Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Rzeszów

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie, a Twój samochód wykazuje niepokojące objawy świadczące prawdopodobnie o uszkodzeniu lub też zużyciu wtrysków, zamiast wymieniać, zregeneruj! Przeczytaj więcej i sprawdź, w jaki sposób szybko i bezproblemowo możesz zamówić regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Rzeszowie?

 • Podjedź do dowolnie wybranego mechanika i zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zgłoś nam zamiar skorzystania z regeneracji wtryskiwaczy, i to w zasadzie tyle! Resztę bierzemy na siebie.
 • Kurier odbierze od mechanika paczkę i przywiezie do nas wtryskiwacze z Twojego samochodu.
 • Sprawdzimy w jakim stanie są wtryskiwacze, oraz sprawdzimy je pod kątem uszkodzeń. Wyślemy do Ciebie ofertę z propozycją zakresu naprawy oraz kosztów.
 • Jeśli ją zaakceptujesz, zregenerujemy wtryskiwacze, by mogły sprawnie funkcjonować przez następne 200 lub nawet więcej tysięcy kilometrów, i następnie odeślemy z powrotem.

Koszt kuriera w obydwie strony wyniesie Cię od 19 zł. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Rzeszów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Choć pozornie regeneracja nie jest skomplikowana, często trudności sprawia sama diagnoza wadliwych obszarów. Wymagana jest również fachowa wiedza i doświadczenie, a także specjalistyczny sprzęt na wyposażeniu punktu serwisowego. Po zweryfikowaniu stanu wtryskiwaczy, następuje gruntowne czyszczenie podzespołów oraz zastąpienie uszkodzonych elementów sprawnymi częściami. Następny etap to ponowna kalibracja pracy wtrysków.

Elementy wykonywane podczas diagnozy to oględziny mikroskopowe oraz próba przelewowa, która pozwala sprawdzić miejsca powstania rozszczelnień. Aby wykonać taki test samemu i ocenić wstępny stan wtryskiwaczy, wystarczy zaopatrzyć się w zestaw składający się z menzurek i odpowiednich adapterów.

Jeśli regeneracja przebiegnie prawidłowo, parametry wtryskiwaczy znów powrócą do osiągów niczym fabryczne.

W jaki sposób w naszej firmie przeprowadzana jest regeneracja wtryskiwaczy?

Po odpowiednio, profesjonalnie przeprowadzonej naprawie wtryskiwacze mogą osiągnąć zbliżone do fabrycznych osiągi. Nie musisz zatem wymieniać tych elementów, co zazwyczaj jest bardzo drogą usługą! W naszej firmie regenerację przeprowadzamy następująco:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze pod kątem osiąganych parametrów, a także stopnia zużycia i uszkodzeń
 • Wtryskiwacze zostają rozłożone na części, a każda z nich wyczyszczona w myjce ultradźwiękowej
 • Identyfikujemy i weryfikujemy każdy element
 • Wymieniamy uszkodzone lub zużyte podzespoły, których nie warto ponownie montować
 • Ponownie złożone wtryskiwacze poddajemy końcowym testom

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Rzeszowa oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś poddać wtryskiwacze regeneracji i jakie są objawy zużycia?

Powinieneś zgłosić się do nas, gdy zauważysz poniższe sytuacje:

 • wydobywający się dym z wydechu – biały bądź czarny
 • pogorszenie efektywności działania silnika
 • kłopoty z odpalaniem
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • większe spalanie
 • świecąca kontrolka „check engine”

Rzeszów - najważiejsze informacje

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego, położonym w południowo – wschodniej Polsce nad rzeką Wisłok. Swoją powierzchnią zajmuje teren 129,01 km2. Miasto liczy sobie prawie 198500 mieszkańców. Podział administracyjny miasta obejmuje 34 osiedla. Pojazdy zarejestrowane w mieście oznaczane są na tablicach literami RZE.
W mieście działają dwie państwowe uczelnie wyższe: Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska. Gospodarkę Rzeszowa stanowi przemysł farmaceutyczny, lotniczy, AGD oraz maszynowy.
Turyści w stolicy Podkarpacia mogą nacieszyć oczy zabudową miasta z XIXi przełomu XIX i XX wieku. Rynek z Ratuszem i pobocznymi kamienicami, Zamek, Letni Pałac Lubomirskich, Pałac Burgallera, Pałac Jędrzejowiczów, zabytkowy budynek dworca kolejowego stacji Rzeszów – Staroniwa, Kościół Św. Wojciecha i Św. Stanisława, Bazylika Wniebowzięcia NMP, Synagoga Staromiejska, gmach Banku PKO, a także Teatr im. Wandy Siemiaszkowskiej to miejsca godne uwagi, a zwieńczeniem wycieczki po mieście może być spacer podziemną trasą znajdującą się pod Starym Rynkiem.

Regeneracja wtryskiwaczy RzeszówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Rzeszów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: