Regeneracja - naprawa wtryskiwaczy Mielec

Mieszkasz w Mielcu lub w niedalekiej okolicy? Sprawdź, czy nie masz do czynienia z wyeksploatowanymi lub uszkodzonymi wtryskiwaczami – taki problem lepiej rozwiązać bowiem od razu, my zaś w komfortowy i atrakcyjny sposób robimy to dla mieszkańców Mielca. W naszej firmie znajdziesz profesjonalne rozwiązanie – regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy.

Jak wykonać u nas regenerację wtryskiwaczy w Mielcu?

 • Zdemontuj z samochodu wtryskiwacze, korzystając z usług lokalnego mechanika.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy i podaj nam adres mechanika.
 • Kurier odbierze wtryskiwacze, by już następnego dnia znalazły się u nas.
 • Zweryfikujemy parametry wtryskiwaczy i ocenimy ich stan, a następnie przedstawimy Ci ofertę wraz z kosztami.
 • Oferta wydaje Ci się w porządku? Świetnie! Od razu zabierzemy się za regenerację i sprawdzimy jej skuteczność, a następnie kurierem mechanik otrzyma naprawione wtryskiwacze do montażu.

Zregenerowane wtryski podlegają oczywiście gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony zaczyna się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Mielec

Jak wygląda przeprowadzana w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki fachowo przeprowadzonej naprawie, wtryskiwacze zyskują doskonałe parametry, prawie jak nowy element. Dzięki temu jesteś w stanie przejechać bezproblemowo co najmniej 200 tys. następnych kilometrów. Opcja jest zdecydowanie bardziej korzystna finansowo opcja niż zakup nowych wtryskiwaczy, zaś rezultaty – bardzo zbliżone. Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

 • Wtryskiwacze sprawdzamy i poddajemy oględzinom pod kątem ewentualnie powstałych uszkodzeń
 • Po rozłożeniu na części każdy element osobno zostaje oczyszczony w myjce ultradźwiękowej, co daje nam większą widoczność podczas naprawy
 • Wymieniamy podzespoły, których nie możemy zamontować ponownie ze względu na nadmierne zużycie bądź uszkodzenie
 • Testujemy wtryskiwacze, by mieć pewność skuteczności naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Mielca oraz gminach ościennych.

Kiedy i kto powinien zamówić regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłową pracę wtryskiwaczy z pewnością rozpozna nawet laik! Wystarczy zwrócić uwagę na to, czy Twoje auto nie wykazuje poniższych objawów:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • auto spala więcej paliwa
 • czasem silnik nie odpala, bądź też gaśnie po odpaleniu
 • zauważyłeś spadek mocy i dynamiki pracy
 • świeci się kontrolka „check engine”
 • czarny / biały dym wydobywający się z rury wydechowej
 • silnik pracuje mniej efektywnie

Co warto wiedzieć o Mielcu?

Mielec jest miastem powiatowym w województwie podkarpackim, położonym nad rzeką Wisłoka, o powierzchni 46,89 km2. Od stolicy województwa oddalony jest o 59 km. Miasto ma niewiele ponad 60 tys. mieszkańców. Pojazdy oznaczane są na tablicach literami RMI. Mielec podzielony jest na 18 osiedli.Do zabytków Mielca zalicza się: Dworek Suchorzewskich, Pałacyk Oborskich, Bazylika kolegiacka Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, cmentarz wraz z Ko,ściąłem Św. Marka Ewangelisty, budynek Sądu Rejonowego, budynek Państwowej Szkoły Muzycznej, budynek obecnego Muzeum Historii Fotografii, Kamienica Dębickich oraz wiele innych domów i willi w mieście.W Mielcu zlokalizowane są Polskie Zakłady Lotnicze produkujące samoloty wielozadaniowe, rolnicze i gaśnicze, szkoleniowo – treningowe oraz średnie wielozadaniowe amerykańskie śmigłowce transportowe.

Regeneracja wtryskiwaczy MielecSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Mielec

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )