Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Głogów

Czy wiesz, jak mieszkając w Głogowie, bez konieczności dojeżdżania, szybko i w atrakcyjnej cenie przywrócić sprawność zużytym lub uszkodzonym wtryskiwaczom? Polecamy profesjonalną naprawę i regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens w naszej firmie. Przywróć wtryskiwaczom parametry zbliżone do zupełnie nowych części!

Jak zlecić regenerację wtryskiwaczy z Głogowa?

 • Auto podwieź do dowolnie wybranego lokalnego mechanika. Niech zdemontuje zużyte wtryskiwacze z samochodu.
 • Zadzwoń do naszych specjalistów, podaj adres warsztatu i zleć nam usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier podjedzie po wtryski do warsztatu. Gdy tylko je otrzymamy, sprawdzimy stan techniczny i prześlemy Ci naszą ofertę oraz wycenę naprawy.
 • Po jej akceptacji, naprawimy Twoje wtryskiwacze, i odeślemy kurierem na montaż pod wskazany adres.

Na zregenerowane przez nas podzespoły przysługuje naszym klientom gwarancja. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Głogów

Regeneracja wtryskiwaczy - co to jest?

Naprawa wtryskiwaczy to w zasadzie kilka prostych kroków, które jednak do odpowiedniej diagnozy i przeprowadzenia regeneracji wymagają doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. W przypadku regeneracji przebieg naprawy zależy bowiem od stopnia sprawności otrzymanych wtryskiwaczy. Regenerację rozpoczyna ocena stanu wtryskiwaczy: wizualna, pod mikroskopem, a także sprawdzenie szczelności wtryskiwaczy, poprzez wykonanie próby przelewu. Taki test, który pokaże Ci ogólną sprawność Twoich wtryskiwaczy, możesz też przeprowadzić samodzielnie, posiadając zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów.

Gdy określimy już nieszczelne miejsca, wszystkie elementy podlegają czyszczeniu ultradźwiękami, a te uszkodzone wymieniamy. Ostatnim etapem regeneracji jest szereg końcowych testów oraz dostosowanie parametrów ich funkcjonowania.

Jak przeprowadzamy naprawę wtryskiwaczy?

Proces naprawy z pewnością bardziej opłaca się finansowo niż wymiana wtrysków na nowe, przy zbliżonych efektach i parametrach końcowych. Przeprowadzamy go w kilku etapach:

 • Ocena wtryskiwaczy pod kątem ich sprawności i parametrów
 • Rozłożenie ich na części i wyczyszczenie w myjce ultradźwiękowej
 • Ocena uszkodzeń i wymiana tych części, które nie nadają się już do dalszej eksploatacji
 • Testy końcowe. Sprawdzamy podczas nich uzyskane w wyniku regeneracji parametry

Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy pozwoli na przywrócenie parametrów zbliżonych do fabrycznych. Wtryski będą doskonale sprawować się przez następne 200 tys. kilometrów lub nawet więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Głogowa oraz gmin ościennych.

Skąd wiedzieć, czy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy nieprawidłowo pracujących wtryskiwaczy, wskazujące na konieczność ich regeneracji to m.in.:

 • ciężkie odpalanie nierozgrzanego silnika
 • spadek mocy
 • zwiększone zużycie paliwa
 • mniej efektywnie działający silnik
 • problemy z odpalaniem auta, gaśnięcie silnika
 • kontrolka „check engine”
 • czarny / biały dym z układu wydechowego

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Głogów - najważniejsze informacje

Głogów umiejscowiony jest nad rzeką Odrą, w województwie dolnośląskim. Powierzchnia Głogowa zajmuje 35,11 km², a liczba mieszkańców wynosi 66 980 osób. Zamek Książąt Głogowskich (XIII wiek), brama Szpitalna (XIV wiek), fort Gwiaździsty (XVIII wiek), ratusz (XV wiek) – to niektóre z licznych zabytków Głogowa. Kod pocztowy tego miasta brzmi następująco – 67 – 200, a tablice rejestracyjne zaczynają się od DGL.

Regeneracja wtryskiwaczy GłogówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Głogów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )