Regeneracja - naprawa wtryskiwaczy Mielec

Mieszkasz w Mielcu lub w niedalekiej okolicy? Sprawdź, czy nie masz do czynienia z wyeksploatowanymi lub uszkodzonymi wtryskiwaczami – taki problem lepiej rozwiązać bowiem od razu, my zaś w komfortowy i atrakcyjny sposób robimy to dla mieszkańców Mielca. W naszej firmie znajdziesz profesjonalne rozwiązanie – regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak wykonać u nas regenerację wtryskiwaczy w Mielcu?

 • Zdemontuj z samochodu wtryskiwacze, korzystając z usług lokalnego mechanika.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy i podaj nam adres mechanika.
 • Kurier odbierze wtryskiwacze, by już następnego dnia znalazły się u nas.
 • Zweryfikujemy parametry wtryskiwaczy i ocenimy ich stan, a następnie przedstawimy Ci ofertę wraz z kosztami.
 • Oferta wydaje Ci się w porządku? Świetnie! Od razu zabierzemy się za regenerację i sprawdzimy jej skuteczność, a następnie kurierem mechanik otrzyma naprawione wtryskiwacze do montażu.

Zregenerowane wtryski podlegają oczywiście gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony zaczyna się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Mielec

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Proces regeneracji rozpoczyna się oceną parametrów i diagnozą wtryskiwaczy. Gdy poznamy obszary wadliwe oraz gruntownie oczyścimy każdy z elementów, należy wymienić niesprawne części. Po końcowych testach sprawdzających skuteczność procesu regeneracji, kalibrowane są parametry pracy wtryskiwaczy.

Wtryskiwacze diagnozujemy pod mikroskopem oraz przeprowadzamy testy przelewowe, pokazujące szczelność układu wtryskiwania. Takie zaawansowane testy są wykonywane ze specjalistycznym sprzętem, ale wykorzystując zestaw menzurek oraz adapterów, możesz wstępną diagnozę wykonać sam, w cenie kilkudziesięciu złotych!

W celu naprawy udaj się jednak do wykwalifikowanego punktu, posiadającego niezbędne certyfikaty. Doświadczenie pracowników i ich wiedza, a także fachowy sprzęt są niezbędne, by przywrócić wtryskiwaczom odpowiednie parametry pracy.

Jak wygląda przeprowadzana w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki fachowo przeprowadzonej naprawie, wtryskiwacze zyskują doskonałe parametry, prawie jak nowy element. Dzięki temu jesteś w stanie przejechać bezproblemowo co najmniej 200 tys. następnych kilometrów. Opcja jest zdecydowanie bardziej korzystna finansowo opcja niż zakup nowych wtryskiwaczy, zaś rezultaty – bardzo zbliżone. Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

 • Wtryskiwacze sprawdzamy i poddajemy oględzinom pod kątem ewentualnie powstałych uszkodzeń
 • Po rozłożeniu na części każdy element osobno zostaje oczyszczony w myjce ultradźwiękowej, co daje nam większą widoczność podczas naprawy
 • Wymieniamy podzespoły, których nie możemy zamontować ponownie ze względu na nadmierne zużycie bądź uszkodzenie
 • Testujemy wtryskiwacze, by mieć pewność skuteczności naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Mielca oraz gminach ościennych.

Kiedy i kto powinien zamówić regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłową pracę wtryskiwaczy z pewnością rozpozna nawet laik! Wystarczy zwrócić uwagę na to, czy Twoje auto nie wykazuje poniższych objawów:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • auto spala więcej paliwa
 • czasem silnik nie odpala, bądź też gaśnie po odpaleniu
 • zauważyłeś spadek mocy i dynamiki pracy
 • świeci się kontrolka „check engine”
 • czarny / biały dym wydobywający się z rury wydechowej
 • silnik pracuje mniej efektywnie

Co warto wiedzieć o Mielcu?

Mielec jest miastem powiatowym w województwie podkarpackim, położonym nad rzeką Wisłoka, o powierzchni 46,89 km2. Od stolicy województwa oddalony jest o 59 km. Miasto ma niewiele ponad 60 tys. mieszkańców. Pojazdy oznaczane są na tablicach literami RMI. Mielec podzielony jest na 18 osiedli.Do zabytków Mielca zalicza się: Dworek Suchorzewskich, Pałacyk Oborskich, Bazylika kolegiacka Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, cmentarz wraz z Ko,ściąłem Św. Marka Ewangelisty, budynek Sądu Rejonowego, budynek Państwowej Szkoły Muzycznej, budynek obecnego Muzeum Historii Fotografii, Kamienica Dębickich oraz wiele innych domów i willi w mieście.W Mielcu zlokalizowane są Polskie Zakłady Lotnicze produkujące samoloty wielozadaniowe, rolnicze i gaśnicze, szkoleniowo – treningowe oraz średnie wielozadaniowe amerykańskie śmigłowce transportowe.

Regeneracja wtryskiwaczy MielecSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Mielec

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )