Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Krasnystaw

Jeśli Twoje auto zaczęło niepokojąco się zachowywać i wykazuje pierwsze symptomy uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy, zapraszamy do skorzystania z fachowej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pozwoli przywrócić im parametry jak fabryczne. Przeczytaj więcej i sprawdź, jak zregenerować wtryskiwacze w Krasnymstawie!

Jak zregenerować wtryskiwacze w Krasnymstawie?

 • W wybranym warsztacie o dogodnej dla Ciebie lokalizacji zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń i zgłoś chęć skorzystania z regeneracji wtryskiwaczy. Podaj nam adres warsztatu.
 • Kurier odbierze stamtąd wtryskiwacze i przywiezie do nas na warsztat.
 • Po analizie i sprawdzeniu osiągów wtrysków, sporządzimy dla Ciebie indywidualny kosztorys.
 • Możesz go nie zaakceptować – wtedy odeślemy Twoje wtryskiwacze z powrotem. Jeśli jednak przyjmiesz ofertę, szybko otrzymasz z powrotem w pełni sprawne, zregenerowane wtryski.

Koszt usługi kurierskiej w obydwie strony wyniesie Cię od 19 zł. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Masz problem z niesprawnymi wtryskiwaczami?

Regeneracja wtryskiwaczy Krasnystaw

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Ocena stanu, uszkodzeń oraz parametrów pracy wtryskiwaczy to ważny krok jeszcze przed rozpoczęciem regeneracji. Wykorzystujemy do tego mikroskop, oraz specjalny układ do tzw. testu przelewu. Jeśli chcesz wykonać samemu taki wstępny test sprawdzający wtryskiwacze, wykonasz go z prostym zestawem cylindrów miarowych oraz adapterów.

Gdy poznamy już przyczyny wadliwej pracy wtrysków, czyścimy podzespoły i wymieniamy niesprawne części. Po tym następuje kalibracja i testy końcowe.

W teorii cały proces wydaje się być prosty, w trakcie jednak, ze względu na to że mamy do czynienia z używanymi częściami, możemy znaleźć różne komplikacje. Wybierając punkt do naprawy wtryskiwaczy, sprawdź, czy posiada wykwalifikowanych pracowników, i profesjonalne wyposażenie oraz odpowiednie certyfikaty.

Jakie wtryskiwacze zregenerujemy w naszej firmie?

Na regenerację przyjmujemy każdego rodzaju wtryskiwacze, do których są dostępne części i technologia regeneracji, bez znaczenia jest producent ( Bosch, Denso, Siemens, Delphi ), rodzaj i marka pojazdu. Jeśli tylko dostępne są części oraz technologia regeneracji, zajmiemy się ich naprawą.

Czy warto wybrać regenerację wtryskiwaczy?

W przypadku niesprawnych wtryskiwaczy masz kilka możliwości poradzenia sobie z problemem:

 • Z pewnością zakup i montaż nowych części to pewne rozwiązanie, w którym instalujesz fabrycznie nowe części z gwarancją i pewnością odpowiednich dawek, przelewów i parametrów. Niestety, nowe części są bardzo drogie.
 • Jeśli szukasz tańszej alternatywy, możesz również zakupić i zamontować używane części. Nie otrzymasz jednak na nie gwarancji, nie możesz też być pewien ich parametrów czy stanu eksploatacyjnego oraz tego, jak długo Ci posłużą.
 • Jest również metoda, która łączy w sobie zalety poprzednio wymienionych: atrakcyjną cenę oraz gwarancję i parametry jak fabryczne. Jest to regeneracja wtryskiwaczy. Otrzymasz od nas wydruki z testów, wskazujące uzyskane parametry, a także dawki i przelewy. Jesteśmy w stanie w wyniku naprawy zyskać zbliżone do fabrycznie nowych elementów parametry! Uszkodzone lub zużyte elementy będą wymienione, a każdy podzespół dokładnie oczyszczony.

Jak przebiega regeneracja i naprawa wtryskiwaczy?

Regeneracja wtrysków to skuteczny, szybki i prosty sposób na przywrócenie fabrycznych osiągów wtryskiwaczom. Dodatkowo, ten sposób jest oczywiście dużo bardziej opłacalny finansowo niż zakup nowych części.

Ciekawi Cię, jak przebiega taka regeneracja? Poniżej przedstawiamy, jak wykonujemy to u nas:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze – osiągane przez nie parametry oraz nabyte uszkodzenia
 • Rozkładamy je na części składowe
 • Po ich wyczyszczeniu ultradźwiękami, każdą oceniamy pod względem przydatności
 • Wymieniamy uszkodzone lub zużyte elementy
 • Montujemy wtryskiwacze w całość i przeprowadzamy testy udowadniające skuteczność naprawy i wskazujące na osiągnięte parametry

Po fachowo przeprowadzonej naprawie przejedziesz 200 lub więcej tys. kilometrów bez awarii! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Krasnegostawu i gmin ościennych.

Kiedy powinno się dokonać regeneracji wtryskiwaczy?

Poniższe symptomy wskazują na konieczność poddania wtryskiwaczy regeneracji:

 • wydobywający się dym z wydechu – biały bądź czarny
 • słabiej pracujący silnik
 • wzrost zużycia paliwa
 • gproblemy z rozruchem zimnego silnika, np. ranem
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • ciężkie odpalanie
 • świecąca kontrolka „check engine”

Co warto wiedzieć o Krasnymstawie?

Krasnystaw leży w województwie lubelskim, ma 18 630 mieszkańców i 42,13 km² powierzchni. Do najważniejszych zabytków Krasnegostawu zalicza się: zespół klasztoru jezuitów (XVII/XVIII wiek), pałac biskupi (XVII wiek), zespół klasztoru augustianów (XIV – XIX wiek). Kod pocztowy w Krasnymstawie to 22 – 300, a tablice rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się symbolem LKS.

Regeneracja wtryskiwaczy KrasnystawSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Krasnystaw

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )