Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy ( wtrysków ) Puławy

Mieszkańcy Puław i okolic - jeśli borykacie się aktualnie z problemem, który wymaga regeneracji wtrysków, sprawdź, jak szybko, skutecznie i niedrogo możesz sobie z tym poradzić – zapoznaj się z naszą ofertą fachowej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens i ciesz się w pełni sprawnym samochodem!

Jak skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy krok po kroku w Puławach?

 • W swoim zaufanym warsztacie zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zamów usługę regeneracji wtrysków, a reszta już po naszej stronie.
 • Zamówiony kurier przetransportuje do naszej siedziby wtryskiwacze, my sprawdzimy je pod kątem uszkodzeń mechanicznych i parametrów. Przedstawimy Ci naszą ofertę wraz z kosztami.
 • Jeśli przyjmiesz ofertę, my zajmiemy się regeneracją, po czym odeślemy naprawione wtryskiwacze pod wskazany adres.

Na nasze usługi naprawy i regeneracji wtryskiwaczy udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Puławy

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa wtryskiwaczy to w uproszczeniu diagnoza, a następnie zastąpienie uszkodzonych elementów nowymi, sprawnymi częściami. Ostatnim elementem jest ponowna kalibracja własności i parametrów podzespołu. Jednym z podstawowych zagadnień jest również oczyszczenie elementów z zanieczyszczeń, które w głównej mierze odpowiadają za ich nieprawidłowe funkcjonowanie.

Wykwalifikowany w zakresie naprawy wtrysków pracownik jest w stanie stwierdzić elementy konieczne do wymiany nawet po wizualnym sprawdzeniu elementów z wykorzystaniem mikroskopu. Zazwyczaj wykonywana jest jednak również próba przelewowa, która pozwala sprawdzić miejsca nieszczelności, zanieczyszczeń oraz uszkodzeń. Aby wykonać takie sprawdzenie samodzielnie i określić wstępny stan wtryskiwaczy, wystarczy zaopatrzyć się w zestaw składający się z menzurek i odpowiednich adapterów.

Sama regeneracja wtrysków wymaga już jednak doświadczenia oraz fachowego sprzętu. Prawidłowa naprawa pozwala przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych.

Jaki przebieg ma regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala niższym niż wymiana kosztem przywrócić im pełną, fabryczną sprawność. Proces naprawy przebiega etapowo:

 • Ocena parametrów wtryskiwacza
 • Rozłożenie wtryskiwaczy na części i wyczyszczenie ich w myjce ultradźwiękowej
 • Ocena i identyfikacja uszkodzonych elementów
 • Wymiana podzespołów, które uległy zniszczeniu lub zużyciu
 • Testy końcowe uzyskanej skuteczności

Przeprowadzamy profesjonalną regenerację, która pozwoli na bezawaryjną pracę wtrysków przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Puław oraz gminach ościennych.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowe parametry bądź uszkodzenie wtryskiwaczy może objawiać się:

 • Kłopotami z porannym odpalaniem, lub tzw „ciężkie odpalanie”
 • Spadkiem dynamiki pracy silnika
 • Czarnym lub białym dymem z układu wydechowego
 • Zwiększeniem zużycia paliwa
 • Świecąca się kontrolka „check engine”
 • Nagłe gaśnięcie silnika po rozgrzaniu lub problem z odpalaniem

Kiedy zaobserwujesz powyższe objawy należy skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Puławy - co warto wiedzieć o tym mieście?

Puławy położone są w zachodniej części województwa lubelskiego, nad rzeką Wisłą. Miasto ma 50,49 km² powierzchni, a liczba jego mieszkańców wynosi 47 417. Warte uwagi zabytki Puław – Pałac Czartoryskich (XVII wiek), Świątynia Sybilli (XVIII/XIX wiek), Dom Gotycki (XIX wiek), kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (XIX wiek), Pałac Marynki (XVIII wiek), Brama Rzymska (XIX wiek), Domek Grecki (XVIII wiek), Domek Żółty (XIX wiek), Altana Chińska (XVIII wiek). Kod pocztowy w Puławach to 24 – 100, a tablice rejestracyjne zaczynają się od LPU.

Regeneracja wtryskiwaczy PuławySzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Puławy

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )