Regeneracja wtrysków / wtryskiwaczy Stalowa Wola

Jeśli w Twoim samochodzie zużyły bądź uszkodziły się wtryskiwacze, a jesteś mieszkańcem Stalowej Woli i nie bardzo wiesz, co zrobić, skorzystaj z opieki profesjonalistów! Usługa regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens przynosi efekty zbliżone do wymiany na nowe części, a jest dużo tańsza! Z nami nie zrujnujesz portfela, nie będziesz musiał nigdzie daleko dojeżdżać, szybko i bezproblemowo uporasz się z niesprawnym autem.

Jak kierowcy z Stalowej Woli mogą skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • Najpierw – demontaż zużytych wtrysków. W tym celu udaj się do dowolnego, pobliskiego punktu warsztatowego i zleć demontaż.
 • Zadzwoń do nas lub wyślij maila i zamów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Firma kurierska przyjedzie po wtryskiwacze do mechanika i dostarczy w nasze ręce.
 • Najpierw przeanalizujemy stan i parametry wtrysków, by móc przygotować dla Ciebie ofertę adekwatną do ilości pracy, jaką trzeba będzie wykonać.
 • Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, wtryskiwacze zostaną zregenerowane do niemalże fabrycznych parametrów i odesłane do montażu.

Problem na długo zniknie – bezawaryjnie przejedziesz nawet 200 tys. kilometrów! Na na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Stalowa Wola

Na czym polega proces regeneracji wtryskiwaczy?

Fachowo przeprowadzona regeneracja wtrysków pozwala na przywrócenie im parametrów określonych przez producenta, dzięki czemu sprawnie pracować będą przez 200 lub nawet więcej tys. kilometrów. Na początku trzeba zidentyfikować miejsca uszkodzone i nieszczelne. Czasem udaje się to określić w wyniku oględzin z wykorzystaniem mikroskopu, jednak przydatne są również zawsze testy przelewowe. Takie wstępne sprawdzenie wtrysków możesz też wykonać samodzielnie, jeśli zakupisz zestaw menzurek i adapterów.

Po zidentyfikowaniu obszarów objętych wadami, następuje dokładne czyszczenie wszystkich elementów i wymiana niesprawnych części na nowe. Na koniec testujemy wtryskiwacze i kalibrujemy ich pracę.

Sprawna naprawa, bez ryzyka uszkodzenia wtryskiwaczy, wymaga odpowiedniego doświadczenia i profesjonalnego punktu. Powierz to fachowcom! Sprawdź, czy firma posiada zestaw niezbędnych certyfikatów i atestów, doświadczony personel i odpowiednie zaplecze techniczne.

W jaki sposób wykonujemy w naszej firmie naprawę i regenerację wtryskiwaczy?

Sprawdź, jak przeprowadzamy u nas regenerację wtryskiwaczy! Robimy to w kilku etapach:

 • Sprawdzamy parametry i uszkodzenia otrzymanych od kuriera wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części pierwsze i wykorzystując ultradźwięki – dokładnie czyścimy
 • Oceniamy i identyfikujemy podzespoły zepsute lub nadmiernie wyeksploatowane i wymieniamy je bądź naprawiamy
 • Na koniec testujemy parametry zyskane w wyniku napraw

Skuteczna regeneracja to gwarancja przejechania co najmniej 200 tysięcy km bez awarii! To dlatego, że wtryskiwacze zyskują parametry jak fabrycznie nowe elementy. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Stalowej Woli oraz gminach ościennych.

Kiedy kierowcy powinni wykonać w swoim pojeździe regenerację wtryskiwaczy?

Niesprawne wtryski to po prostu obniżona sprawność samochodu:

 • mniejsza dynamika silnika podczas jazdy
 • problemy z odpalaniem silnika
 • zwiększone spalanie paliwa
 • czarny lub biały dym unoszący się z wydechu
 • kontrolka „check engine”
 • gorsza efektywność pracy silnika

Stalowa Wola - co warto wiedzieć?

Stalowa Wola położona jest w północnej części województwa podkarpackiego. Od stolicy województwa oddalona jest o 76 km. Po północno – wschodniej stronie miasta płynie rzeka San. Powierzchnia Stalowej Woli wynosi 82,52 km2. Obszar ten podzielony jest na 22 osiedla, które zasiedla prawie 60 tys. mieszkańców. RST to litery z tablic rejestracyjnych pojazdów zarejestrowanych w mieście. Głównym zakładem przemysłowym w mieście jest Huta Stalowa Wola, produkująca wyroby dla wojska. Zabytkami miasta są: Zamek Lubomirskich w Rozwadowie, Kościół Matki Bożej Szkaplerznej, Kościół Św. Floriana oraz zespół klasztorny O. Kapucynów z Kościołem Zwiastowania Pańskiego.

Regeneracja wtryskiwaczy Stalowa WolaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Stalowa Wola

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: