Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Przemyśl

Jeśli mieszkasz w Przemyślu lub jego okolicach, sprawdź jak łatwo możesz zażegnać problemy z samochodem, związane z uszkodzeniem lub zużyciem wtryskiwaczy. W naszej ofercie znajdziesz regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy, która pomoże wrócić do pełnej sprawności pojazdu. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

W jaki sposób możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Przemyślu?

 • Najpierw udaj się do mechanika (dowolnego, lokalnego), by zdemontował wtryskiwacze z samochodu.
 • Zadzwoń do nas, podaj adres warsztatu i zamów regenerację wtryskiwaczy.
 • Wysłana przez nas firma kurierska odbierze z warsztatu paczkę i dostarczy do nas.
 • Po jej otrzymaniu sprawdzimy i przeanalizujemy parametry i stan wtryskiwaczy. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie ofertę naprawy.
 • Teraz czas na decyzję! Jeśli przyjmiesz ofertę, Twoje wtryskiwacze zostaną przez nas naprawione i zregenerowane i z powrotem odesłane do warsztatu.

Mamy pewność wysokiej jakości naszej pracy i profesjonalizmy, dlatego na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera nie wpłynie znacząco na Twoją kieszeń - zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Przemyśl

W jaki sposób wykonujemy regenerujemy wtryskiwacze?

Jeśli regeneracja przeprowadzona zostanie w odpowiedni sposób, jesteśmy w stanie przywrócić fabryczne parametry wtryskiwacza. Takie wtryskiwacze dobrze funkcjonować będą jeszcze przez 200 lub więcej tys. kilometrów. Regeneracja odbywa się w kilku etapach:

 • Przebadanie wtryskiwaczy i ocena ich stopnia zużycia
 • Rozłożenie ich na części pierwsze
 • Czyszczenie ultradźwiękami
 • Ocena uszkodzeń
 • Wymiana podzespołów, które nie mogą ponownie zostać użyte
 • Wymiana podzespołów, które nie mogą ponownie zostać użyte

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Przemyśla oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś poddać wtryskiwacze regeneracji?

Poniżej przedstawiamy najczęstsze objawy, świadczące o konieczności naprawy wtrysków:

 • wzrost zużycia paliwa
 • słabsza praca silnika
 • problemy z odpalaniem silnika i gaśnięcie po rozgrzaniu
 • spadek dynamiki jazdy
 • dym wydobywający się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym

Najważniejsze informacje o Przemyślu

Przemyśl to miasto we wschodniej części województwa podkarpackiego o powierzchni 46,18 km2. Przez miasto przepływa rzeka San, dzieląc je na dwie części północną i południową. Podział administracyjny Przemyśla to osiedla, które łącznie zamieszkuje prawie 60 tys. osób. Tablice rejestracyjne pojazdów z Przemyśla oznaczane są literami RP. W mieście znajduje się największa liczba zabytkowych osiedli w całym województwie. Zalicza się do nich m. in.: Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich, Pałac Biskupów Greckokatolickich, Bazylika Archikatedralna Wniebowzięcia NMP i św. Jana Chrzciciela, Kościół Św. Józefa, Kościół Trójcy Przenajświętszej z klasztorem, Kościół Św. Marii Magdaleny z klasztorem oraz Kościół Św. Antoniego Padewskiego z klasztorem, Archikatedra bizantyjsko – ukraińska Św. Jana Chrzciciela, Cerkiew Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, Cerkiew Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy, budynek dworca kolejowego, gmach Urzędu Miejskiego, Wieża Zegarowa, zabudowa Rynku, Most kolejowy na Sanie z 1809 roku, a także Kopiec Tatarski.

Regeneracja wtryskiwaczy PrzemyślSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Przemyśl

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: