Regeneracja wtryskiwaczy w Tomaszowie Lubelskim

Właściciele samochodu z Tomaszowa Lubelskiego, który wymaga już regeneracji wtryskiwaczy – nasza firma posiada ofertę dla Ciebie. W atrakcyjnej cenie, bez konieczności dojeżdżania do naszej siedziby, z wysoką skutecznością możesz przywrócić swoje wtryskiwacze do stanu jak nowego! Poniżej przeczytaj, jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens i zyskać w pełni sprawne auto.

W jaki sposób skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Tomaszowie Lubelskim?

 • Samochód odstaw do lokalnego mechanika. Niech zdemontuje wtryskiwacze i poczeka na zamówionego przez nas kuriera.
 • Zadzwoń do nas i zamów usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier odbierze część z serwisu i przywiezie ją na weryfikację do naszych specjalistów.
 • Sprawdzimy parametry i ewentualne uszkodzenia wtrysków. Dzięki temu będziemy w stanie indywidualnie opracować dla Ciebie kosztorys.
 • Jeżeli przyjmiesz naszą ofertę – zregenerujemy Twoje wtryskiwacze. Będą jak nowe! Kurierem odeślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Na zregenerowane podzespoły przysługuje oczywiście gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Tomaszów Lubelski

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa wtryskiwaczy rozpoczyna się zawsze testami przelewu, które pomagają określić szczelność wtryskiwaczy oraz efektywność podającej paliwo końcówki. Uproszczoną wersję tej próby można wykonać nawet samodzielnie! Wystarczy zakupić w tym celu niewielki zestaw menzurek oraz adapterów za ok. kilkadziesiąt złotych. To pozwoli na wstępne zapoznanie się ze stanem wtryskiwaczy. Co ciekawe, doświadczonym mechanikom do oceny stanu wtryskiwaczy często wystarczą jedynie wizualne oględziny z wykorzystaniem mikroskopu.

Po sprawdzeniu wtryskiwaczy i znalezieniu wadliwych elementów, należy poddać niesprawne podzespoły wymianie, a następnie zmontować wtryskiwacz i ponownie skalibrować parametry. należy zidentyfikować uszkodzone elementy, poddać je wymianie na nowe i ponownie skalibrować. W praktyce często równie ważne jest dokładne oczyszczenie podzespołów.

Fachowa naprawa wtryskiwaczy może przywrócić im parametry fabrycznie nowych części. Aby mieć pewność prawidłowo przeprowadzonej regeneracji, wybierz punkt z wykwalifikowanym personelem, profesjonalnym wyposażeniem oraz odpowiednimi atestami!

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

 • Sprawdzamy parametry przywiezionych do nas wtrysków
 • Po wstępnej analizie, każdy z nich rozkładamy na części i czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Jeśli niektóre z elementów w wyniku analizy okażą się niezdatne do dalszego użytku, wymienimy je
 • Ocenimy skuteczność czyszczenia, przeprowadzając końcowe testy

Prawidłowo przeprowadzona naprawa oznacza bezawaryjną pracę przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Wykonując regenerację, w dużo lepszej cenie zyskujesz w zasadzie jednakowe efekty jak w przypadku wymiany elementów na nowe. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Tomaszowa Lubelskiego i gmin ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Sprawdź, czy Twoje auto nie wykazuje poniższych objawów! Jeśli tak, konieczna jest regeneracja:

 • spadek mocy i efektywności pracy silnika
 • silnik zimny czasem nie chce odpalić
 • kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym
 • zwiększone spalanie paliwa
 • wydobywający się dym z układu wydechowego

Jeżeli obserwujesz powyższe objawy - skorzystaj z diagnostyki i ewentualnej regeneracji wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Tomaszowie Lubelskim?

Tomaszów Lubelski to miejscowość położona, jak sama nazwa wskazuje, w województwie lubelskim. Zlokalizowana jest na Roztoczu Środkowym, nad rzeką Sołokiją. Powierzchnia Tomaszowa Lubelskiego zajmuje 13,29 km², a liczba ludności wynosi 19 035. Wśród zabytków wymienić można kościół parafialny pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny z XVII wieku oraz cerkiew prawosławną pw. św. Mikołaja z XIX wieku. Kod pocztowy w Tomaszowie Lubelskim to 22 – 600, a tablice rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się tu od symbolu LTM.

Regeneracja wtryskiwaczy Tomaszów LubelskiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Tomaszów Lubelski

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )