Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Trzebnica

Zapraszamy kierowców z Trzebnicy oraz regionu do skorzystania z regeneracji wtryskiwaczy, jeśli borykacie się z ich nieprawidłową pracą! Zużyte lub uszkodzone wtryski nie muszą oznaczać ich wymiany – równie skuteczna będzie regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens! Sprawdź, jak wykonać ją u nas w sposób szybki, komfortowy, fachowy!

Jak mieszkańcy Trzebnicy mogą zamówić regenerację wtryskiwaczy?

 • Udaj się do lokalnego mechanika i poproś o demontaż zużytych wtryskiwaczy z samochodu.
 • Zadzwoń do nas. Podaj adres warsztatu, i stwórzmy razem zlecenie naprawy wtrysków.
 • Firma transportowa zabierze z warsztatu przesyłkę z wtryskami i dostarczy do nas.
 • Po ocenie stopnia zużycia, wycenimy usługę regeneracji w zależności od stanu technicznego elementów i przedstawimy Ci jej zakres.
 • Jeśli przyjmiesz ofertę, już po kilku dniach będziesz cieszył się w pełni sprawnym autem. Zregenerowane wtryskiwacze odeślemy do warsztatu w celu montażu.

Z profesjonalnie zregenerowanymi wtryskami przejedziesz nawet 200tys. kilometrów lub więcej bezawaryjnie! Udzielamy gwarancji na wykonaną przez nas usługę oraz podzespoły. Koszt kuriera zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Trzebnica

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Istotnym krokiem przed regeneracją wtryskiwaczy jest postawienie odpowiedniej diagnozy. Weryfikację stanu wtryskiwaczy przeprowadza się zazwyczaj wizualnie, z wykorzystaniem mikroskopu. W celu określenia szczelności wtryskiwaczy (ilości powracającego paliwa oraz dawkowania paliwa) wykonujemy próbę przelewową.

Możesz też samodzielnie przeprowadzić wstępne przetestowanie wtryskiwaczy przed udaniem się do warsztatu. Wystarczy do tego prosty zestaw menzurek oraz adapterów za ok. kilkadziesiąt złotych. Gdy określimy wadliwe obszary, następuje dokładne czyszczenie wszystkich elementów z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej. Niesprawne części poddaje się zaś wymianie.

Regeneracja to mniej kosztowny i czasochłonny sposób na przywrócenie wtryskiwaczy do odpowiednich parametrów niż ich wymiana na nowe części! Jeśli nie posiadają krytycznych uszkodzeń, fachowy punkt regeneracji szybko sobie z nimi poradzi. Koniecznie wybierz profesjonalny serwis, posiadający odpowiednie certyfikaty i atesty, odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych, doświadczonych mechaników.

W jaki sposób regenerujemy wtryskiwacze?

Fachowa regeneracja wtryskiwaczy doprowadza do parametrów jak fabrycznych. Jak przeprowadzamy u nas naprawę wtrysków?

 • Najpierw analizujemy je pod kątem uszkodzeń, stopnia zużycia oraz osiąganych parametrów
 • Rozmontowujemy wtryski na części, i każdy z nich przeczyszczamy ultradźwiękami, a następnie identyfikujemy i sprawdzamy ich sprawność
 • Wymieniamy wszystkie uszkodzone podzespoły, które nie powinny zostać już więcej zamontowane
 • Testujemy wtryskiwacze i osiągane przez nie parametry po wykonanej regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Trzebnicy oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś oddać do regeneracji wtryskiwacze?

Jeśli zauważysz w funkcjonowaniu swojego samochodu poniższe zmiany, warto od razu umówić termin na regenerację:

 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • czarny / biały dym z wydechu
 • gasnący silnik
 • mniejsza dynamika jazdy
 • problemy z rozruchem zimnego silnika
 • mniejsza efektywność pracy silnika
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • podwyższone zużycie paliwa

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Trzebnica - najważniejsze informacje

Trzebnica to miasto na prawach powiatu, położone w północno – wschodniej części województwa dolnośląskiego. Jego powierzchnia wynosi 8,36 km2, a liczba ludności ponad 13 tys. Kod pocztowy: 55 – 100. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych pojazdów: DTR.
Trzebnica oferuje turystom zwiedzanie: bazyliki i sanktuarium Św. Jadwigi (Muzeum Kultu Św. Jadwigi), kościoła Ś. Piotra i Pawła, kościoła Czternastu Św. Wspomożycieli, Rynku z zabytkowymi kamienicami, a także Ratusza (Muzeum Regionalne Towarzystwa Miłośników Ziemi Trzebnickiej).

Regeneracja wtryskiwaczy TrzebnicaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Trzebnica

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )