Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Łuków

Mieszkasz w Łukowie lub w niedalekiej okolicy? Gdy zauważysz niepokojące zmiany w pracy Twojego samochodu, powinieneś sprawdzić, czy nie masz do czynienia z wyeksploatowanymi lub uszkodzonymi wtryskami. W naszej firmie znajdziesz na to fachowe, szybkie, skuteczne i tańsze niż wymiana rozwiązanie, które przywróci sprawność Twojego auta – regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Nie wiesz jakie wtryskiwacze pasują do Twojego auta i czy są u nas dostępne?
Kliknij poniżej i sprawdź po numerze VIN swojego pojazdu.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Jak wykonać z nami regenerację wtryskiwaczy w Łukowie?

 • Zdemontuj wtryskiwacze, oddając auto do wybranego punktu warsztatowego.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy w dogodny dla Ciebie sposób.
 • Kurier odbierze z podanego adresu wtryski i przetransportuje następnego dnia roboczego do nas.
 • My zajmiemy się weryfikacją parametrów i oceną stanu wtryskiwaczy, a następnie przedstawimy Ci stworzoną na tej podstawie ofertę i kosztorys naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz ofertę, wykonamy regenerację i sprawdzimy jej skuteczność, a następnie kurierem odeślemy wtryskiwacze z powrotem do wskazanego przez Ciebie punktu w celu montażu.

Zregenerowane wtryski podlegają gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony, która wprowadza komfort korzystania z naszych usług to 19 zł.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Łuków

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa wtryskiwaczy to proces pozwalający przywrócić im fabryczne parametry, dzięki czemu będą mogły służyć jeszcze przez co najmniej 200 tys. kilometrów. Zanim jednak do niej przystąpimy, należy zidentyfikować miejsca uszkodzone i zanieczyszczone. Czasem udaje się to już podczas oględzin z wykorzystaniem mikroskopu, zazwyczaj jednak wykonywane są też sprawdzające szczelność testy przelewowe. Takie wstępne sprawdzenie wtrysków, jeśli posiadasz menzurki oraz odpowiednie przejściówki, możesz też wykonać samodzielnie, w celu wstępnego sprawdzenia swoich wtryskiwaczy.

Gdy miejsca problematyczne zostaną już określone, następuje dokładne czyszczenie wszystkich elementów (wykorzystujemy w tym celu myjkę ultradźwiękową), a następnie wymiana wadliwych elementów na nowe. Na koniec przeprowadzane są testy i kalibracja pracy wtryskiwaczy.

Aby naprawa przebiegła sprawnie, a podczas niej nie nastąpiły żadne uszkodzenia lub pomyłki, warto powierzyć ją profesjonalistom. Jak ich znaleźć? Punkty zajmujące się profesjonalną regeneracją będą posiadały zestaw niezbędnych certyfikatów i atestów, a także doświadczony w regeneracji personel i odpowiednie zaplecze technologiczne warsztatu.

Jaka jest cena regeneracji wtryskiwaczy?

Kwota związana z regeneracją i naprawą wtryskiwaczy zależy od wielu aspektów. Pierwszy krok w określeniu tej wartości to przeprowadzenie wstępnych badań na stole do prób. Dokładne oszacowanie kosztów związanych z naprawą jest możliwe tylko po rozebraniu wtryskiwacza i rozpoznaniu komponentów, które wymagają wymiany.

Cena usługi obejmuje koszty części zamiennych oraz nakład pracy potrzebny do ich zamontowania. Przybliżony koszt renowacji zaczyna się od 300 zł za sztukę, ale jak wspomniano wcześniej, dokładną kwotę możemy określić dopiero po przeprowadzeniu diagnostyki wtryskiwacza. Cena diagnostyki mieści się w granicach 50-100 zł za jednostkę i zależy od rodzaju wtryskiwacza. Diagnostyka jest bezpłatna, gdy klient decyduje się na naprawę wtryskiwaczy w naszej firmie.

Warto jednak zaznaczyć, że jeśli występują objawy wskazujące na nieprawidłowe działanie wtryskiwaczy, nie należy zwlekać z ich naprawą. Zazwyczaj tego rodzaju postępowanie prowadzi do zwiększonego poziomu awarii, co skutkuje wzrostem kosztów eliminacji usterki.

Jak wygląda przeprowadzana w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki prawidłowej regeneracji wtryskiwaczy, zyskują one doskonałe parametry, niemalże jak nowe części. Dzięki temu regeneracją jesteśmy w stanie zapewnić bezawaryjną pracę auta przez co najmniej 200 tys. kilometrów. To taki sam efekt, a bardziej korzystna finansowo opcja niż zakup nowych wtryskiwaczy. Regenerację wtrysków w naszej firmie przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Sprawdzamy parametry wtryskiwaczy oraz oglądamy je pod kątem ewentualnie powstałych uszkodzeń
 • Rozkładamy wtryski na części
 • Każdy element osobno zostaje oczyszczony w myjce ultradźwiękowej, co umożliwia nam następnie ocenę i identyfikację wszystkich uszkodzonych elementów
 • Wymieniamy podzespoły, które nie nadają się już do użytku
 • Testujemy wtryskiwacze, sprawdzając tym samym skuteczność wykonanej naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Łukowa oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy, które uległy uszkodzeniu lub zużyciu, objawia się na kilka sposobów, które wymieniamy poniżej:

 • problemy z odpalaniem silnika i tzw „ciężkie odpalanie”
 • zwiększone spalanie paliwa
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • kontrolka „check engine”
 • czarny / biały dym wydobywający się z rury wydechowej
 • silnik pracuje mniej efektywnie, widoczny jest spadek jego mocy

W przypadku, gdy w Twoim aucie występują powyższe objawy, warto skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Informacje o Łukowie

Łuków zlokalizowany jest w województwie lubelskim. Jego powierzchnia zajmuje 35,75 km², a liczba ludności wynosi 29 621. Warte uwagi zabytki w Łukowie to: zespół klasztorny bernardynów (XVIII wiek), zespół klasztorny pijarów (XVIII/XIX wiek), konwikt Szaniawskich (XVIII wiek). Kod pocztowy Łukowa – 21 – 400, a tablice rejestracyjne pojazdów – LLU.

Regeneracja wtryskiwaczy ŁukówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!


Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Łuków

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )