko

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )