Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Przemyśl

Jeśli mieszkasz w Przemyślu lub jego okolicach, sprawdź jak łatwo możesz zażegnać problemy z samochodem, związane z uszkodzeniem lub zużyciem wtryskiwaczy. W naszej ofercie znajdziesz regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pomoże wrócić do pełnej sprawności pojazdu. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

W jaki sposób możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Przemyślu?

 • Najpierw udaj się do mechanika (dowolnego, lokalnego), by zdemontował wtryskiwacze z samochodu.
 • Zadzwoń do nas, podaj adres warsztatu i zamów regenerację wtryskiwaczy.
 • Wysłana przez nas firma kurierska odbierze z warsztatu paczkę i dostarczy do nas.
 • Po jej otrzymaniu sprawdzimy i przeanalizujemy parametry i stan wtryskiwaczy. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie ofertę naprawy.
 • Teraz czas na decyzję! Jeśli przyjmiesz ofertę, Twoje wtryskiwacze zostaną przez nas naprawione i zregenerowane i z powrotem odesłane do warsztatu.

Mamy pewność wysokiej jakości naszej pracy i profesjonalizmy, dlatego na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera nie wpłynie znacząco na Twoją kieszeń - zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Przemyśl

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy i na czym polega?

Czy niesprawne wtryskiwacze muszą oznaczać czasochłonne i kosztowne wymiany? Nie! Wypróbuj regenerację, która pozwoli zyskać parametry zbliżone do fabrycznych i niezawodną pracę. Najważniejsze kroki w regeneracji to identyfikacja rozszczelnień, uszkodzeń oraz znacznych zanieczyszczeń. Po tym następuje rozmontowanie wtrysków, usuwanie wszelkich zanieczyszczeń podzespołów ultradźwiękami oraz wymiana koniecznych elementów na nowe. Po skończeniu regeneracji, przeprowadzane są specjalne testy oraz dostosowanie parametrów wtryskiwania.

Należy wziąć pod uwagę fakt, że zarówno sama diagnoza, jak i regeneracja wymaga profesjonalnego wyposażenia warsztatu, jak również wiedzy i doświadczenia mechaników. Ważne jest też, by firma przeprowadzająca regenerację posiadała odpowiednie certyfikaty. W przeciwnym razie, w wyniku nieprawidłowej regeneracji, może dojść do uszkodzeń wtryskiwaczy.

Diagnoza wad w procesie wtryskiwania rozpoczyna się od oględzin pod mikroskopem, a następnie wykonuje się tzw. test przelewu, by zidentyfikować miejsca nieszczelne. Taki wstępnie sprawdzający wtryskiwacze test możesz wykonać samodzielnie - wykorzystaj menzurki oraz specjalne adaptery. Koszt takiego zestawu nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych.

W jaki sposób wykonujemy regenerujemy wtryskiwacze?

Jeśli regeneracja przeprowadzona zostanie w odpowiedni sposób, jesteśmy w stanie przywrócić fabryczne parametry wtryskiwacza. Takie wtryskiwacze dobrze funkcjonować będą jeszcze przez 200 lub więcej tys. kilometrów. Regeneracja odbywa się w kilku etapach:

 • Przebadanie wtryskiwaczy i ocena ich stopnia zużycia
 • Rozłożenie ich na części pierwsze
 • Czyszczenie ultradźwiękami
 • Ocena uszkodzeń
 • Wymiana podzespołów, które nie mogą ponownie zostać użyte
 • Wymiana podzespołów, które nie mogą ponownie zostać użyte

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Przemyśla oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś poddać wtryskiwacze regeneracji?

Poniżej przedstawiamy najczęstsze objawy, świadczące o konieczności naprawy wtrysków:

 • wzrost zużycia paliwa
 • słabsza praca silnika
 • problemy z odpalaniem silnika i gaśnięcie po rozgrzaniu
 • spadek dynamiki jazdy
 • dym wydobywający się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym

Najważniejsze informacje o Przemyślu

Przemyśl to miasto we wschodniej części województwa podkarpackiegoo powierzchni 46,18 km2. Przez miasto przepływa rzeka San, dzieląc je na dwie części północną i południową. Podział administracyjny Przemyśla to osiedla, które łącznie zamieszkuje prawie 60 tys. osób. Tablice rejestracyjne pojazdów z Przemyśla oznaczane są literami RP.
W mieście znajduje się największa liczba zabytkowych osiedli w całym województwie. Zalicza się do nich m. in.: Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich, Pałac Biskupów Greckokatolickich, Bazylika Archikatedralna Wniebowzięcia NMP i św. Jana Chrzciciela, Kościół Św. Józefa, Kościół Trójcy Przenajświętszej z klasztorem, Kościół Św. Marii Magdaleny z klasztorem oraz Kościół Św. Antoniego Padewskiego z klasztorem, Archikatedra bizantyjsko – ukraińska Św. Jana Chrzciciela, Cerkiew Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, Cerkiew Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy, budynek dworca kolejowego, gmach Urzędu Miejskiego, Wieża Zegarowa, zabudowa Rynku, Most kolejowy na Sanie z 1809 roku, a także Kopiec Tatarski.

Regeneracja wtryskiwaczy PrzemyślSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Przemyśl

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: