Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Łuków

Mieszkasz w Łukowie lub w niedalekiej okolicy? Gdy zauważysz niepokojące zmiany w pracy Twojego samochodu, powinieneś sprawdzić, czy nie masz do czynienia z wyeksploatowanymi lub uszkodzonymi wtryskami. W naszej firmie znajdziesz na to fachowe, szybkie, skuteczne i tańsze niż wymiana rozwiązanie, które przywróci sprawność Twojego auta – regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy.

Jak wykonać z nami regenerację wtryskiwaczy w Łukowie?

 • Zdemontuj wtryskiwacze, oddając auto do wybranego punktu warsztatowego.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy w dogodny dla Ciebie sposób.
 • Kurier odbierze z podanego adresu wtryski i przetransportuje następnego dnia roboczego do nas.
 • My zajmiemy się weryfikacją parametrów i oceną stanu wtryskiwaczy, a następnie przedstawimy Ci stworzoną na tej podstawie ofertę i kosztorys naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz ofertę, wykonamy regenerację i sprawdzimy jej skuteczność, a następnie kurierem odeślemy wtryskiwacze z powrotem do wskazanego przez Ciebie punktu w celu montażu.

Zregenerowane wtryski podlegają gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony, która wprowadza komfort korzystania z naszych usług to 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Łuków

Jak wygląda przeprowadzana w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki prawidłowej regeneracji wtryskiwaczy, zyskują one doskonałe parametry, niemalże jak nowe części. Dzięki temu regeneracją jesteśmy w stanie zapewnić bezawaryjną pracę auta przez co najmniej 200 tys. kilometrów. To taki sam efekt, a bardziej korzystna finansowo opcja niż zakup nowych wtryskiwaczy. Regenerację wtrysków w naszej firmie przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Sprawdzamy parametry wtryskiwaczy oraz oglądamy je pod kątem ewentualnie powstałych uszkodzeń
 • Rozkładamy wtryski na części
 • Każdy element osobno zostaje oczyszczony w myjce ultradźwiękowej, co umożliwia nam następnie ocenę i identyfikację wszystkich uszkodzonych elementów
 • Wymieniamy podzespoły, które nie nadają się już do użytku
 • Testujemy wtryskiwacze, sprawdzając tym samym skuteczność wykonanej naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Łukowa oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy, które uległy uszkodzeniu lub zużyciu, objawia się na kilka sposobów, które wymieniamy poniżej:

 • problemy z odpalaniem silnika i tzw „ciężkie odpalanie”
 • zwiększone spalanie paliwa
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • kontrolka „check engine”
 • czarny / biały dym wydobywający się z rury wydechowej
 • silnik pracuje mniej efektywnie, widoczny jest spadek jego mocy

W przypadku, gdy w Twoim aucie występują powyższe objawy, warto skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Informacje o Łukowie

Łuków zlokalizowany jest w województwie lubelskim. Jego powierzchnia zajmuje 35,75 km², a liczba ludności wynosi 29 621. Warte uwagi zabytki w Łukowie to: zespół klasztorny bernardynów (XVIII wiek), zespół klasztorny pijarów (XVIII/XIX wiek), konwikt Szaniawskich (XVIII wiek). Kod pocztowy Łukowa – 21 – 400, a tablice rejestracyjne pojazdów – LLU.

Regeneracja wtryskiwaczy ŁukówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Łuków

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )